var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: Piotr Matusewicz / PressFocus

Legia w natarciu i odrodzenie Flavio. Klasyfikacja strzelców, asyst i kanadyjska po 18. kolejce Ekstraklasy

Autor: redakcja
2021-02-23 11:00:51

Osiem meczów - tyle trwała niemoc Flavio Paixao w meczach Ekstraklasy. Dopiero z Górnikiem udało się wpisać na listę strzelców i zaliczyć asystę. Powody do zadowolenia mogą mieć też w Warszawie, gdzie Legia urządziła sobie w weekend konkurs strzelecki i mocno podbiła liczby we wszelakich klasyfikacjach.

GOLE

15 goli: 

Tomas Pekhart (Legia Warszawa),

10 goli:

Jesus Imaz (Jagiellonia Białystok),

9 goli:

Jakov Puljić (Jagiellonia Białystok),

8 goli: 

Jesus Jimenez (Górnik Zabrze), Flavio Paixao (Lechia Gdańsk), Jakub Świerczok (Piast Gliwice),

7 goli: 

Kamil Biliński (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Mikael Ishak (Lech Poznań),

6  goli:

Felicio Brown Forbes (Wisła Kraków), Ivi Lopez (Raków Częstochowa),

5 goli:

Maciej Domański (Stal Mielec), Alexander Gorgon (Pogoń Szczecin), Mateusz Kuzimski (Warta Poznań), Vladislavs Gutkovskis (Raków Częstochowa), Robert Pich (Śląsk Wrocław), Pelle van Amersfoort (Cracovia),

4 gole:

Filip Mladenović (Legia Warszawa), Jakub Moder (Lech Poznań), Bartosz Nowak (Górnik Zabrze), Dani Ramirez (Lech Poznań), Petr Schwarz (Raków Częstochowa),  David Tijanić (Raków Częstochowa), Yaw Yeboah (Wisła Kraków),  Michał Żyro (Piast)

3 gole:

Jakub Błaszczykowski (Wisła Kraków), Jean Carlos (Wisła Kraków), Marcin Cebula (Raków Częstochowa), Chuca (Wisła Kraków), Erik Exposito (Śląsk Wrocław), Piotr Krawczyk (Górnik Zabrze), Dusan Lagator (Wisła Płock), Luquinhas (Legia Warszawa), Mateusz Mak (Stal Mielec), Maciej Makuszewski (Jagiellonia Białystok), Michał Nalepa (Lechia Gdańsk), Bartłomiej Pawłowski (Śląsk Wrocław),  Lorenco Simić (Zagłębie Lubin), Mateusz Szwoch (Wisła Płock), Alan Uryga (Wisła Płock), Łukasz Zwoliński (Lechia Gdańsk), 

2 gole:

Tiago Alves (Piast Gliwice), Sasa Balić (Zagłębie Lubin), Adrian Benedyczak (Pogoń Szczecin),  Piotr Celeban (Śląsk Wrocław), Kacper Chodyna (Zagłębie Lubin), Conrado (Lechia Gdańsk), Kamil Drygas (Pogoń Szczecin), Maciej Gajos (Lechia Gdańsk), Jan Grzesik (Warta Poznań), Lubomir Guldan (Zagłębie Lubin), Sergiu Hanca (Cracovia), Michał Jakóbowski (Warta Poznań), Rafał Janicki (Podbeskidzie), Bartosz Kapustka (Legia Warszawa), Dawid Kocyła (Wisła Płock), Sebastian Kowalczyk (Pogoń Szczecin), Michał Kucharczyk (Pogoń Szczecin), Rafa Lopes (Legia Warszawa), Florian Loshaj (Cracovia), Piotr Malarczyk (Piast Gliwice), Sebastian Milewski (Piast Gliwice), Tomas Petrasek (Raków Częstochowa), Andreja Prokić (Stal Mielec), Damian Rasak (Wisła Płock), Thomas Rogne (Lech Poznań), Maciej Sadlok (Wisła Kraków), Mathieu Scalet (Śląsk Wrocław), Bartosz Slisz (Legia Warszawa), Alex Sobczyk (Górnik Zabrze), Dominik Steczyk (Piast), Patryk Szysz (Zagłębie Lubin), Pedro Tiba (Lech Poznań), Grzegorz Tomasiewicz (Stal Mielec), Patryk Tuszyński (Wisła Płock), Łukasz Trałka (Warta Poznań), Tomas Vestenicky (Cracovia), Luka Zahović (Pogoń Szczecin),

1 gol:

Marcos Alvarez (Cracovia), Muhammad Awwad (Lech Poznań), Paweł Bochniewicz (Górnik Zabrze), Damjan Bohar (Zagłębie Lubin), Łukasz Burliga (Wisła Kraków) Jakub Czerwiński (Piast Gliwice), Karol Danielak (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Dejan Drazic (Zagłębie Lubin), Ivan Fiolić (Craovia), Marcin Flis (Stal Mielec), Petteri Forsell (Stal Mielec), Adam Frączczak (Pogoń Szczecin), Michal Frydrych (Wisła Kraków), Krystian Getinger (Stal Mielec), Torgil Gjertsen (Wisła Płock), Wojciech Golla (Śląsk Wrocław), Omran Haydary (Lecha Gdańsk), Jakub Hora (Podbeskidzie Bielsko-Biała),  David Jablonsky (Cracovia), Robert Janicki (Warta Poznań), Aron Johansson (Lech Poznań), Niko Kaczarawa (Lech Poznań), Jakub Kamiński (Lech Poznań), Bartosz Kieliba (Warta Poznań), Jakub Kiełb (Warta Poznań), Michał Koj (Górnik Zabrze), Aleksandar Kolew (Stal Mielec), Aleksander Komor (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Kamil Kruk (Zagłębie Lubin), Jarosław Kubicki (Lechia Gdańsk), Patryk Kun (Raków Częstochowa), Mateusz Kupczak (Warta Poznań), Filip Lesniak (Wisła Płock), Mateusz Lewandowski (Wisła Płock), Aleks Ławniczak (Warta Poznań), Alasana Manneh (Górnik Zabrze), Filip Marchwiński (Lech Poznań), Adi Mehremić (Wisła Kraków), Damian Michalski (Wisła Płock), Jaroslaw Mihalik (Lechia Gdańsk), Samuel Mraz (Zagłębie Lubin), Przemysław Mystkowski (Jagiellonia Białystok), Andrzej Niewulis (Raków Częstochowa), Tomasz Nowak (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Fabian Piasecki (Śląsk Wrocław), Rafał Pietrzak (Lechia Gdańsk), Filip Piszczek (Cracovia), Patryk Plewka (Wisła Kraków), Tomas Podstawski (Pogoń Szczecin), Martin Pospisil (Jagiellonia Białystok), Mateusz Praszelik (Śląsk Wrocław), Israel Puerto (Śląsk Wrocław), Rivaldinho (Cracovia), Taras Romanczuk (Jagiellonia Białystok), Mariusz Rybicki (Warta Poznań), Jakub Rzeźniczak (Wisła Płock), Michał Rzuchowski (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Michal Siplak (Cracovia), Rok Sirk (Zagłębie Lubin), Maksymilian Sitek (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Kacper Skibicki (Legia Warszawa), Kacper Smoliński (Pogoń Szczecin), Waldemar Sobota (Śląsk Wrocław), Patryk Sokołowski (Piast Gliwice), Filip Starzyński (Zagłębie Lubin), Luka Susnjara (Wisła Płock), Daniel Szelągowski (Raków Częstochowa), Dawid Szymonowicz (Cracovia), Daniel Ściślak (Górnik Zabrze), Thiago (Cracovia), Paweł Tomczyk (Stal Mielec), Triantafyllopoulos  (Pogoń Szczecin), Bartłomiej Wdowik (Jagiellonia Białystok), Przemysław Wiśniewski (Górnik Zabrze),  Paweł Wszołek (Legia Warszawa), Kristopher Vida (Piast Gliwice), Oskar Zawada (Raków Częstochowa), Sasa Zivec (Zagłębie Lubin), Marcel Zylla (Śląsk Wrocław), Łukasz Zjawiński (Stal Mielec), Maciej Żurawski (Pogoń Szczecin).

ASYSTY (+ wywalczone karne)

6 asyst:

Rafał Pietrzak (Lechia Gdańsk), Mateusz Szwoch (Wisła Płock), Paweł Wszołek (Legia Warszawa),

5 asyst: 

Marcin Cebula (Raków Częstochowa), Maciej Domański (Stal Mielec), Filip Mladenović (Legia Warszawa), Mateusz Praszelik (Śląsk Wrocław), Tomas Prikryl (Jagiellonia Białystok), David Tijanić (Raków Częstochowa), Łukasz Trałka (Warta Poznań),

4 asysty:

Conrado (Lechia Gdańsk), Jesus Imaz (Jagiellonia Białystok), Martin Pospisil (Jagiellonia Białystok), Łukasz Sierpina (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Alex Sobczyk (Górnik Zabrze), Filip Starzyński (Zagłębie Lubin), Fran Tudor (Raków Częstochowa), 

3 asysty:

Gerard Badia (Piast Gliwice), Jakub Bartkowski (Pogoń Szczecin), Alan Czerwiński (Lech Poznań), Kamil Drygas (Pogoń Szczecin), Josip Juranović (Legia Warszawa), Martin Konczkowski (Piast Gliwice), Patryk Kun (Raków Częstochowa), Mateusz Kuzimski (Warta Poznań), Luquinhas (Legia Warszawa), Maciej Makuszewski (Jagiellonia Białystok), Bartosz Nowak (Górnik Zabrze), Marko Roginić (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Maciej Sadlok (Wisła Kraków), Pedro Tiba (Lech Poznań), Pelle van Amersfoort (Cracovia), Łukasz Zjawiński (Stal Mielec), Michał Żyro (Piast),

2 asysty:

Marcos Alvarez (Cracovia), Damjan Bohar (Zagłębie Lubin), Felicio Brown Forbes (Wisła Kraków), Damian Dąbrowski (Pogoń Szczecin), Dejan Drazic (Zagłębie Lubin), Erik Exposito (Śląsk Wrocław), Michal Frydrych (Wisła Kraków), Jan Grzesik (Warta Poznań), Sergiu Hanca (Cracovia), Omran Haydary (Lechia Gdańsk), Michał Jakóbowski (Warta Poznań), Erik Janza (Górnik Zabrze), Bartosz Kapustka (Legia Warszawa), Jakub Kuzdra (Warta Poznań), Hubert Matynia (Pogoń Szczecin), Jakub Moder (Lech Poznań), Lubambo Musonda (Śląsk Wrocław), Michał Nalepa (Lechia Gdańsk), Paweł Olszewski (Jagiellonia Białystok), Flavio Paixao (Lechia Gdańsk), Patryk Plewka (Wisła Kraków), Łukasz Poręba (Zagłębie Lubin), Jakov Puljić (Jagiellonia Białystok),  Dani Ramirez (Lech Poznań), Cornel Rapa (Cracovia), Stefan Savić (Wisła Kraków), Petr Schwarz (Raków Częstochowa), Waldemar Sobota (Śląsk Wrocław),  Dino Stiglec (Śląsk Wrocław), Patryk Tuszyński (Wisła Płock), Luka Zahović (Pogoń Szczecin), Sasa Zivec (Zagłębie Lubin), Gieorgij Żukow (Wisła Kraków).

1 asysta:

Dawid Abramowicz (Wisła Kraków), Tiago Alves (Piast Gliwice), Filip Bainović (Górnik Zabrze), Daniel Bartl (Raków Częstochowa),  Łukasz Burliga (Wisła Kraków), Jean Carlos (Wisła Kraków), Fiodor Cernych (Jagiellonia Białystok), Michał Chrapek (Piast Gliwice), Kacper Chodyna (Zagłębie Lubin), Chuca (Wisła Kraków), Mateusz Czyżycki (Warta Poznań), Karol Danielak (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Milan Dimun (Cracovia), Petteri Forsell (Stal Mielec), Maciej Gajos (Lechia Gdańsk), Krystian Getinger (Stal Mielec), Torgil Gjertsen (Wisła Płock), Alexander Gorgon (Pogoń Szczecin), Lubomir Guldan (Zagłębie Lubin), Walerian Gwilia (Legia Warszawa), Jakub Holubek (Piast Gliwice), Mikael Ishak (Lech Poznań), Bartosz Jaroch (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Artur Jędrzejczyk (Legia Warszawa), Jesus Jimenez (Górnik Zabrze), Jakub Kamiński (Lech Poznań), Dawid Kocyła (Wisła Płock), Kacper Kostorz (Legia Warszawa), Kamil Kościelny (Stal Mielec), Sebastian Kowalczyk (Pogoń Szczecin), Kacper Kozłowski (Pogoń Szczecin), Jarosław Kubicki (Lechia Gdańsk), Michał Kucharczyk (Pogoń Szczecin),  Adrian Laskowski (Warta Poznań), Patryk Lipski (Piast Gliwice), Florian Loshaj (Cracovia), Krzysztof Mączyński (Śląsk Wrocław), Żan Medved (Wisła Kraków), Giorgio Merebaszwili (Wisła Płock), Tomasz Nowak (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Aleksander Pawlak (Wisła Płock), Dariusz Pawłowski (Górnik Zabrze), Robert Pich (Śląsk Wrocław), Filip Piszczek (Cracovia), Marko Poletanović (Raków Częstochowa), Roman Prochazka (Górnik Zabrze), Andreja Prokić (Stal Mielec), Tymoteusz Puchacz (Lech Poznań), Arkadiusz Pyrka (Piast Gliwice), Milan Rodin (Cracovia), Kacper Rogoziński (Wisła Płock), Taras Romanczuk (Jagiellonia Białystok), Maciej Rosołek (Legia Warszawa), Michał Rzuchowski (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Damir Sadikovic (Cracovia), Igor Sapała (Raków Częstochowa),  Lubomir Satka (Lech Poznań), Cillian Sheridan (Wisła Płock), Michal Siplak (Cracovia), Michał Skóraś (Lech Poznań), Dominik Steczyk (Piast), Jan Sykora (Lech Poznań), Dawid Szot (Wisła Kraków), Dawid Szymonowicz (Cracovia), Piotr Tomasik (Wisła Płock), Desley Ubbink (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Maciej Urbańczyk (Stal Mielec), Alan Uryga (Wisła Płock),  Mateusz Wdowiak (Cracovia), Maciej Wilusz (Raków Częstochowa), Przemysław Wiśniewski (Górnik Zabrze), Bartłomiej Wdowik (Jagiellonia Białystok), Jakub Wójcicki (Zagłębie Lubin), Yaw Yeboah (Wisła Kraków), Oskar Zawada (1+0), Damian Zbozień (Wisła Płock), Łukasz Zwoliński (Lechia Gdańsk), Jakub Żubrowski (Zagłębie Lubin),

KLASYFIKACJA KANADYJSKA

15 - Tomas Pekhart (15+0),

14 – Jesus Imaz (10+4)

11 – Jakov Puljić (9+2),

10 – Maciej Domański (5+5), Flavio Paixao (8+2), 

9 – Jesus Jimenez (8+1), Filip Mladenović (4+5), Mateusz Szwoch (3+6), David Tijanić (4+5),

8 – Felicio Brown Forbes (6+2), Marcin Cebula (5+3), Mikael Ishak (7+1), Mateusz Kuzimski (4+3),  Jakub Świerczok (8+0), Pelle van Amersfoort (5+3),

7 – Kamil Biliński (7+0), Bartosz Nowak (4+3), Rafał Pietrzak (1+6), Łukasz Trałka (2+5), Paweł Wszołek (1+6),Michał Żyro (4+3),

6 – Conrado (2+4), Alexander Gorgon (5+1), Ivi Lopez (6+0), Luquinhas (3+3),  Maciej Makuszewski (3+3),  Jakub Moder (4+2), Robert Pich (5+1), Mateusz Praszelik (1+5), Dani Ramirez (4+2), Petr Schwarz (4+2), Alex Sobczyk (2+4), 

5 – Kamil Drygas (2+3), Erik Exposito (3+2), Vladislavs Gutkovskis (5+0), Nalepa (3+2), Martin Pospisil (1+4), Tomas Prikryl (0+5), Maciej Sadlok (2+3), Filip Starzyński (1+4), Pedro Tiba (2+3), Yaw Yeboah (4+1),

4 – Jean Carlos (3+1), Chuca (3+1), Jan Grzesik (2+2), Sergiu Hanca (2+2), Michał Jakóbowski (2+2),  Bartosz Kapustka (2+2), Patryk Kun (1+3), Łukasz Sierpina (0+4), Fran Tudor (0+4), Patryk Tuszyński (2+2), Alan Uryga (3+1), Luka Zahović (2+2), Łukasz Zjawiński (1+3), Łukasz Zwoliński (3+1)

3 – Marcos Alvarez (1+2), Tiago Alves (2+1), Gerard Badia (0+3), Jakub Błaszczykowski (3+0), Damjan Bohar (1+2), Kacper Chodyna (2+1), Alan Czerwiński (0+3), Dejan Drazic (1+2), Michal Frydrych (1+2), Maciej Gajos (2+1), Lubomir Guldan (2+1), Omran Haydary (1+2), Josip Juranović (0+3), Dawid Kocyła (2+1), Martin Konczkowski  (0+3), Sebastian Kowalczyk (2+1), Piotr Krawczyk (3+0), Michał Kucharczyk (2+1), Dusan Lagator (3+0), Florian Loshaj (2+1), Mak (3+0), Bartłomiej Pawłowski (3+0), Patryk Plewka (1+2), Andreja Prokić (2+1), Marko Roginić (0+3), Waldemar Sobota (1+2), Lorenco Simić (3+0), Dominik Steczyk (2+1), Sasa Zivec (1+2),

2 – Sasa Balić (2+0), Jakub Bartkowski (0+3), Adrian Benedyczak (2+0), Łukasz Burliga (1+1), Piotr Celeban (2+0), Karol Danielak (1+1), Damian Dąbrowski (0+2), Petteri Forsell (1+1), Krystian Getinger (1+1), Torgil Gjertsen (1+1), Rafał Janicki (2+0), Erik Janza (0+2), Jakub Kamiński (1+1), Jarosław Kubicki (1+1), Jakub Kuzdra (0+2), Rafa Lopes (2+0), Piotr Malarczyk (2+0), Hubert Matynia (0+2), Sebastian Milewski (2+0), Lubambo Musonda (0+2), Paweł Olszewski (0+2), Tomas Petrasek (2+0), Filip Piszczek (1+1), Łukasz Poręba (0+2), Cornel Rapa (0+2), Taras Romanczuk (1+1), Damian Rasak (2+0), Thomas Rogne (2+0), Michał Rzuchowski (1+1), Stefan Savić (0+2), Mathieu Scalet (2+0),  Michal Siplak (1+1), Bartosz Slisz (2+0), Dino Stiglec (0+2), Dawid Szymonowicz (1+1), Patryk Szysz (2+0), Grzegorz Tomasiewicz (2+0), Bartłomiej Wdowik  (1+1), Przemysław Wiśniewski (1+1),  Tomas Vestenicky (2+0), Gieorgij Żukow (0+2),

1 – Dawid Abramowicz (0+1), Muhammad Awwad (1+0), Filip Bainović (0+1), Daniel Bartl (0+1), Paweł Bochniewicz (1+0), Fiodor Cernych (0+1), Michał Chrapek (0+1), Jakub Czerwiński (1+0), Mateusz Czyżycki (0+1), Ivan Fiolić (1+0), Marcin Flis (1+0), Adam Frączczak (1+0), Wojciech Golla (1+0), Walerian Gwilia (0+1), Jakub Holubek (0+1), Jakub Hora (1+0), David Jablonsky (1+0), Bartosz Jaroch (0+1), Robert Janicki (1+0), Artur Jędrzejczyk (0+1), Aron Johansson (1+0), Niko Kaczarawa (1+0), Bartosz Kieliba (1+0), Jakub Kiełb (1+0), Michał Koj (1+0), Aleksandar Kolew (1+0), Aleksander Komor (1+0), Kacper Kostorz (0+1), Kamil Kościelny (0+1), Kacper Kozłowski (0+1), Kamil Kruk (1+0), Mateusz Kupczak (1+0), Adrian Laskowski (0+1), Filip Lesniak (1+0), Mateusz Lewandowski (1+0), Patryk Lipski (0+1), Aleks Ławniczak (1+0), Alasana Manneh (1+0), Filip Marchwiński (1+0), Krzysztof Mączyński (0+1), Żan Medved (0+1), Adi Mehremić (1+0), Giorgio Merebaszwili (0+1), Jaroslaw Mihalik (1+0),  Samuel Mraz (1+0), Przemysław Mystkowski (1+0), Andrzej Niewulis (1+0), Tomasz Nowak (0+1), Aleksander Pawlak (0+1), Dariusz Pawłowski (0+1), Fabian Piasecki (1+0), Tomas Podstawski (1+0), Marko Poletanović (0+1), Roman Prochazka (0+1), Tymoteusz Puchacz (0+1), Israel Puerto (1+0), Arkadiusz Pyrka (0+1), Rivaldinho (1+0), Milan Rodin (0+1), Kacper Rogoziński (0+1), Maciej Rosołek (0+1), Mariusz Rybicki (1+0), Jakub Rzeźniczak (1+0), Damir Sadikovic (0+1), Igor Sapała (0+1), Lubomir Satka  (0+1), Cillian Sheridan, Rok Sirk (1+0), Maksymilian Sitek (1+0), (0+1), Kacper Skibicki (1+0), Kacper Smoliński (1+0), Michał Skóraś (0+1), Patryk Sokołowski (1+0), Luka Susnjara (1+0), Jan Sykora (0+1) Daniel Szelągowski (1+0), Dawid Szot (0+1), Daniel Ściślak (1+0), Piotr Tomasik (0+1), Thiago (1+0), Paweł Tomczyk (1+0), Kostas Triantafyllopoulos  (1+0), Desley Ubbink (0+1), Maciej Urbańczyk (0+1), Mateusz Wdowiak (0+1), Maciej Wilusz (0+1), Jakub Wójcicki (0+1), Kristopher Vida (1+0), Damian Zbozień (0+1), Marcel Zylla (1+0), Jakub Żubrowski (0+1), Maciej Żurawski (1+0)

Źródło: Wyliczenia własne.


KOMENTARZE

Stwórz konto



Zaloguj się na swoje konto




Nie masz konta? Zarejestruj się