Relacje live: Tottenham - Milan (koniec, 0:0), Schalke - Valencia (koniec, 3:1)

2011-03-09

Portal 2x45.com.pl zaprasza na relacje live z obu środowych meczów 1/8 finału Ligi Mistrzów. W Londynie Tottenham podejmie Milan, a w Gelsenkirchen Schalke zmierzy się z Valencią.

Uraz Szczęsnego nie jest poważny!

2011-03-09

Uraz Wojciecha Szczęsnego nie jest poważny! Bramkarz Arsenalu na szczęście tylko zwichnął palec i nie czeka go wielomiesięczna przerwa.

LM: Dramat Szczęsnego, nie obyło się bez kontrowersji. Barcelona - Arsenal 3:1 (video)

2011-03-08

Barcelona wygrała w rewanżu z Arsenalem 3:1 i awansowała do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. O ogromnym pechu może mówić Wojciech Szczęsny, który już w 18. minucie musiał opuścić boisko z powodu kontuzji.

LM: Rzymianie bez szans na Ukrainie! Szachtar Donieck - AS Roma 3:0 (video)

2011-03-08

Szachtar zaskakująco pewnie po raz drugi poradził sobie z Romą w 1/8 finału Ligi Mistrzów. W Rzymie Ukraińcy wygrali 3:2, u siebie aż 3:0!

Relacje live: Barcelona - Arsenal (koniec, 3:1). Dramat Szczęsnego! Kontuzja w 18. minucie! Arsenal w dziesiątkę!

2011-03-08

Zapraszamy na relację live z hitu Ligi Mistrzów: Barcelona - Arsenal! W bramce gości od pierwszych minut grał Wojciech Szczęsny, ale w 18. minucie wybił sobie palec po strzale Alvesa z rzutu wolnego i musiał zejść z boiska. Wejdź i śledź z nami przebieg tego spotkania!

LM: Rewanż Bawarczyków za finał. Nudy na Velodrome. Inter - Bayern 0:1, Marsylia - Manchester United 0:0 (video)

2011-02-23

Niemal do samego końca wydawało się, że w środę goli w Lidze Mistrzów nie zobaczymy. Z błędu wyprowadził nas Mario Gomez. Kibice na San Siro nawet w przypadku 0:0 nie mogliby narzekać, bo obejrzeli ciekawy mecz.

Relacja live: Olympique Marsylia - Manchester United (koniec, 0:0)

2011-02-23

Ponieważ mecz Interu z Bayernem będzie łatwo dostępny, portal 2x45.com.pl zaprasza na relację live z drugiego środowego meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów, w którym Marsylia podejmie Manchester United.

LM: Remis na Stade Gerland, "The Blues pewnie wygrywają.  Lyon - Real Madryt 1:1, FC Kopenhaga - Chelsea 0:2 (video)

LM: Remis na Stade Gerland, "The Blues pewnie wygrywają. Lyon - Real Madryt 1:1, FC Kopenhaga - Chelsea 0:2 (video)

2011-02-22

Real Madryt tym razem nie przegrał w Lyonie i remis 1:1 stawia zespół "Królewskich" w dobrej sytuacji przed rewanżem. Sam mecz nie był pasjonującym widowiskiem.

"Królewscy" wreszcie ograją OL? Olympique Lyon - Real Madryt, FC Kopenhaga - Chelsea Londyn

2011-02-22

Pora na kolejne spotkania 1/8 finału Ligi Mistrzów. W ten wtorek zagrają Lyon z Realem Madryt i FC Kopenhaga z Chelsea. Z tego pierwszego meczu przeprowadzimy relację live, na którą już teraz zapraszamy.

Zapadła decyzja w sprawie Gatusso. Włoch żegna się z Ligą Mistrzów

2011-02-21

Gennaro Gattuso ukarany przez UEFA zakazem gry w kolejnych czterech spotkaniach Ligi Mistrzów. Oznacza to, że piłkarz Milanu nie zagra w tegorocznej edycji rozgrywek, chyba że jego zespół dotrze do finału. W rewanżowym spotkaniu z Tottenhamem znany z porywczości Włoch musi pauzować z powodu żółtych kartek.

Francja: Awantura na treningu Lens. Bordeaux z obstawą na lotnisku. Marsylia osłabiona na Manchester United

2011-02-21

Kolejna porcja newsów z Francji. Coraz bardziej nerwowo robi się w Lens i Bordeaux. Obie drużyny mocno rozczarowują w tym sezonie.

Trzy łyki taktyki: Zuchwałym być, czyli jak przegrać wygrany mecz

2011-02-18

Spotkanie dwóch piłkarskich braci, jakimi są Barcelona i Arsenal Londyn, elektryzowało już od kilku tygodni. Oba kluby wyznają tę samą filozofię gry, w której utrzymanie się przy piłce i wykonanie niezliczonej ilości podań stanowi cel sam w sobie. Oczywiście starszy brat wykonuje wszystko lepiej i doskonalej, jednak to chłopcy Arsene’a Wengera „do przerwy” prowadzą 2:1.

Ukraińska samba w Rzymie. Roma - Szachtar 2:3 (video)

2011-02-16

Zawodząca w Serie A Roma sprawiła na Stadio Olimpico wyjątkowo niemiłą niespodziankę swoim sympatykom. Podopieczni Claudio Ranieriego przegrali 2:3 z Szachtarem Donieck w pierwszym spotkaniu 1/8 finału Ligi Mistrzów.

Szczęsny nie zawiódł, odrodzenie "Kanonierów"! Arsenal - Barcelona 2:1 (video)

2011-02-16

Ależ mecz! Barcelona już miała Arsenal na widelcu, ale przy ostatnim kęsie się zakrztusiła i przegrała na Emirates 1:2. Wojciech Szczęsny nie popełnił ani jednego błędu, a w kilku sytuacjach uratował londyńczyków!

Relacja na żywo: Roma - Szachtar (Koniec, 2:3)

2011-02-16

Portal 2x45.com.pl zaprasza na relację live z meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów pomiędzy Romą i Szachtarem Donieck. Zapraszamy!

poprzednia 1 2 3   ...   117 118 119   ...   121 122 123 nastepna wszystkich aktualności: 1842