var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: Michal Kosc / PressFocus

Odrodzenia Prikryla i Puljicia, dominacja graczy Rakowa. Klasyfikacja strzelców, asyst i kanadyjska po 10. tygodniu Ekstraklasy

Autor: redakcja
2020-11-24 13:13:14

Po nędznej przerwie na kadrę na mecze Ekstraklasy czekaliśmy jak dzieci na przyjście świętego Mikołaja. I wiecie co? Warto było poświęcić w ten weekend czas, bo kilka meczów było naprawdę na poziomie!

GOLE

7 goli:

Jesus Jimenez (Górnik Zabrze), Flavio Paixao (Lechia Gdańsk), Tomas Pekhart (Legia Warszawa),

5 goli:

Kamil Biliński (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Jesus Imaz (Jagiellonia Białystok), Mikael Ishak (Lech Poznań), Ivi Lopez (Raków Częstochowa), Jakov Puljić (Jagiellonia Białystok),

4 gole:

Vladislavs Gutkovskis (Raków Częstochowa), Jakub Moder (Lech Poznań), Robert Pich (Śląsk Wrocław), David Tijanić (Raków Częstochowa), 

3 gole:

Jean Carlos (Wisła Kraków), Marcin Cebula (Raków Częstochowa), Chuca (Wisła Kraków), Maciej Domański (Stal Mielec), Alexander Gorgon (Pogoń Szczecin), Mateusz Kuzimski (Warta Poznań), Mateusz Mak (Stal Mielec), Bartosz Nowak (Górnik Zabrze), Dani Ramirez (Lech Poznań), Łukasz Zwoliński (Lechia Gdańsk), Michał Żyro (Piast)

2 gole:

Sasa Balić (Zagłębie Lubin), Jakub Błaszczykowski (Wisła Kraków),  Piotr Celeban (Śląsk Wrocław),  Conrado (Lechia Gdańsk), Erik Exposito (Śląsk Wrocław), Lubomir Guldan (Zagłębie Lubin), Sergiu Hanca (Cracovia),  Maciej Makuszewski (Jagiellonia Białystok), Filip Mladenović (Legia Warszawa), Michał Nalepa (Lechia Gdańsk), Tomas Petrasek (Raków Częstochowa), Damian Rasak (Wisła Płock), Petr Schwarz (Raków Częstochowa), Lorenco Simić (Zagłębie Lubin), Mateusz Szwoch (Wisła Płock), Jakub Świerczok (Piast Gliwice), Alan Uryga (Wisła Płock), Pelle van Amersfoort (Cracovia), Tomas Vestenicky (Cracovia), Yaw Yeboah (Wisła Kraków), 

1 gol:

Marcos Alvarez (Cracovia), Tiago Alves (Piast Gliwice), Muhammad Awwad (Lech Poznań), Adrian Benedyczak (Pogoń Szczecin), Paweł Bochniewicz (Górnik Zabrze), Damjan Bohar (Zagłębie Lubin), Kacper Chodyna (Zagłębie Lubin), Jakub Czerwiński (Piast Gliwice), Felicio Brown Forbes (Wisła Kraków), Karol Danielak (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Ivan Fiolić (Craovia), Petteri Forsell (Stal Mielec), Adam Frączczak (Pogoń Szczecin), Michal Frydrych (Wisła Kraków), Krystian Getinger (Stal Mielec), Torgil Gjertsen (Wisła Płock), Wojciech Golla (Śląsk Wrocław), Jan Grzesik (Warta Poznań), Omran Haydary (Lecha Gdańsk),  David Jablonsky (Cracovia), Niko Kaczarawa (Lech Poznań), Jakub Kamiński (Lech Poznań), Bartosz Kieliba (Warta Poznań), Dawid Kocyła (Wisła Płock), Aleksander Komor (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Sebastian Kowalczyk (Pogoń Szczecin), Piotr Krawczyk (Górnik Zabrze), Michał Kucharczyk (Pogoń Szczecin), Patryk Kun (Raków Częstochowa), Mateusz Kupczak (Warta Poznań), Rafa Lopes (Legia Warszawa), Florian Loshaj (Cracovia), Aleks Ławniczak (Warta Poznań), Alasana Manneh (Górnik Zabrze), Filip Marchwiński (Lech Poznań), Adi Mehremić (Wisła Kraków), Damian Michalski (Wisła Płock), Sebastian Milewski (Piast Gliwice), Tomasz Nowak (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Bartłomiej Pawłowski (Śląsk Wrocław), Fabian Piasecki (Śląsk Wrocław), Filip Piszczek (Cracovia), Patryk Plewka (Wisła Kraków), Martin Pospisil (Jagiellonia Białystok), Mateusz Praszelik (Śląsk Wrocław), Andreja Prokić (Stal Mielec), Rivaldinho (Cracovia), Taras Romanczuk (Jagiellonia Białystok), Jakub Rzeźniczak (Wisła Płock), Michał Rzuchowski (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Mathieu Scalet (Śląsk Wrocław), Rok Sirk (Zagłębie Lubin), Maksymilian Sitek (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Kacper Skibicki (Legia Warszawa), Bartosz Slisz (Legia Warszawa), Alex Sobczyk (Górnik Zabrze), Waldemar Sobota (Śląsk Wrocław), Filip Starzyński (Zagłębie Lubin), Dominik Steczyk (Piast), Daniel Szelągowski (Raków Częstochowa), Dawid Szymonowicz (Cracovia), Patryk Szysz (Zagłębie Lubin), Daniel Ściślak (Górnik Zabrze), Thiago (Cracovia), Paweł Tomczyk (Stal Mielec), Łukasz Trałka (Warta Poznań), Kostas Triantafyllopoulos  (Pogoń Szczecin), Patryk Tuszyński (Wisła Płock),  Paweł Wszołek (Legia Warszawa), Oskar Zawada (Raków Częstochowa), Sasa Zivec (Zagłębie Lubin).

ASYSTY (+ wywalczone karne)

5 asyst:

Marcin Cebula (Raków Częstochowa), Mateusz Praszelik (Śląsk Wrocław),

4 asysty:

Maciej Domański (Stal Mielec), Rafał Pietrzak (Lechia Gdańsk), Martin Pospisil (Jagiellonia Białystok), Tomas Prikryl (Jagiellonia Białystok), Łukasz Sierpina (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Alex Sobczyk (Górnik Zabrze), Filip Starzyński (Zagłębie Lubin), David Tijanić (Raków Częstochowa),

3 asysty:

Conrado (Lechia Gdańsk), Filip Mladenović (Legia Warszawa), Pedro Tiba (Lech Poznań), Paweł Wszołek (Legia Warszawa),

2 asysty:

Marcos Alvarez (Cracovia), Damjan Bohar (Zagłębie Lubin), Damian Dąbrowski (Pogoń Szczecin), Kamil Drygas (Pogoń Szczecin), Michal Frydrych (Wisła Kraków), Jan Grzesik (Warta Poznań), Omran Haydary (Lechia Gdańsk), Josip Juranović (Legia Warszawa), Patryk Kun (Raków Częstochowa), Maciej Makuszewski (Jagiellonia Białystok), Hubert Matynia (Pogoń Szczecin), Jakub Moder (Lech Poznań), Lubambo Musonda (Śląsk Wrocław), Michał Nalepa (Lechia Gdańsk), Bartosz Nowak (Górnik Zabrze), Patryk Plewka (Wisła Kraków), Łukasz Poręba (Zagłębie Lubin), Cornel Rapa (Cracovia), Maciej Sadlok (Wisła Kraków), Stefan Savić (Wisła Kraków), Petr Schwarz (Raków Częstochowa), Waldemar Sobota (Śląsk Wrocław),  Dino Stiglec (Śląsk Wrocław), Mateusz Szwoch (Wisła Płock), Łukasz Trałka (Warta Poznań), Fran Tudor (Raków Częstochowa), Pelle van Amersfoort (Cracovia), Luka Zahović (Pogoń Szczecin),

1 asysta:

Dawid Abramowicz (Wisła Kraków), Tiago Alves (Piast Gliwice), Gerard Badia (Piast Gliwice), Filip Bainović (Górnik Zabrze), Daniel Bartl (Raków Częstochowa), Kacper Chodyna (Zagłębie Lubin), Chuca (Wisła Kraków), Alan Czerwiński (Lech Poznań), Mateusz Czyżycki (Warta Poznań), Milan Dimun (Cracovia), Dejan Drazic (Zagłębie Lubin), Petteri Forsell (Stal Mielec), Maciej Gajos (Lechia Gdańsk), Krystian Getinger (Stal Mielec), Torgil Gjertsen (Wisła Płock), Lubomir Guldan (Zagłębie Lubin), Walerian Gwilia (Legia Warszawa), Sergiu Hanca (Cracovia), Jakub Holubek (Piast Gliwice), Jesus Imaz (Jagiellonia Białystok), Mikael Ishak (Lech Poznań), Erik Janza (Górnik Zabrze), Bartosz Jaroch (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Artur Jędrzejczyk (Legia Warszawa), Jakub Kamiński (Lech Poznań), Bartosz Kapustka (Legia Warszawa), Martin Konczkowski (Piast Gliwice), Jarosław Kubicki (Lechia Gdańsk), Jakub Kuzdra (Warta Poznań), Adrian Laskowski (Warta Poznań), Florian Loshaj (Cracovia), Luquinhas (Legia Warszawa), Tomasz Nowak (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Paweł Olszewski (Jagiellonia Białystok), Flavio Paixao (Lechia Gdańsk), Aleksander Pawlak (Wisła Płock), Dariusz Pawłowski (Górnik Zabrze), Robert Pich (Śląsk Wrocław), Filip Piszczek (Cracovia), Marko Poletanović (Raków Częstochowa), Roman Prochazka (Górnik Zabrze), Tymoteusz Puchacz (Lech Poznań), Jakov Puljić (Jagiellonia Białystok), Dani Ramirez (Lech Poznań), Milan Rodin (Cracovia), Martin Roginić (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Maciej Rosołek (Legia Warszawa), Damir Sadikovic (Cracovia), Igor Sapała (Raków Częstochowa),  Lubomir Satka (Lech Poznań), Cillian Sheridan (Wisła Płock), Michał Skóraś (Lech Poznań), Dominik Steczyk (Piast), Patryk Tuszyński (Wisła Płock), Desley Ubbink (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Maciej Urbańczyk (Stal Mielec), Alan Uryga (Wisła Płock),  Mateusz Wdowiak (Cracovia), Maciej Wilusz (Raków Częstochowa), Przemysław Wiśniewski (Górnik Zabrze), Yaw Yeboah (Wisła Kraków), Oskar Zawada (1+0), Damian Zbozień (Wisła Płock), Sasa Zivec (Zagłębie Lubin), Łukasz Zwoliński (Lechia Gdańsk), Michał Żyro (Piast).

KLASYFIKACJA KANADYJSKA

8 – Marcin Cebula (5+3), Flavio Paixao (7+1), David Tijanić (4+4),

7 – Maciej Domański (3+4), Jesus Jimenez (7+0), Tomas Pekhart (7+0), 

6 – Jesus Imaz (5+1), Mikael Ishak (5+1), ), Jakub Moder (4+2), Jakov Puljić (5+1),

5 – Kamil Biliński (5+0), Conrado (2+3), Ivi Lopez (5+0), Filip Mladenović (2+3Bartosz Nowak (3+2), Robert Pich (4+1), Martin Pospisil (1+4), Mateusz Praszelik (1+4), Alex Sobczyk (1+4), Filip Starzyński (1+4),

4 – Chuca (3+1), Vladislavs Gutkovskis (4+0), Maciej Makuszewski (2+2), Michał Nalepa (2+2), Rafał Pietrzak (0+4), Tomas Prikryl (0+4), Dani Ramirez (3+1),  Łukasz Sierpina (0+4), Petr Schwarz (2+2), Mateusz Szwoch (2+2), Pelle van Amersfoort (2+2), Paweł Wszołek (1+3), Łukasz Zwoliński (3+1), Michał Żyro (3+1)

3 – Marcos Alvarez (1+2), Damjan Bohar (1+2), Jean Carlos (3+0), Michal Frydrych (1+2), Alexander Gorgon (3+0), Jan Grzesik (1+2), Lubomir Guldan (2+1), Omran Haydary (1+2), Sergiu Hanca (2+1), Patryk Kun (1+2), Mateusz Kuzimski (3+0), Mateusz Mak (3+0), Patryk Plewka (1+2), Waldemar Sobota (1+2), Pedro Tiba (0+3), Łukasz Trałka (1+2), Alan Uryga (2+1), Yaw Yeboah (2+1), 

2 – Tiago Alves (1+1), Sasa Balić (2+0), Jakub Błaszczykowski (2+0), Piotr Celeban (2+0), Damian Dąbrowski (0+2), Erik Exposito (2+0), Kamil Drygas (0+2), Petteri Forsell (1+1), Krystian Getinger (1+1), Torgil Gjertsen (1+1), Josip Juranović (0+2), Jakub Kamiński (1+1), Florian Loshaj (1+1), Hubert Matynia (0+2), Lubambo Musonda (0+2), Tomas Petrasek (2+0), Filip Piszczek (1+1), Łukasz Poręba (0+2), Cornel Rapa (0+2), Damian Rasak (2+0), Maciej Sadlok (0+2), Stefan Savić (0+2), Lorenco Simić (2+0), Dominik Steczyk (1+1),  Dino Stiglec (0+2), Jakub Świerczok (2+0), Fran Tudor (0+2), Patryk Tuszyński (1+1), Tomas Vestenicky (2+0), Luka Zahović (0+2), Sasa Zivec (1+1), 

1 – Dawid Abramowicz (0+1), Muhammad Awwad (1+0), Gerard Badia (0+1), Filip Bainović (0+1), Daniel Bartl (0+1), Adrian Benedyczak (1+0), Paweł Bochniewicz (1+0), Felicio Brown Forbes (1+0), Kacper Chodyna (0+1), Alan Czerwiński (0+1), Jakub Czerwiński (1+0), Mateusz Czyżycki (0+1), Karol Danielak (1+0), Dejan Drazic (0+1), Ivan Fiolić (1+0), Adam Frączczak (1+0), Maciej Gajos (0+1), Wojciech Golla (1+0), Walerian Gwilia (0+1), Jakub Holubek (0+1), David Jablonsky (1+0), Erik Janza (0+1), Bartosz Jaroch (0+1), Artur Jędrzejczyk (0+1), Niko Kaczarawa (1+0), Bartosz Kapustka (0+1), Bartosz Kieliba (1+0), Dawid Kocyła (1+0), Aleksander Komor (1+0), Martin Konczkowski  (0+1), Sebastian Kowalczyk (1+0), Piotr Krawczyk (1+0), Jarosław Kubicki (0+1), Michał Kucharczyk (1+0), Mateusz Kupczak (1+0), Jakub Kuzdra (0+1), Adrian Laskowski (0+1), Rafa Lopes (1+0), Luquinhas (0+1), Aleks Ławniczak (1+0), Alasana Manneh (1+0), Filip Marchwiński (1+0), Adi Mehremić (1+0), Sebastian Milewski (1+0), Tomasz Nowak (0+1), Paweł Olszewski (0+1), Aleksander Pawlak (0+1), Bartłomiej Pawłowski (1+0), Dariusz Pawłowski (0+1), Fabian Piasecki (1+0), Marko Poletanović (0+1), Roman Prochazka (0+1), Andreja Prokić (1+0), Tymoteusz Puchacz (0+1), Rivaldinho (1+0), Milan Rodin (0+1), Martin Roginić (0+1), Taras Romanczuk (1+0), Maciej Rosołek (0+1), Jakub Rzeźniczak (1+0), Michał Rzuchowski (1+0), Damir Sadikovic (0+1), Igor Sapała (0+1), Lubomir Satka  (0+1), Mathieu Scalet (1+0), Rok Sirk (1+0), Maksymilian Sitek (1+0), Cillian Sheridan (0+1), Kacper Skibicki (1+0), Michał Skóraś (0+1), Bartosz Slisz (1+0), Daniel Szelągowski (1+0), Dawid Szymonowicz (1+0), Patryk Szysz (1+0), Daniel Ściślak (1+0), Thiago (1+0), Paweł Tomczyk (1+0), Kostas Triantafyllopoulos  (1+0), Desley Ubbink (0+1), Maciej Urbańczyk (0+1), Mateusz Wdowiak (0+1), Maciej Wilusz (0+1), Przemysław Wiśniewski (0+1), Damian Zbozień (0+1), 

Źródło: Wyliczenia własne.

 


KOMENTARZE

Stwórz konto



Zaloguj się na swoje konto




Nie masz konta? Zarejestruj się