var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: daylife.com

Mourinho zadowolony z… czerwonych kartek

Autor: Mariusz Grzegorczyk
2010-11-24 08:54:50

Jose Mourinho stwierdził po wygranym 4:0 meczu z Ajaxem Amsterdam, że poziom sędziowania na Arenie nie był najwyższy. Portugalczyk miał na myśli dwie czerwone kartki pokazane jego piłkarzom.

Niemniej jednak, ”The Special One”  nie żałuje, że dwójka jego podopiecznych: Sergio Ramos i Xabi Alonso została w końcówce tego spotkania odesłana na trybuny. Zresztą opiekun ”Królewskich” udzielił dość zaskakującej odpowiedzi na to pytanie podczas pomeczowej konferencji.

- Cieszę się, że zostały pokazane te dwie czerwone kartki. Chcieliśmy po prostu zaoszczędzić trochę czasu – mówił portugalski taktyk po rywalizacji w Amsterdamie.

- Brytyjski arbiter pokazał po jednej żółtej kartce dla obu stron. Teraz jesteśmy na szczycie swojej grupy i mamy jeszcze mecz przeciwko Auxerre. Nie ma powodów do zmartwień – dodał.

Mourinho podkreślił także, iż podobał mu się występ rezerwowych graczy. – Byłem pod wrażeniem tego, co pokazali Benzema, Arbeloa, Lass czy Albiol, ponieważ ci piłkarze nie grają regularnie. Jestem zadowolony z tych roszad, bo ich występ był naprawdę bardzo dobry – mówił.
 


KOMENTARZE

Stwórz kontoZaloguj się na swoje konto
Nie masz konta? Zarejestruj się