var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: Piotr Matusewicz / PressFocus

INFO: Legia wejdzie na rynek kryptowalut. Śląsk sondował Brzęczka, będą rozmowy ze Skorżą? Wisła walczy o Holgado

Autor: zebrał Mariusz Bielski
2021-02-22 23:30:03

Jak Legia chce się ratować przed wielkimi długami? Którego trenera prawdopodobnie zatrudni Śląsk? O kogo walczy Wisła Kraków i jakie ma szanse? Kto dołączy do Wisły Płock, a kto do Podbeskidzia? Odpowiedzi w dzisiejszym przeglądzie newsów!

***

Jak pisze Piotr Kamieniecki, Legia ma 170 milionów długów i żeby te długi zmniejszyć, chce wejść na rynek kryptowalut.

„W 120 sekund żetony FC Barcelony zostały sprzedane za blisko 800 tysięcy dolarów. W pięć minut tokeny Trabzonsporu wygenerowały kwotę 675 tysięcy dolarów. Współpracę z platformą Socios rozpoczęły także Juventus Turyn, Atletico Madryt, PSG czy organizacja UFC. Teraz do tego grona dołączyła Legia Warszawa. Mistrz Polski ma około 170 milionów złotych długów. Stołeczna drużyna szuka nowych źródeł dochodów.”

 

 

***

Paweł Wszołek ponoć pokłócił się z Czesławem Michniewiczem. Zawodnik wydał oświadczenie w tej sprawie.

 

 

 

 

***

Śląsk Wrocław sondował możliwość zatrudnienia Jerzego Brzęczka. Być może jednym z poważniejszych kandydatów do zastąpienia Vitezslava Lavicki będzie Maciej Skorża.

„W zaistniałej sytuacji wrocławianie skontaktowali się, i to już  kilka dni temu, z… Jerzym Brzęczkiem. Okazało się jednak, że niedawny selekcjoner reprezentacji Polski także jest teraz poza zasięgiem, a w każdym razie nie do wzięcia. Jeszcze. W rozmowie miało bowiem paść stwierdzenie, że do czerwca obowiązuje byłego szkoleniowca kadry okres wypowiedzenia w PZPN. Kryteria wiekowe – a w roli następcy Lavicki wrocławianie widzą w tym momencie trenera z młodszej, mniej więcej o dekadę, generacji od Czecha –  spełnia na przykład Maciej Skorża. Z tym, że do minionej niedzieli akurat z nim działacze Śląska nie kontaktowali się, wychodząc z założenia, że może być poza ich zasięgiem finansowym (Lavicka wedle moich źródeł zarabia około 12 tysięcy euro miesięcznie). Co jednak nie oznacza, że wkrótce się nie skontaktują, bo zdaje się, że po meczu z Lechem nazwisko szkoleniowca pracującego poprzednio w Zjednoczonych Emiratach Arabskich pojawiło się na wrocławskiej karuzeli…”

Źródło: Legalnibukmacherzy.pl

***

Wisła Kraków walczy o pozyskanie Rodrigo Holgado.

„Nie znamy szczegółów, ale w tym momencie różnica między tym co może zaoferować Wisła, a czego oczekuje Audax Italiano, chilijski klub piłkarza, jest zbyt duża, aby doszło do transferu. Podkreślamy jednak słowo „w tym momencie”, bo nie jest tak, że strony przestały ze sobą rozmawiać. Wciąż możliwe jest znalezienie porozumienia, choć wiadomo, że może to być walka z czasem jako że okienko zamyka się w Polsce już w środę. Z naszych informacji wynika, że Holgado interesuje się też kilka innych klubów, ale Wisła ma coś na kształt pierwszeństwa w rozmowach.”

 

 

***

Kristian Vallo dołączy do Wisły Płock!

 

 

***

Marco Tulio ma zostać nowym zawodnikiem Podbeskidzia.

 

 


KOMENTARZE

Stwórz kontoZaloguj się na swoje konto
Nie masz konta? Zarejestruj się