var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: Adam Starszyński PressFocus

W Warszawie bez zmiany – karabiny naładowane. Klasyfikacja strzelców, asyst i kanadyjska po 23. kolejce Ekstraklasy

Autor: Maciej Golec
2021-04-06 17:01:09

Można się przyzwyczaić, że mecze Legii obfitują w bramki, dlatego nie dziwi (choć imponuje) liczba 21 przy nazwisku Tomasa Pekharta. Tym razem podbił swój dorobek dwiema bramkami, a wraz z nim świetne statystyki notują też Filip Mladenović i Josip Juranović.

GOLE

21 goli:
Tomas Pekhart (Legia Warszawa),

10 goli:
Jesus Imaz (Jagiellonia Białystok), Jesus Jimenez (Górnik Zabrze)

9 goli:
Kamil Biliński (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Mikael Ishak (Lech Poznań), Flavio Paixao (Lechia Gdańsk), Jakov Puljić (Jagiellonia Białystok), Jakub Świerczok (Piast Gliwice),

7 goli:
Felicio Brown Forbes (Wisła Kraków), Ivi Lopez (Raków Częstochowa), Filip Mladenović (Legia Warszawa),

6  goli:
Erik Exposito (Śląsk Wrocław), Mateusz Kuzimski (Warta Poznań), Pelle van Amersfoort (Cracovia),

5 goli:
Maciej Domański (Stal Mielec), Alexander Gorgon (Pogoń Szczecin), Vladislavs Gutkovskis (Raków Częstochowa), Robert Pich (Śląsk Wrocław), Filip Starzyński (Zagłębie Lubin), Patryk Szysz (Zagłębie Lubin),  Łukasz Zwoliński (Lechia Gdańsk),

4 gole:
Tiago Alves (Piast Gliwice), Jan Grzesik (Warta Poznań), Piotr Krawczyk (Górnik Zabrze), Michał Kucharczyk (Pogoń Szczecin), Jakub Moder (Lech Poznań), Bartosz Nowak (Górnik Zabrze), Dani Ramirez (Lech Poznań), Petr Schwarz (Raków Częstochowa), Lorenco Simić (Zagłębie Lubin), David Tijanić (Raków Częstochowa), Patryk Tuszyński (Wisła Płock),  Yaw Yeboah (Wisła Kraków), Michał Żyro (Piast)

3 gole:
Makana Baku (Warta Poznań), Jakub Błaszczykowski (Wisła Kraków), Jean Carlos (Wisła Kraków), Marcin Cebula (Raków Częstochowa), Chuca (Wisła Kraków), Conrado (Lechia Gdańsk), Kamil Drygas (Pogoń Szczecin), Sergiu Hanca (Cracovia), Bartosz Kapustka (Legia Warszawa), Mateusz Kupczak (Warta Poznań), Dusan Lagator (Wisła Płock), Luquinhas (Legia Warszawa), Mateusz Mak (Stal Mielec), Maciej Makuszewski (Jagiellonia Białystok), Michał Nalepa (Lechia Gdańsk), Bartłomiej Pawłowski (Śląsk Wrocław), Fabian Piasecki (Śląsk Wrocław), Damian Rasak (Wisła Płock), Dominik Steczyk (Piast), Mateusz Szwoch (Wisła Płock), Pedro Tiba (Lech Poznań), Grzegorz Tomasiewicz (Stal Mielec), Alan Uryga (Wisła Płock), Paweł Wszołek (Legia Warszawa),

2 gole:
Sasa Balić (Zagłębie Lubin), Adrian Benedyczak (Pogoń Szczecin), Rafał Boguski (Wisła Kraków), Piotr Celeban (Śląsk Wrocław), Kacper Chodyna (Zagłębie Lubin), Marcin Flis (Stal Mielec), Adam Frączczak (Pogoń Szczecin), Michal Frydrych (Wisła Kraków), Maciej Gajos (Lechia Gdańsk), Krystian Getinger (Stal Mielec), Lubomir Guldan (Zagłębie Lubin), Michał Jakóbowski (Warta Poznań), Rafał Janicki (Podbeskidzie), Aron Johansson (Lech Poznań), Dawid Kocyła (Wisła Płock), Aleksandar Kolew (Stal Mielec), Sebastian Kowalczyk (Pogoń Szczecin),  Rafa Lopes (Legia Warszawa), Florian Loshaj (Cracovia), Piotr Malarczyk (Piast Gliwice), Alasana Manneh (Górnik Zabrze), Damian Michalski (Wisła Płock), Sebastian Milewski (Piast Gliwice), Andrzej Niewulis (Raków Częstochowa), Tomas Petrasek (Raków Częstochowa), Filip Piszczek (Cracovia), Andreja Prokić (Stal Mielec), Thomas Rogne (Lech Poznań), Maciej Sadlok (Wisła Kraków), Mathieu Scalet (Śląsk Wrocław), Michal Siplak (Cracovia), Bartosz Slisz (Legia Warszawa), Alex Sobczyk (Górnik Zabrze), Łukasz Trałka (Warta Poznań), Bartłomiej Wdowik (Jagiellonia Białystok), Tomas Vestenicky (Cracovia), Żarko Udovicić (Lechia Gdańsk), Luka Zahović (Pogoń Szczecin),

1 gol:
Marcos Alvarez (Cracovia), Muhammad Awwad (Lech Poznań), Jakub Bartkowski (Pogoń Szczecin), Paweł Bochniewicz (Górnik Zabrze), Damjan Bohar (Zagłębie Lubin), Łukasz Burliga (Wisła Kraków), Fiodor Cernych (Jagiellonia Białystok), Michał Chrapek (Piast Gliwice), Jakub Czerwiński (Piast Gliwice), Karol Danielak (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Dejan Drazic (Zagłębie Lubin), Ivan Fiolić (Craovia), Petteri Forsell (Stal Mielec), Torgil Gjertsen (Wisła Płock), Wojciech Golla (Śląsk Wrocław), Omran Haydary (Lecha Gdańsk), Jakub Hora (Podbeskidzie Bielsko-Biała),  David Jablonsky (Cracovia), Robert Janicki (Warta Poznań), Maciej Jankowski (Stal Mielec),  Niko Kaczarawa (Lech Poznań), Jakub Kamiński (Lech Poznań), Bartosz Kieliba (Warta Poznań), Jakub Kiełb (Warta Poznań), Michał Koj (Górnik Zabrze), Aleksander Komor (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Bartosz Kopacz (Lechia Gdańsk), Kacper Kostorz (Legia Warszawa), Kamil Kruk (Zagłębie Lubin), Jarosław Kubicki (Lechia Gdańsk), Patryk Kun (Raków Częstochowa), Jakub Kuzdra (Warta Poznań), Filip Lesniak (Wisła Płock), Mateusz Lewandowski (Wisła Płock), Patryk Lipski (Piast Gliwice), Aleks Ławniczak (Warta Poznań), Mario Maloca (Lechia Gdańsk), Filip Marchwiński (Lech Poznań), Mateusz Matras (Stal Mielec), Adi Mehremić (Wisła Kraków), Jaroslaw Mihalik (Lechia Gdańsk), Samuel Mraz (Zagłębie Lubin), Przemysław Mystkowski (Jagiellonia Białystok), Bojan Nastić (Jagiellonia), David Niepsuj (Podbeskidzie), Tomasz Nowak (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Kamil Piątkowski (Raków Częstochowa), Rafał Pietrzak (Lechia Gdańsk), Patryk Plewka (Wisła Kraków), Tomas Podstawski (Pogoń Szczecin), Martin Pospisil (Jagiellonia Białystok), Mateusz Praszelik (Śląsk Wrocław), Israel Puerto (Śląsk Wrocław), Uros Radaković (Wisła Kraków), Rivaldinho (Cracovia), Taras Romanczuk (Jagiellonia Białystok), Milan Rundić (Podbeskidzie), Mariusz Rybicki (Warta Poznań), Jakub Rzeźniczak (Wisła Płock), Michał Rzuchowski (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Bartosz Salamon (Lech Poznań), Stefan Savić (Wisła Kraków), Rok Sirk (Zagłębie Lubin), Maksymilian Sitek (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Kacper Skibicki (Legia Warszawa), Michał Skóraś (Lech Poznań), Kacper Smoliński (Pogoń Szczecin), Waldemar Sobota (Śląsk Wrocław), Patryk Sokołowski (Piast Gliwice), Luka Susnjara (Wisła Płock), Daniel Szelągowski (Raków Częstochowa), Dawid Szymonowicz (Cracovia), Daniel Ściślak (Górnik Zabrze), Thiago (Cracovia), Paweł Tomczyk (Stal Mielec), Triantafyllopoulos  (Pogoń Szczecin),  Desley Ubbink (Podbeskidzie), Mateusz Wieteska (Legia Warszawa), Przemysław Wiśniewski (Górnik Zabrze), Rafał Wolski (Wisła Płock), Kristopher Vida (Piast Gliwice), Oskar Zawada (Raków Częstochowa), Sasa Zivec (Zagłębie Lubin), Marcel Zylla (Śląsk Wrocław), Łukasz Zjawiński (Stal Mielec), Maciej Żurawski (Pogoń Szczecin).


ASYSTY (+ wywalczone karne)

9 asyst:
Mateusz Szwoch (Wisła Płock),

7 asyst:
Rafał Pietrzak (Lechia Gdańsk),

6 asyst:
Maciej Domański (Stal Mielec), Josip Juranović (Legia Warszawa), Filip Mladenović (Legia Warszawa), Mateusz Praszelik (Śląsk Wrocław), Tomas Prikryl (Jagiellonia Białystok), Filip Starzyński (Zagłębie Lubin), Łukasz Trałka (Warta Poznań), Paweł Wszołek (Legia Warszawa),

5 asyst:
Gerard Badia (Piast Gliwice), Marcin Cebula (Raków Częstochowa), Łukasz Sierpina (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Pedro Tiba (Lech Poznań), David Tijanić (Raków Częstochowa), Fran Tudor (Raków Częstochowa),

4 asysty:
Jakub Bartkowski (Pogoń Szczecin), Conrado (Lechia Gdańsk), Jesus Imaz (Jagiellonia Białystok), Bartosz Kapustka (Legia Warszawa), Mateusz Kuzimski (Warta Poznań), Luquinhas (Legia Warszawa), Flavio Paixao (Lechia Gdańsk), Martin Pospisil (Jagiellonia Białystok), Alex Sobczyk (Górnik Zabrze),

3 asysty:
Marcos Alvarez (Cracovia), Felicio Brown Forbes (Wisła Kraków), Alan Czerwiński (Lech Poznań), Kamil Drygas (Pogoń Szczecin), Michal Frydrych (Wisła Kraków), Martin Konczkowski (Piast Gliwice), Patryk Kun (Raków Częstochowa), Maciej Makuszewski (Jagiellonia Białystok), Bartosz Nowak (Górnik Zabrze), Dani Ramirez (Lech Poznań), Marko Roginić (Podbeskidzie Bielsko-Biała),  Maciej Sadlok (Wisła Kraków), Stefan Savić (Wisła Kraków), Dino Stiglec (Śląsk Wrocław),  Pelle van Amersfoort (Cracovia), Łukasz Zjawiński (Stal Mielec), Gieorgij Żukow (Wisła Kraków), Michał Żyro (Piast),

2 asysty:
Sasa Balić (Zagłębie Lubin), Jan Biegański (Lechia Gdańsk),  Damjan Bohar (Zagłębie Lubin), Fiodor Cernych (Jagiellonia Białystok), Damian Dąbrowski (Pogoń Szczecin), Dejan Drazic (Zagłębie Lubin), Erik Exposito (Śląsk Wrocław), Karol Danielak (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Jan Grzesik (Warta Poznań), Sergiu Hanca (Cracovia), Omran Haydary (Lechia Gdańsk), Jakub Holubek (Piast Gliwice), Michał Jakóbowski (Warta Poznań), Erik Janza (Górnik Zabrze), Kacper Kozłowski (Pogoń Szczecin), Jarosław Kubicki (Lechia Gdańsk), Michał Kucharczyk (Pogoń Szczecin),  Jakub Kuzdra (Warta Poznań), Florian Loshaj (Cracovia), Hubert Matynia (Pogoń Szczecin), Andre Martins (Legia Warszawa), Jakub Moder (Lech Poznań), Lubambo Musonda (Śląsk Wrocław), Michał Nalepa (Lechia Gdańsk), Paweł Olszewski (Jagiellonia Białystok), Patryk Plewka (Wisła Kraków), Łukasz Poręba (Zagłębie Lubin), Jakov Puljić (Jagiellonia Białystok),  Cornel Rapa (Cracovia), Petr Schwarz (Raków Częstochowa), Waldemar Sobota (Śląsk Wrocław), Jakub Świerczok (Piast Gliwice), Patryk Tuszyński (Wisła Płock), Alan Uryga (Wisła Płock),  Luka Zahović (Pogoń Szczecin), Sasa Zivec (Zagłębie Lubin), Jakub Żubrowski (Zagłębie Lubin), Maciej Żurawski (Pogoń Szczecin).

1 asysta:
Dawid Abramowicz (Wisła Kraków), Tiago Alves (Piast Gliwice), Filip Bainović (Górnik Zabrze), Makana Baku (Warta Poznań), Daniel Bartl (Raków Częstochowa), Kamil Biliński (Podbeskidzie), Łukasz Burliga (Wisła Kraków), Jean Carlos (Wisła Kraków), Michał Chrapek (Piast Gliwice), Kacper Chodyna (Zagłębie Lubin), Chuca (Wisła Kraków), Mateusz Czyżycki (Warta Poznań), Milan Dimun (Cracovia), Marcin Flis (Stal Mielec), Petteri Forsell (Stal Mielec), Maciej Gajos (Lechia Gdańsk), Krystian Getinger (Stal Mielec), Torgil Gjertsen (Wisła Płock), Alexander Gorgon (Pogoń Szczecin), Albin Granlund (Stal Mielec), Lubomir Guldan (Zagłębie Lubin), Walerian Gwilia (Legia Warszawa), Mikael Ishak (Lech Poznań), Maciej Jankowski (Stal Mielec), Bartosz Jaroch (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Artur Jędrzejczyk (Legia Warszawa), Jesus Jimenez (Górnik Zabrze), Jakub Kamiński (Lech Poznań), Jakub Kiełb (Warta Poznań), Dawid Kocyła (Wisła Płock), Kacper Kostorz (Legia Warszawa), Kamil Kościelny (Stal Mielec), Sebastian Kowalczyk (Pogoń Szczecin), Adrian Laskowski (Warta Poznań), Patryk Lipski (Piast Gliwice), Giannis Masouras (Górnik Zabrze), Mateusz Matras (Stal Mielec), Krzysztof Mączyński (Śląsk Wrocław), Żan Medved (Wisła Kraków), Giorgio Merebaszwili (Wisła Płock), Tomasz Nowak (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Aleksander Pawlak (Wisła Płock), Dariusz Pawłowski (Górnik Zabrze), Robert Pich (Śląsk Wrocław), Filip Piszczek (Cracovia), Marko Poletanović (Raków Częstochowa), Roman Prochazka (Górnik Zabrze), Andreja Prokić (Stal Mielec), Tymoteusz Puchacz (Lech Poznań), Arkadiusz Pyrka (Piast Gliwice), Rivaldinho (Cracovia), Milan Rodin (Cracovia), Kacper Rogoziński (Wisła Płock), Taras Romanczuk (Jagiellonia Białystok), Maciej Rosołek (Legia Warszawa), Michał Rostkowski (Górnik Zabrze), Michał Rzuchowski (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Damir Sadikovic (Cracovia), Igor Sapała (Raków Częstochowa),  Lubomir Satka (Lech Poznań), Cillian Sheridan (Wisła Płock), Michal Siplak (Cracovia), Michał Skóraś (Lech Poznań), Dominik Steczyk (Piast), Jan Sykora (Lech Poznań), Dawid Szot (Wisła Kraków), Dawid Szymonowicz (Cracovia), Patryk Szysz (Zagłębie Lubin), Piotr Tomasik (Wisła Płock), Desley Ubbink (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Maciej Urbańczyk (Stal Mielec), Mateusz Wdowiak (Cracovia), Maciej Wilusz (Raków Częstochowa), Przemysław Wiśniewski (Górnik Zabrze), Bartłomiej Wdowik (Jagiellonia Białystok), Jakub Wójcicki (Zagłębie Lubin), Yaw Yeboah (Wisła Kraków), Oskar Zawada (1+0), Damian Zbozień (Wisła Płock), Łukasz Zwoliński (Lechia Gdańsk), Marcel Zylla (Śląsk Wrocław).


KLASYFIKACJA KANADYJSKA

21 - Tomas Pekhart (21+0),

14 – Jesus Imaz (10+4)

13 – Filip Mladenović (7+6), Flavio Paixao (9+4),

12 – Mateusz Szwoch (3+9),

11 – Maciej Domański (5+6), Jesus Jimenez (10+1), Jakov Puljić (9+2), Filip Starzyński (5+6), Jakub Świerczok (9+2),

10 – Kamil Biliński (9+1), Felicio Brown Forbes (7+3), Mikael Ishak (9+1), Mateusz Kuzimski (6+4),

9 – David Tijanić (4+5), Paweł Wszołek (3+6), Pelle van Amersfoort (6+3),

8 – Marcin Cebula (5+3), Erik Exposito (5+2), Rafał Pietrzak (1+7), Pedro Tiba (3+5), Łukasz Trałka (2+6),

7 – Conrado (3+4), Bartosz Kapustka (3+4), Ivi Lopez (7+0), Luquinhas (3+4), Bartosz Nowak (4+3), Mateusz Praszelik (1+6), Dani Ramirez (4+3), Michał Żyro (4+3),

6 – Kamil Drygas (3+3), Alexander Gorgon (5+1), Jan Grzesik (4+2), Josip Juranović (0+6), Michał Kucharczyk (4+2), Maciej Makuszewski (3+3),  Jakub Moder (4+2), Robert Pich (5+1), Tomas Prikryl (0+6), Petr Schwarz (4+2), Alex Sobczyk (2+4), Patryk Szysz (5+1), Patryk Tuszyński (4+2), Łukasz Zwoliński (5+1)

5 – Tiago Alves (4+1), Gerard Badia (0+5), Jakub Bartkowski (1+4), Michal Frydrych (2+3), Vladislavs Gutkovskis (5+0), Sergiu Hanca (3+2), Michał Nalepa (3+2), Martin Pospisil (1+4), Maciej Sadlok (2+3), Łukasz Sierpina (0+5), Fran Tudor (0+5), Alan Uryga (3+2), Yaw Yeboah (4+1),

4 – Marcos Alvarez (1+3), Makana Baku (3+1), Sasa Balić (2+2), Jean Carlos (3+1), Chuca (3+1), Michał Jakóbowski (2+2), Piotr Krawczyk (4+0), Patryk Kun (1+3), Florian Loshaj (2+2), Stefan Savić (1+3), Lorenco Simić (4+0), Dominik Steczyk (3+1), Luka Zahović (2+2), Łukasz Zjawiński (1+3),

3 – Jakub Błaszczykowski (3+0), Damjan Bohar (1+2), Fiodor Cernych (1+2), Kacper Chodyna (2+1), Alan Czerwiński (0+3), Karol Danielak (1+2), Dejan Drazic (1+2), Marcin Flis (2+1), Maciej Gajos (2+1), Krystian Getinger (2+1), Lubomir Guldan (2+1), Omran Haydary (1+2), Dawid Kocyła (2+1), Martin Konczkowski  (0+3), Sebastian Kowalczyk (2+1), Jarosław Kubicki (1+2), Mateusz Kupczak (3+0), Jakub Kuzdra (1+2), Dusan Lagator (3+0), Mateusz Mak (3+0), Bartłomiej Pawłowski (3+0), Fabian Piasecki (3+0), Filip Piszczek (2+1), Patryk Plewka (1+2), Andreja Prokić (2+1), Damian Rasak (3+0), Marko Roginić (0+3), Michal Siplak (2+1), Waldemar Sobota (1+2), Dino Stiglec (0+3), Grzegorz Tomasiewicz (3+0), Bartłomiej Wdowik  (2+1), Sasa Zivec (1+2), Gieorgij Żukow (0+3), Maciej Żurawski (1+2)

2 – Adrian Benedyczak (2+0), Jan Biegański (0+2), Rafał Boguski (2+0), Łukasz Burliga (1+1), Piotr Celeban (2+0), Michał Chrapek (1+1), Damian Dąbrowski (0+2), Petteri Forsell (1+1), Adam Frączczak (2+0), Torgil Gjertsen (1+1), Jakub Holubek (0+2), Rafał Janicki (2+0), Maciej Jankowski (1+1), Erik Janza (0+2), Aron Johansson (2+0), Jakub Kamiński (1+1), Jakub Kiełb (1+1), Aleksandar Kolew (2+0), Kacper Kostorz (1+1), Kacper Kozłowski (0+2), Patryk Lipski (1+1), Rafa Lopes (2+0), Piotr Malarczyk (2+0), Alasana Manneh (2+0), Mateusz Matras (1+1), Hubert Matynia (0+2), Andre Martins (0+2), Damian Michalski (2+0), Sebastian Milewski (2+0), Lubambo Musonda (0+2), Andrzej Niewulis (2+0), Paweł Olszewski (0+2), Tomas Petrasek (2+0), Łukasz Poręba (0+2), Cornel Rapa (0+2), Rivaldinho (1+1), Taras Romanczuk (1+1), Thomas Rogne (2+0), Michał Rzuchowski (1+1), Mathieu Scalet (2+0),  Michał Skóraś (1+1), Bartosz Slisz (2+0), Dawid Szymonowicz (1+1), Desley Ubbink (1+1), Żarko Udovicić (2+0), Przemysław Wiśniewski (1+1),  Tomas Vestenicky (2+0), Marcel Zylla (1+1), Jakub Żubrowski (0+2),

1 – Dawid Abramowicz (0+1), Muhammad Awwad (1+0), Filip Bainović (0+1), Daniel Bartl (0+1), Paweł Bochniewicz (1+0), Jakub Czerwiński (1+0), Mateusz Czyżycki (0+1), Ivan Fiolić (1+0), Wojciech Golla (1+0), Albin Granlund (0+1), Walerian Gwilia (0+1), Jakub Hora (1+0), David Jablonsky (1+0), Bartosz Jaroch (0+1), Robert Janicki (1+0), Artur Jędrzejczyk (0+1), Niko Kaczarawa (1+0), Bartosz Kieliba (1+0), Michał Koj (1+0), Aleksander Komor (1+0), Bartosz Kopacz (1+0), Kamil Kościelny (0+1), Kamil Kruk (1+0), Adrian Laskowski (0+1), Filip Lesniak (1+0), Mateusz Lewandowski (1+0), Aleks Ławniczak (1+0), Mario Maloca (1+0), Filip Marchwiński (1+0), Giannis Masouras (0+1), Krzysztof Mączyński (0+1), Żan Medved (0+1), Adi Mehremić (1+0), Giorgio Merebaszwili (0+1), Jaroslaw Mihalik (1+0),  Samuel Mraz (1+0), Przemysław Mystkowski (1+0), Bojan Nastić (1+0), David Niepsuj (1+0), Tomasz Nowak (0+1), Aleksander Pawlak (0+1), Dariusz Pawłowski (0+1), Kamil Piątkowski (1+0), Tomas Podstawski (1+0), Marko Poletanović (0+1), Roman Prochazka (0+1), Tymoteusz Puchacz (0+1), Israel Puerto (1+0), Arkadiusz Pyrka (0+1), Uros Radaković (1+0), Milan Rodin (0+1), Kacper Rogoziński (0+1), Maciej Rosołek (0+1), Michał Rostkowski (0+1), Milan Rundić (1+0), Mariusz Rybicki (1+0), Jakub Rzeźniczak (1+0), Damir Sadikovic (0+1), Bartosz Salamon (1+0), Igor Sapała (0+1), Lubomir Satka  (0+1), Cillian Sheridan, Rok Sirk (1+0), Maksymilian Sitek (1+0), (0+1), Kacper Skibicki (1+0), Kacper Smoliński (1+0), Patryk Sokołowski (1+0), Luka Susnjara (1+0), Jan Sykora (0+1) Daniel Szelągowski (1+0), Dawid Szot (0+1), Daniel Ściślak (1+0), Piotr Tomasik (0+1), Thiago (1+0), Paweł Tomczyk (1+0), Kostas Triantafyllopoulos (1+0), Maciej Urbańczyk (0+1), Mateusz Wdowiak (0+1), Mateusz Wieteska (1+0), Maciej Wilusz (0+1), Rafał Wolski (1+0), Jakub Wójcicki (0+1), Kristopher Vida (1+0), Damian Zbozień (0+1),

Źródło: Wyliczenia własne


KOMENTARZE

Stwórz konto



Zaloguj się na swoje konto




Nie masz konta? Zarejestruj się