var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: daylife.com

Stoiczkow: Real przyprawia mnie o mdłości

Autor: Mariusz Grzegorczyk
2010-11-28 17:28:16

Były gwiazdor Barcelony, Hristo Stoiczkow w ekskluzywnym wywiadzie dla ”Marki” przyznał, jak zapatruje się na poniedziałkowe ”Gran Derbi”. Bułgar nie zapomina o swoim dawnym klubie i przekonuje, że cel jest tylko jeden.

- Real Madryt przyprawia mnie o mdłości, nigdy nie zobaczycie mnie w białej koszulce. To będzie wielki klasyk, ale nie można ciągle powtarzać o przyjściu Mourinho, lecz o trzech punktach – mówi Stoiczkow.

W rozmowie nie mogło oczywiście zabraknąć porównania na temat twarzy obu drużyny – Lionela Messiego i Cristiano Ronaldo. – Argentyńczyk jest Bogiem, a Portugalczyk bardzo dobrym piłkarzem. Ponadto, Ronaldo jest urodzonym zwycięzcą, nigdy się nie poddaje i jest to plus dla… piłki nożnej. Widownia na Camp Nou nie przywita najmilej Cristiano i Mourinho, ale i tak większą nienawiścią pałają do Luisa Figo – kontynuuje Bułgar.

- W moim przekonaniu Jose nie jest złym człowiekiem. Szkoda, że ludzie postrzegają go przez pryzmat prasy. Kiedy byłem trenerem w Bułgarii, odwiedziłem go przy okazji meczu Ligi Mistrzów. On również zawitał w moim domu – dodaje.
 


KOMENTARZE

Stwórz kontoZaloguj się na swoje konto
Nie masz konta? Zarejestruj się