var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm

Nwaogu nie zagra w Cracovii. Były król strzelców I ligi dogadał się z Arką Gdynia

Autor: Przemysław Michalak
2012-01-29 14:24:53

Charles Nwaogu nadal nie będzie mógł wpisać sobie do CV występów w Ekstraklasie. Latem ubiegłego roku przechodził z I ligi do 2. Bundesligi i teraz wraca na drugi szczebel w Polsce.

21-letni Nigeryjczyk porozumiał się z Arką Gdynia i w najbliższych dniach przejdzie testy medyczne, po czym podpisze kontrakt. Klubowi z Trójmiasta na pewno się przyda, gdyż odszedł już Ensar Arifović (rozwiązanie kontraktu), a barwy najchętniej zmieniłby też Mirko Ivanovski, którego testuje Karlsruher SC. W ataku jest co prawda niezwykle obiecujący Bartosz Flis, ale Janusz Surdykowski i 19-letni Fabian Słowiński na ten moment nie gwarantują odpowiedniego poziomu.

Przypomnijmy, że czarnoskóry snajper w zeszłym sezonie był królem strzelców I ligi w barwach Floty Świnoujście (20 goli).

Nwaogu poważnie zainteresowana była Cracovia, ale jak widać, albo nie starała się wystarczająco mocno, albo po prostu jej możliwości finansowe nie są większe od możliwości Arki. Mamy końcówkę stycznia, a "Pasy" wśród napastników mają jedynie nieskutecznego Koena van der Biezena i Barłtomieja Dudzica, którego słusznie wystawiono na listę transferową. Na co czekają działacze krakowskiej ekipy, naprawdę trudno zrozumieć...


KOMENTARZE

Stwórz kontoZaloguj się na swoje konto
Nie masz konta? Zarejestruj się