Jedenastka i antyjedenastka 24. kolejki Ekstraklasy wg 2x45.com.pl

2011-05-02

Siłą rzeczy jedenastkę 24. kolejki zdominowali piłkarze Polonii Bytom i Górnika Zabrze, a antyjedenastkę - Jagiellonii Białystok, Widzewa Łódź i Wisły Kraków. Zobacz, kto tym razem zasłużył na brawa, a kto powinien się wstydzić swojej gry.

Prowadzili 2:0 do 89. minuty i nie wygrali! Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 2:2

2011-05-01

Arka tłamsiła Lechię w derbach Trójmiasta i do 89. minuty w pełni zasłużenie prowadziła 2:0, ale... tylko zremisowała!

"Niebiescy" utrzymani, "Pasy" coraz bliżej spadku! Ruch Chorzów - Cracovia 1:0

2011-05-01

Cracovia przegrała w Chorzowie i jedną nogą jest już w I lidze. "Pasy" na sześć kolejek przed końcem do strefy bezpiecznej tracą sześć punktów. Ruch tym zwycięstwem w praktyce zapewnił sobie utrzymanie.

O Auschwitz na trybunach Legii. Krótko i na temat

2011-05-01

Działaczom Legii znów trafił się temat zastępczy, który przysłania fatalną postawę zespołu. W duchu więc pewnie się z tego cieszą. Podczas meczu z Widzewem część kibiców wykrzykiwała hasła związane z obozem w Auschwitz i nie były to przyśpiewki ku pamięci ofiar tamtego horroru.

Sobota strzela w sobotę, koniec passy "Czarnych Koszul"! Polonia Warszawa - Śląsk Wrocław 0:1 (video)

2011-04-30

Nic, co piękne, nie trwa wiecznie. Polonia Warszawa po czterech z rzędu zwycięstwach została sprowadzona na ziemię przez Śląsk Wrocław.

"Jaga" nie wykorzystała wpadki Wisły! Polonia Bytom - Jagiellonia Białystok 3:2 (video)

2011-04-30

Po tej kolejce Jagiellonia w przypadku braku mistrzostwa powinna mieć pretensje wyłącznie do siebie. Wisła przegrała z Górnikiem, ale upiekło jej się, bo "Jaga" przegrała w Bytomiu z Polonią! Gospodarze do przerwy prowadzili aż 3:0!

Sensacja na Reymonta, lider na kolanach! Wisła Kraków - Górnik Zabrze 0:2 (video)

2011-04-30

Wisła porażką z Górnikiem tylko potwierdziła tezę, że w tym sezonie tak naprawdę nikt nie zasługuje na mistrzostwo Polski. Zabrzanie całkowicie zasłużenie zwyciężyli 2:0 na boisku lidera, a powinni co najmniej dwa razy wyżej!

Przesądził samobój napastnika z 90. minuty! GKS Bełchatów - Korona Kielce 1:0 (video)

2011-04-30

Kolejny raz okazało się, że napastnik we własnym polu karnym to czasami większe zagrożenie niż rywal. Maciej Tataj z Korony w 90. minucie strzelił gola dla... Bełchatowa.

Po piątkowych meczach: Wynik nie uśpił kibiców, Legia wygwizdana. Lech nie chce tych pucharów?

2011-04-30

Legia, mimo zwycięstwa nad Widzewem, została wygwizdana przez własnych kibiców. I dobrze, bo najwyższy czas skończyć z pieprzeniem, że liczy się tylko wynik, a nie styl. Na poziomie Ekstraklasy nie można grać na tak żenującym poziomie. Za taki poziom powinno się odejmować punkty, a nie je przyznawać!

"TOP 10" najgorszych pomocników Ekstraklasy wg 2x45.com.pl

2011-05-01

Pora na ostatnią w tym sezonie odsłonę prezentacji ligowych niedorajd. Po napastnikach, bramkarzach i obrońcach przyszedł wreszcie czas na dziesięciu najsłabszych pomocników Ekstraklasy wg 2x45.com.pl. Zobacz, kogo wybraliśmy!

"Kolejorz" zatrzymany na Dialog Arena! Zagłębie Lubin - Lech Poznań 1:0 (video)

2011-04-29

Zagłębie po raz drugi w tym sezonie pokonało Lecha w Ekstraklasie i okazuje się, że to "Kolejorz" będzie chyba bardziej zdesperowany do wygrania we wtorek Pucharu Polski.

Beznadziejna Legia, Widzew... jeszcze słabszy. Legia Warszawa - Widzew Łodź 1:0 (video)

2011-04-29

Tak żenującego widowiska dawno już nie oglądano. Legia potwierdziła wszystkie swoje słabości, ale wygrała z Widzewem, który w całym meczu nie oddał nawet celnego strzału!

A to numer! Cabral w szerokiej kadrze Argentyny!