2011-10-21

Piękne gole Tottenhamu, PAOK Saloniki i FC Zurich. Piłkarz Maccabi Tel Awiw dostał czerwoną kartkę, jakiej jeszcze nie widzieliście!

Oceny piłkarzy Legii za mecz z Rapidem Bukareszt od 2x45.com.pl. Najlepsi Radović i Gol, najsłabszy Manu

2011-10-20

Legia w pierwszej połowie meczu w Bukareszcie to jak na polskie warunki był kosmos. Tak grającej drużyny Ekstraklasy w europejskich pucharach z poważnym rywalem nie widzieliśmy od dawien dawna. Oceny muszą być dobre. Skala 1-6.

Legia pokazała Śląskowi, jak gra się z Rumunami! Przesądził gol Radovicia. Rapid Bukareszt - Legia Warszawa 0:1 (video)

2011-10-20

Legia chwilami była o klasę lepsza od Rapidu Bukareszt, szczególnie w pierwszej połowie i w pełni zasłużenie wywiozła komplet punktów z Bukaresztu. "Wojskowi" uczynili milowy krok ku wyjściu z grupy C Ligi Europy!

Oceny piłkarzy Wisły za mecz z Fulham od 2x45.com.pl. Najlepszy Iliev, najsłabsi Junior Diaz i Garguła

2011-10-20

Tym razem zdecydowana większość piłkarzy Wisły zagrała co najmniej poprawnie i dzięki temu udało się wygrać z Fulham. Zawiodło tylko dwóch zawodników. Oceny w skali 1-6.

"Biała Gwiazda" wraca do gry, zasłużone zwycięstwo! Awaria nie przeszkodziła. Wisła Kraków - Fulham 1:0 (video)

2011-10-20

Wisła Kraków wygrała swój pierwszy mecz w Lidze Europy! Wszystko sprzyjało tego dnia mistrzom Polski i na szczęście udało się to wykorzystać za sprawą Dudu Bitona. Bez względu na okoliczności, pokonanie drużyny z Premier League to zawsze wielka sprawa.

Pierwszy gol Lewandowskiego w LM! Olympiakos - Borussia Dortmund 3:1. Zobacz wszystkie gole ze środy! (video)

2011-10-19

Robert Lewandowski strzelił swojego pierwszego gola w Lidze Mistrzów. Niestety jego trafienie niewiele dało Borussi Dortmund, która przegrała 1:3 w Pireusie i po trzech meczach ma na koncie zaledwie jeden punkt.

2011-10-18

Nie było niespodzianek we wtorkowych meczach Ligi Mistrzów. Faworyci zwyciężali. Przegrywały drużyny Polaków. Trabzonspor poległ 0:3 w Moskwie i tylko Adrian Mierzejewski może być zadowolony ze swojej postawy.

Dżeko przeprasza Manciniego

2011-09-30

Podczas wtorkowego meczu Champions League pomiędzy Bayernem Monachium a Manchesterem City doszło do niemałej afery, kiedy Carlos Tevez odmówił Roberto Manciniemu wejścia na boisko z ławki rezerwowych. To jednak nie wszystko. Trochę w cieniu tego wydarzenia przeszło zachowanie innego napastnika City - Edina Dzeko, który z kolei będąc ściąganym z murawy w drugiej połowie wdał się w sprzeczkę ze swoim trenerem.

Wnerwiająca praktyka komentatorów w meczach pucharowych. Też to zauważyliście?

2011-09-30

Komentatorzy meczów polskich drużyn w europejskich pucharach mają niemal w komplecie jedną, wspólną cechę: przy złym wyniku uwielbiają gloryfikować przeciwników, często aż do przesady.

Legia dostanie milion euro kary za jeden transparent?! Paru kibicom zabrakło inteligencji

2011-09-30

Zrobiono aferę w zasadzie z niczego, ale inna sprawa, że część kibiców Legii znów nie zabłysnęła inteligencją. Głośno zrobiło się o jednym transparencie, który zaprezentowano w meczu z Hapoelem.

2011-09-30

Fulham pokonuje Odense na wyjeździe. Przez moment pachniało sensacją w meczu Tottenham - Shamrock. PSG przegrywa w Bilbao. Dramat AEK w spotkaniu ze Sturmem Graz. Zobacz wszystkie bramki!

Oceny piłkarzy Legii za mecz z Hapoelem od 2x45.com.pl. Najlepsi Kuciak i Radović, najsłabszy Ohayon

2011-09-29

Gdybyśmy mieli oceniać mecz Legii z Hapoelem do 60. minuty, byłyby prawie same "jedynki". Ostatnie pół godziny w kilku przypadkach zupełnie jednak odmieniło noty końcowe. Zobacz, jak zrecenzowaliśmy występ poszczególnych piłkarzy. Skala ocen 1-6.

Dwa oblicza "Wojskowych", cuda w końcówce! Legia Warszawa - Hapoel Tel Awiw 3:2 (video)

2011-09-29

Legia w pierwszej połowie meczu z Hapoelem grała jeszcze gorzej niż Wisła w Enschede i wydawało się, że nic nie uchroni jej przed porażką z Hapoelem. Wszystko odmieniło jednak wyrównanie w 67. minucie.

Niesamowity finisz gości! Rapid Bukareszt - PSV Eindhoven 1:3 (video)

2011-09-29

Zawodnicy PSV Eindhoven wykazali się żelaznymi nerwami w końcówce meczu drugiej kolejki grupy C Ligi Europy przeciwko Rapidowi Bukareszt. Do 89. minuty spotkania na National Arena w stolicy Rumunii utrzymywał się wynik remisowy, lecz potem przypomnieli o sobie Ola Toivonen i Tim Matavz.

Oceny piłkarzy Wisły za mecz z Twente od 2x45.com.pl. Nasłabsi Jaliens i Junior Diaz, najlepszy Biton

2011-09-29

Najbardziej w meczu w Enschede zawiodła defensywa Wisły. Trzech z czterech obrońców potwierdziło, że dziś nadają się tylko do kopaniny w Ekstraklasie. Zobacz, jak oceniliśmy piłkarzy mistrzów Polski za ten mecz. Oceny w skali 1-6.

poprzednia 1 2 3   ...   185 186 187   ...   205 206 207 nastepna wszystkich aktualności: 3105