var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: Własne

Program TV z rozpiską komentatorską. Hit w Anglii, szalone tempo w europejskich pucharach, nadganiamy z Pucharem Polski

Autor: zebrał Łukasz Kościelniak
2020-10-30 11:20:33

Najciekawszym starciem tego weekendu będzie pojedynek w angielskiej Premier League, gdzie Manchester United podejmie Arsenal. Emocji nie powinno jednak zabraknąć również w pozostałych ligach, a w naszym kraju zawodnicy powalczą o awans do kolejnej rundy Pucharu Polski. W środku tygodnia kolejne pucharowe mecze – w Lidze Mistrzów RB Lipsk zagra z Paris Saint-Germain, a Real Madryt z Interem Mediolan. W Lidze Europy kolejne spotkanie rozegra Lech Poznań. A dla fanów polskiego grania mamy Puchar Polski!

Piątek, 30 października:

(18:00) Pogoń Szczecin – Jagiellonia Białystok (C+ Sport, C+ Sport 3 ; Rafał Dębiński – Filip Surma)

(18:00) Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Raków Częstochowa (Polsat Sport)

(18:00) Sokół Ostróda – Warta Poznań (Ipla)

(18:30) Hamburger SV – FC St. Pauli (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Michał Wszołek – Michał Świrkula)

(20:30) Schalke 04 Gelsenkirchen – VfB Stuttgart (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)

(21:00) Wolverhampton Wanderers – Crystal Palace (C+ Sport ; Piotr Domagała – Grzegorz Kaczmarczyk)

(21:00) SD Eibar – Cadiz CF (Eleven Sports 2 ; Marcin Pawłowski – Łukasz Wiśniowski)

(21:30) Pacos de Ferreira – FC Porto (Eleven Sports 3 ; Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak)

Sobota, 31 października:

(13:00) Eintracht Brunszwik – 1.FC Nurnberg (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Michał Mitrut – Tomasz Urban)

(13:30) Sheffield United – Manchester City (C+ Sport ; Przemysław Pełka – Jarosław Koliński)

(14:00) Real Madryt – SD Huesca (C+ Sport 2, C+ 4K Ultra HD ; Piotr Laboga – Tomasz Ćwiąkała)

(15:00) Crotone FC – Atalanta Bergamo (Eleven Sports 3 ; Julian Kowalski – Dominik Guziak)

(15:30) FC Augsburg – 1.FSV Mainz (C+ ; Mateusz Borek – Grzegorz Kaczmarczyk)

(15:30) 1.FC Koln – Bayern Monachium (Eleven Sports 1 ; Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak)

(15:30) Arminia Bielefeld – Borussia Dortmund (Eleven Sports 2 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)

(15:30) Eintracht Frankfurt – Werder Brema (Eleven Sports 4 ; Michał Wszołek – Michał Świrkula)

(16:00) Burnley FC – Chelsea FC (C+ Sport ; Adrian Olek – Piotr Glamowski)

(16:15) Athletic Club – Sevilla FC (C+ Sport 2 ; Rafał Wolski – Tomasz Lipiński)

(17:00) Pogoń Siedlce – Radomiak Radom (Ipla)

(18:00) Inter Mediolan – Parma FC (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Mateusz Święcicki – Filip Kapica)

(18:30) Borussia Monchengladbach – RB Lipsk (C+ ; Adam Marchliński – Tomasz Ćwiąkała)

(18:30) Liverpool FC – West Ham United (C+ Sport, C+ 4K Ultra HD ; Andrzej Twarowski – Michał Gutka)

(18:30) CA Osasuna – Atletico Madryt (C+ Sport 2 ; Michał Kornacki – Leszek Orłowski)

(20:00) AFC Ajax – Fortuna Sittard (Polsat Sport News)

(20:45) Bologna FC – Cagliari Calcio (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Dominik Guziak – Piotr Czachowski)

(21:00) Deportivo Alaves – FC Barcelona (Eleven Sports 1 ; Marcin Pawłowski – Łukasz Wiśniowski)

Niedziela, 1 listopada:

(12:30) Udinese Calcio – AC Milan (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Mateusz Święcicki – Filip Kapica)

(13:00) Aston Villa – Southampton FC (C+ Sport ; Filip Surma – Tomasz Ćwiąkała)

(13:30) SpVgg Greuther Furth – Hannover 96 (Eleven Sports 3 ; Michał Wszołek – Michał Świrkula)

(14:00) Real Betis – Elche CF (C+ Sport 2 ; Piotr Laboga – Leszek Orłowski)

(14:30) FC Emmen – Feyenoord Rotterdam (Polsat Sport News)

(15:00) Newcastle United – Everton FC (C+ Sport ; Piotr Glamowski – Grzegorz Kaczmarczyk)

(15:00) Spezia Calcio – Juventus FC (Eleven Sports 2 ; Julian Kowalski – Tomasz Zieliński)

(15:00) Torino FC – SS Lazio (Eleven Sports 4 ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)

(15:30) SC Freiburg – Bayer Leverkusen (Eleven Sports 3 ; Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak)

(16:00) Celta Vigo – Real Sociedad (Eleven Sports 1 ; Marcin Pawłowski – Kuba Ostrowski)

(16:00) Kilmarnock FC – Rangers FC (retransmisja) (Polsat Sport Extra)

(16:45) PSV Eindhoven – ADO Den Haag (Polsat Sport News)

(17:30) Manchester United – Arsenal FC (C+ Sport, C+ 4K Ultra HD ; Andrzej Twarowski – Kamil Kosowski)

(18:00) SSC Napoli – US Sassuolo (Eleven Sports 1 ; Mateusz Święcicki – Filip Kapica)

(18:00) Hertha BSC – VfL Wolfsburg (Eleven Sports 2 ; Michał Wszołek – Michał Świrkula)

(18:00) AS Roma – AC Fiorentina (Eleven Sports 3 ; Julian Kowalski – Piotr Czachowski)

(18:30) Granada CF – Levante UD (Eleven Sports 4 ; Michał Mitrut – Michał Świerżyński)

(20:15) Tottenham Hotspur – Brighton & Hove Albion (C+ Sport ; Przemysław Pełka – Michał Gutka)

(20:45) UC Sampdoria – Genoa CFC (Eleven Sports 3 ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)

(21:00) Valencia CF – Getafe CF (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Patryk Mirosławski – Łukasz Wiśniowski)

(21:00) Sporting CP – CD Tondela (Eleven Sports 3 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)

(21:45) Columbus Crew – Philadelphia Union (Polsat Sport News)

Poniedziałek, 2 listopada:

(8:30) Shanghai SIPG – Jiangsu Suning (Polsat Sport Extra)

(12:30) Guangzhou R&F – Beijing Sinobo Guoan (Polsat Sport News)

(18:00) Warta Poznań – Legia Warszawa (C+ Sport, C+ Sport ; Rafał Dębiński – Tomasz Wieszczycki)

(18:30) Fulham FC – West Bromwich Albion (C+ Sport 2 ; Piotr Domagała – Michał Gutka)

(20:00) Znicz Pruszków – Lech Poznań (Polsat Sport)

(20:30) TSG 1899 Hoffenheim – 1.FC Union Berlin (Eleven Sports 3 ; Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak)

(20:45) Hellas Verona – Benevento Calcio (Eleven Sports 2 ; Mateusz Święcicki – Filip Kapica)

(21:00) Leeds United – Leicester City (C+ Sport ; Przemysław Pełka – Rafał Nahorny)

(21:00) Villarreal CF – Real Valladolid (C+ Sport 2 ; Piotr Laboga – Tomasz Ćwiąkała)

(22:00) Boavista FC – SL Benfica (Eleven Sports 1 ; Patryk Mirosławski)

Wtorek, 3 listopada:

(12:30) Ślęza Wrocław – Górnik Łęczna (Polsat Sport)

(17:00) Wisła Płock – Pogoń Szczecin (Ipla)

(17:45) Widzew Łódź – GKS Bełchatów (Polsat Sport News)

(18:55) Lokomotiw Moskwa – Atletico Madryt (Polsat Sport Premium 1)

(18:55) Szachtar Donieck – Borussia Monchengladbach (Polsat Sport Premium 2)

(21:00) Red Bull Salzburg – Bayern Monachium (Polsat Sport Premium 1)

(21:00) Real Madryt – Inter Mediolan (Polsat Sport Premium 2)

(21:00) Atalanta Bergamo – Liverpool FC (Polsat Sport Premium 3)

(21:00) Manchester City – Olympiakos SFP (Polsat Sport Premium 4)

(21:00) FC Midtjylland – AFC Ajax (Polsat Sport Premium 5)

(21:00) FC Porto – Olympique Marsylia (Polsat Sport Premium 6)

Środa, 4 listopada:

(13:00) Stal Rzeszów – Wigry Suwałki (TVCOM)

(14:00) Hutnik Kraków – Śląsk II Wrocław (TVCOM)

(16:00) Górnik Polkowice – Błękitni Stargard (TVCOM)

(17:00) Genoa CFC – Torino FC (Eleven Sports 1)

(17:30) Arka Gdynia – Korona Kielce (Polsat Sport)

(18:00) Sokół Ostróda – KKS 1925 Kalisz (TVP Sport)

(18:00) Pogoń Siedlce – Olimpia Elbląg (TVCOM)

(18:55) Istanbul Basaksehir – Manchester United (Polsat Sport Premium 1)

(18:55) Zenit Sankt Petersburg – SS Lazio (Polsat Sport Premium 2)

(19:30) Chojniczanka Chojnice – Motor Lublin (TVCOM)

(21:00) FC Barcelona – Dynamo Kijów (TVP 1, Polsat Sport Premium 1)

(21:00) RB Lipsk – Paris Saint-Germain (Polsat Sport Premium 2)

(21:00) Club Brugge – Borussia Dortmund (Polsat Sport Premium 3)

(21:00) Ferencvaros Budapeszt – Juventus FC (Polsat Sport Premium 4)

(21:00) Chelsea FC – Stade Rennes (Polsat Sport Premium 5)

(21:00) Sevilla FC – FK Krasnodar (Polsat Sport Premium 6)

Czwartek, 5 listopada:

(18:55) Lech Poznań – Standard Liege (TVP 2, Polsat Sport Premium 1)

(18:55) SL Benfica – Rangers FC (Polsat Sport Premium 2)

(18:55) PAOK FC – PSV Eindhoven (Polsat Sport Premium 3)

(18:55) HNK Rijeka – SSC Napoli (Polsat Sport Premium 4)

(18:55) Real Sociedad – AZ Alkmaar (Polsat Sport Premium 5)

(18:55) Slavia Praga – OGC Nice (Polsat Sport Premium 6)

(21:00) Celtic FC – Sparta Praga (Polsat Sport Premium 2)

(21:00) AC Milan – LOSC Lille (Polsat Sport Premium 3)

(21:00) Feyenoord Rotterdam – CSKA Moskwa (Polsat Sport Premium 4)

(21:00) Arsenal FC – Molde FK (Polsat Sport Premium 5)

(21:00) Leicester City – Sporting Braga (Polsat Sport Premium 6)

 


KOMENTARZE

Stwórz konto



Zaloguj się na swoje konto




Nie masz konta? Zarejestruj się