LM: Niesamowita końcówka, Bayern wypuścił awans z rąk! Bayern - Inter 2:3 (video)

2011-03-15

Niewykorzystane sytuacje się mszczą - stara piłkarska prawda potwierdziła się na stadionie w Monachium. Bayern przegrał 2:3 z Interem Mediolan i choć w pierwszym meczu wygrał 1:0, przez gorszy bilans bramek strzelonych na wyjeździe odpada z dalszej rywalizacji. Gola na wagę awansu w końcówce strzelił Goran Pandev.

LE: "The Citizens" polegli. 1:1 w starciu Holendrów z Rosjanami. Dynamo Kijów - Manchester City 2:0 (video)

2011-03-10

Zawiódł Manchester City, który w Kijowie przegrał 0:2 z Dynamem i będzie mu niezwykle trudno awansować do ćwierćfinału Ligi Europy.

LE: Nilmar zbawcą Villarrealu, pogromcy Lecha ograli "The Reds". Bayer - Villarreal 2:3, Braga - Liverpool 1:0 (video)

2011-03-10

O godzinie 19.00 zostały rozegrane pierwsze cztery spotkania w ramach 1/8 finału Ligi Europy. Zdecydowanie najwięcej wydarzyło się na BayArena, gdzie padło ładnych pięć bramek. Były rywal Lecha ograł u siebie Liverpool, zaś "Smoki" z Porto pokonały w Moskwie CSKA.

LM: Sporo emocji, Niemcy grają dalej. Schalke - Valencia 3:1 (video)

2011-03-09

Dobre widowisko obejrzeli zgromadzeni na Veltins-Arena fani Schalke Gelsenkirchen. Ich pupile pokonali Valencię 3:1 i mogą cieszyć się z awansu do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Posadę uratował Felix Magath.

LM: Przeciętny mecz, "Rossoneri" nie walczyli na śmierć i życie. Tottenham - Milan 0:0 (video)

2011-03-09

Trochę rozczarował mecz na White Hart Line. Milan zdaje się nie zrobił wszystkiego, żeby awansować, Tottenham atakował tyle, ile musiał. W efekcie mieliśmy jedynie spotkanie z kilkoma przebłyskami.

Relacje live: Tottenham - Milan (koniec, 0:0), Schalke - Valencia (koniec, 3:1)

2011-03-09

Portal 2x45.com.pl zaprasza na relacje live z obu środowych meczów 1/8 finału Ligi Mistrzów. W Londynie Tottenham podejmie Milan, a w Gelsenkirchen Schalke zmierzy się z Valencią.

Uraz Szczęsnego nie jest poważny!

2011-03-09

Uraz Wojciecha Szczęsnego nie jest poważny! Bramkarz Arsenalu na szczęście tylko zwichnął palec i nie czeka go wielomiesięczna przerwa.

LM: Dramat Szczęsnego, nie obyło się bez kontrowersji. Barcelona - Arsenal 3:1 (video)

2011-03-08

Barcelona wygrała w rewanżu z Arsenalem 3:1 i awansowała do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. O ogromnym pechu może mówić Wojciech Szczęsny, który już w 18. minucie musiał opuścić boisko z powodu kontuzji.

LM: Rzymianie bez szans na Ukrainie! Szachtar Donieck - AS Roma 3:0 (video)

2011-03-08

Szachtar zaskakująco pewnie po raz drugi poradził sobie z Romą w 1/8 finału Ligi Mistrzów. W Rzymie Ukraińcy wygrali 3:2, u siebie aż 3:0!

Relacje live: Barcelona - Arsenal (koniec, 3:1). Dramat Szczęsnego! Kontuzja w 18. minucie! Arsenal w dziesiątkę!

2011-03-08

Zapraszamy na relację live z hitu Ligi Mistrzów: Barcelona - Arsenal! W bramce gości od pierwszych minut grał Wojciech Szczęsny, ale w 18. minucie wybił sobie palec po strzale Alvesa z rzutu wolnego i musiał zejść z boiska. Wejdź i śledź z nami przebieg tego spotkania!

7 powodów, dla których Lech odpadł z Bragą

2011-02-25

Analizując już z chłodną głową przyczyny niepowodzenia Lecha w Bradze, znajdzie się ich mnóstwo. Przedstawiamy siedem najważniejszych.

Oceny 2x45.com.pl za rewanż z Bragą. Kiełb najlepszy, najsłabsza... połowa Lecha

2011-02-24

Lech Poznań na własne życzenie pożegnał się z Ligą Europy po dwumeczu ze Sportingiem Braga. Takie porażki bolą najbardziej. Portal 2x45.com.pl ocenił piłkarzy "Kolejorza" za czwartkowy występ w szkolnej skali (1-6).

LE: Męki PSG, emocje do końca na El Madrigal. Villarreal - Napoli 2:1, Paris SG - BATE 0:0 (video)

2011-02-24

W pozostałych meczach Ligi Europy z godziny 21:05 najbardziej zacięte były mecze w Paryżu i Villarrealu.

LE: Obraniak za burtą, Liverpool wymęczył wygraną. PSV - Lille 3:1, Liverpool - Sparta Praga 1:0 (video)

2011-02-24

Pierwsze rozstrzygnięcia w Lidze Europejskiej za nami. Liverpool oczekuje dwie godziny na rywala, z którym zmierzy się w 1/8 finału tych rozgrywek. Awans „The Reds” zapewnił Dirk Kuyt w 86. minucie.

Zrobili wszystko, żeby nie awansować. Sporting Braga - Lech Poznań 2:0 (video)

2011-02-24

Lech stał przed historyczną szansą i tej szansy nie wykorzystał. W dużej mierze jest to wina Jose Marii Bakero, który kolejny raz ustalił taktykę z kosmosu i dopiero po przerwie poznaniacy zaczęli rozumieć, co się dzieje na boisku.

poprzednia 1 2 3   ...   185 186 187   ...   196 197 198 nastepna wszystkich aktualności: 2958