var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

PZPN potwierdza: Nowak nie jest piłkarzem Polonii Warszawa

2010-12-20

Komunikat PZPN: "20 grudnia 2010 roku Izba ds. Rozwiązywania Sporów Sportowych PZPN rozpatrywała sprawę kontraktu zawodnika Dawida Nowaka z klubem KSP Polonia Warszawa SSA z dnia 1 lipca 2010 roku.

Podczas posiedzenia Izba potwierdziła, że Dawid Nowak nie jest związany umową z klubem KSP Polonia Warszawa SSA.

Izba ds. Rozwiązywania Sporów Sportowych PZPN jest organem, który od listopada br. rozstrzyga m.in. spory pomiędzy klubami sportowymi a zawodnikami profesjonalnymi."


Były piłkarz Legii pożegnał rywala Lecha

Były piłkarz Legii pożegnał rywala Lecha

2010-12-20

Elton Brandao kończy swój pobyt w Sportingu Braga, z którym Lech Poznań zmierzy się w 1/16 finału Ligi Europy.


Podstawek zostaje, reszta odchodzi z Bytomia

2010-12-20

Z grupy czterech napastników, którzy byli na wylocie z Polonii Bytom, ostatecznie zostaje Grzegorz Podstawek. - Wierzę, że w Grzesiu drzemią jeszcze spore rezerwy, które postaramy się wygenerować - powiedział Robert Góralczyk, nowy szkoleniowiec śląskiego klubu.


FC Koeln chce Sławomira Peszkę!

2010-12-19

Lista zainteresowanych Sławomirem Peszką jest długa, a dołączają do niej kolejne kluby. Jak informuje niemiecki dziennik "Express", pomocnikiem Lecha Poznań interesuje się teraz FC Koeln.


Widzew Łódź zaprzecza rozmowom z bełchatowskim trio

2010-12-19

Działacze Widzewa zareagowali na prasowe doniesienia, z których wynika, że złamali prawo, namawiając do zmiany barw Janusza Gola, Kamila Poźniaka i Macieja Małkowskiego z GKS Bełchatów.


Reprezentant Peru w Arce Gdynia

Reprezentant Peru w Arce Gdynia

2010-12-19

Douglas Junior Ross Santillana (na zdjęciu z lewej) został piłkarzem Arki Gdynia. 10-krotny reprezentant Peru od kilkunastu dni przebywał na testach w klubie z Trójmiasta.


Napastnik Jagiellonii zostaje w Piaście

2010-12-19

Brazylijczyk Maycon pozostanie w Piaście Gliwice na kolejne pół roku, ku zadowoleniu działaczy pierwszoligowca. Piłkarz ten latem został wypożyczony z Jagiellonii.


Legia chce włoskiego obrońcę

Legia chce włoskiego obrońcę

2010-12-19

Spas Delew i Pawel Widanow to nie jedyni piłkarze CSKA Sofia, którymi interesuje się Legia. Bułgarskie media donoszą, że na liście życzeń warszawskiego klubu jest również Włoch Giuseppe Aquaro.


Zagłębie, co z tą wigilią?

2010-12-19

Uwielbiam zaczynać dzień od codziennych wiadomości z kraju. I nie mówię tu tylko o kontrowersyjnych informacjach dotyczących polityki, ale chociażby show biznesu czy sportu. Sobotni poranek nie różnił się niczym szczególnym. Politykę, wieści ze świata tzw. celebrytów i inne tego typu rzeczy przeleciałem w mgnieniu oka. Więcej czasu poświęciłem, jak zwykle, na sport.


Kamery, karty, zdjęcia, a odpowiedzialność wciąż zbiorowa...

2010-12-19

Do wejścia na stadion potrzebny jest już nie tylko bilet wstępu. Coraz częściej wymagane jest „doładowanie” biletu na kartę kibica oraz podczas wejścia na stadion okazanie dowodu tożsamości. Po co? Celem było wyeliminowanie w końcu odpowiedzialności zbiorowej i karanie wszystkich kibiców za wybryki jednostek, jednak ten system nie sprawdza się zbyt dobrze...


Bandrowski nie zagra wiosną?

2010-12-18

Tomasz Bandrowski zagrał kilkanaście minut w wyjazdowym meczu Lecha z Salzburgiem i wydawało się, że pomocnik "Kolejorza" najgorsze ma za sobą. Wygląda jednak na to, że najcięższe chwile dopiero przed nim.


Siedmiu piłkarzy na liście transferowej Lechii

2010-12-18

Michał Pruchnik, Jakub Zejglic i Damian Szuprytowski zostali umieszczeni na liście transferowej Lechii Gdańsk.


Tomasz Kupisz: Cieszę się, że nie zostałem Odkryciem Roku

2010-12-18

Witam ponownie wszystkich czytelników portalu 2x45com.pl. Opowiem Wam trochę, jak widziałem swoje ostatnie pół roku i jak podchodzę do zamieszania z plebiscytem na Odkrycie Roku. Zdaniem wielu, powinienem je otrzymać. Czy aby na pewno?


Kolejnych dwóch odeszło z Polonii Warszawa

2010-12-17

Informowaliśmy już wcześniej o rozstaniu Marka Sokołowskiego z Polonią Warszawa, który odszedł do Podbeskidzia. Konwiktorską opuszczają też dwaj inni piłkarze.


Całkowity brak profesjonalizmu w Widzewie?

2010-12-17

Media donoszą, jakoby Widzew Łódź miał się kontaktować z zawodnikami GKS Bełchatów – Maciejem Małkowskim, Januszem Golem i Kamilem Poźniakiem – w celu nakłonienia ich do zmiany barw klubowych. Polski Związek Piłkarzy nie może pozwolić, jeśli doniesienia okażą się prawdziwe, na jawne łamanie przepisów przez łódzki klub.


poprzednia 1 2 3   ...   1052 1053 1054   ...   1077 1078 1079 nastepna wszystkich aktualności: 16174

Stwórz kontoZaloguj się na swoje konto
Nie masz konta? Zarejestruj się