var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: Mateusz Porzucek / PressFocus

ESA: Union chce Tudora. Kovacević zastąpi Łabojkę w Śląsku? Niepewna posada Skowronka. Antolić jednak zostanie w Legii?

Autor: zebrał Marcin Łopienski
2020-09-19 00:23:07

Kolejny ligowy weekend zaczynamy świeżutkim przeglądem newsów transferowych. Po Fedorze Cernychu do Jagiellonii dołączył Fernan Lopez, Aleksandar Kovacević może zastąpić Jakuba Łabojkę w Śląsku, a Artur Skowronek nie jest pewny swojej posady w Wiśle Kraków. Ponadto Union Berlin interesuje się Franem Tudorem, a Domagoj Antolić jest bliski pozostania w Legii.

Jakub Łabojko oficjalnie zameldował się w Brescii. Piłkarz podpisał trzyletni kontrakt, a Śląsk zarobił na nim 600 tys. euro. Portal slask.net podał informację osoby dobrze orientującej się w sprawach klubu, że kandydatem do zastąpienia Polaka jest Aleksandar Kovacević. 

 

 

***

Według informacji portalu legia.net Domagojowi Antoliciowi obecnie najbliżej jest do pozostania w Legii Warszawa. 

 

 

 

 

***

Na tę decyzję zanosiło się od dłuższego czasu, w piątek poznaliśmy ostateczny werdykt. David Jablonsky został zawieszony za dawne grzechy korupcyjne do końca 2021 roku!

 

 

***

Czy to koniec Artura Skowronka w Wiśle Kraków? Po fatalnej porażce Białej Gwiazdy z Wisłą Płock posada trenera wisi na włosku, a decyzja o jego zwolnieniu może pojawić się w każdej chwili. 

 

 

***

Tomasz Ćwiąkała z redakcji Canal+ podczas piątkowego meczu Podbeskidzia z Rakowem przytoczył informację „Bilda” o zainteresowaniu Unionu Berlin Franem Tudorem z Rakowa Częstochowa. 

***

Lech Poznań zakończył już sprzedaż zawodników. Potwierdził to dyrektor sportowy klubu Tomasz Rząsa na antenie Radia RDC: 

Zakończyliśmy sprzedaż. Zapotrzebowanie na naszych wychowanków jest olbrzymie. Dostaliśmy mnóstwo pytań o Jakuba Modera, Tymoteusza Puchacza, Jakuba Kamińskiego czy Filipa Marchwińskiego. Pojawili się nawet zainteresowani sprowadzeniem Filipa Szymczaka, który przecież dopiero wchodzi do pierwszego zespołu. To my decydujemy jednak, który z naszych wychowanków jest gotowy do wyjazdu. Robert Gumny czy Kamil Jóźwiak mogli być sprzedani. To zawodnicy, którzy swoje umiejętności potwierdzili w kilku sezonach w Lechu. Zagrali pewnie sto spotkań w ekstraklasie i trafili do reprezentacji Polski”. 

***

Fernan Lopez oficjalnie dołączył do Jagiellonii Białystok. Hiszpan podpisał roczną umowę z opcją przedłużenia o dwa lata.

 

 

***

Artur Jędrzejczyk przedłużył swoją umowę z Legią do końca czerwca 2023 roku.

 

***

Poznaliśmy datę rozegrania meczu o Superpuchar Polski. 

 

 


KOMENTARZE

Stwórz kontoZaloguj się na swoje konto
Nie masz konta? Zarejestruj się