var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: Pawel Andrachiewicz / PressFocus

INFO: Zając wyleci z Jagi. Skowronek może przejąć Śląsk. Nowak przejmie Koronę, Golański zostanie jej dyrektorem sportowym?

Autor: Mariusz Bielski
2021-03-16 00:35:16

Dzisiejszymi bohaterami są trenerzy – a skoro tak, to sprawdzamy co słychać m.in. w Białymstoku, Wrocławiu czy Kielcach.

***

Lada moment ma się wydarzyć nieuknione, czyli zwolnienie Bogdana Zająca z Jagiellonii.

 

 

***

W sprawie przejęcia Śląska po Laviczce rozważanych było 4 trenerów. Obok Jacka Magiery szanse na tę posadę ma ponoć także Artur Skowronek.

 

 

***

Dominik Nowak może zostać trenerem Korony Kielce, a Paweł Golański jej dyrektorem sportowym!

 

 

***

„Daniel Weber: Biegańskiego chciała połowa ekstraklasy, kosztował mniej niż 100 tys. złotych. Zabrakło czasu, żeby Fila odszedł zimą”

„Zimą głośno było o możliwym odejściu Karola Fili. Czy Pana zdaniem on powinien już się zbierać do wyjazdu? Od Janka Biegańskiego jest wyraźnie starszy, a swoje w ekstraklasie też już zrobił.
Tak, myślę, że to jest moment, w którym uda się sfinalizować transfer Karola. Byliśmy bardzo blisko zimą. Były trzy konkretne tematy, przy jednym zabrakło czasu. Zobaczymy, może przesunie się to o kilka miesięcy i dopniemy to latem. Karol jest już w takim momencie, że czas myśleć o zmianie.

A Tomek Makowski? Sukces jednego zawodnika jest często porażką drugiego, on stracił miejsce w składzie właśnie na rzecz Biegańskiego. Czy ten zawodnik nie znalazł się na pewnym rozdrożu?
Myślę, że nie. Tomek miał trudniejszą sytuację na starcie tej rundy, bo był zawieszony za czerwoną kartkę. To zawsze jest niekomfortowe dla zawodnika, bo w trakcie przygotowań i sparingów jest w drugim garniturze. Natomiast on jest żołnierzem Piotra Stokowca i ja się dziwię, że w Polsce jest aż tak niedoceniany. Praca, którą wykonuje taktycznie, jest mało doceniana przez kibiców czy obserwatorów, ale on na boisku realizuje to, czego wymaga trener. Jest też piłkarzem o innym profilu niż Biegański i wcale się nie zdziwię, jeżeli w najbliższej przyszłości zagrają obok siebie. Myślę, że Tomek nie przegrał rywalizacji, zaczynał z nieco gorszej pozycji przed rundą, ale jestem spokojny, bo uważam, że za chwilę znowu będzie grał. Myślę, że trener jest w stanie tak poukładać zespół, że dla każdego znajdzie miejsce.”

Więcej TUTAJ

***

Hubert Matynia musi przejść zabieg artroskopii.

„Najważniejsze, że więzadła są całe. Doszło natomiast do lekkiego uszkodzenia łąkotki, która była operowana także sześć lat temu, gdy Hubert doznał poważnej kontuzji zerwania więzadeł. Dzisiaj przeszedł kolejne badanie USG i po nim zdecydowaliśmy, że przeprowadzimy artroskopię - mówi doktor Bartosz Paprota, lekarz klubowy Pogoni Szczecin.”

Źródło pogonsportnet.pl

***

Miłosz Stępiński nie będzie już prowadził reprezentacji Polski kobiet.

 

 


KOMENTARZE

Stwórz kontoZaloguj się na swoje konto
Nie masz konta? Zarejestruj się