Niemcy: Piszczek i Lewandowski ocenieni tak sobie. "Nie lubię" dla Magatha. Frings kończy karierę

2011-02-28

Z Polaków występujących w Bundeslidze w miniony weekend tylko Łukasz Piszczek i Robert Lewandowski zagrali na tyle długo, by dostać ocenę. Obaj otrzymali od Kickera "3". Aż sześciu graczy Dortmundu znalazło się w jedenastce kolejki.

Glik asystuje i remisuje z Borucem. Szokujący wynik w Palermo! Bari - Fiorentina 1:1, Palermo - Udinese 0:7 (video)

2011-02-27

W "polskim" meczu we Włoszech Bari (Kamil Glik) zremisowało 1:1 z Fiorentiną (Artur Boruc). Obaj nasi rodacy zagrali po 90 minut, a Glik zaliczył asystę przy golu wyrównującym.

Augustyn zrobił karnego i wyleciał z boiska, ale jest wygrana! Catania - Genoa 2:1 (video)

2011-02-27

Od wielkich emocji rozpoczęła się ta niedziela w Serie A. Catania po niezwykle zaciętym meczu pokonała 2:1 Genoę. W pierwszym składzie gospodarzy zagrał Błażej Augustyn. Polak omal nie został antybohaterem w swojej drużynie.

Ligue 1: Obraniak zremisował z Lyonem, grał 6 minut. Paryż i Marsylia triumfują! (video)

2011-02-26

Na zakończenie zmagań w 25. kolejce Ligue 1 mieliśmy hit pomiędzy Lille Ludovica Obraniaka, a Olympique Lyon, który zakończył się wynikiem 1:1. W sobotę zwycięstwa odniosły także drużyny PSG i Marsylii.

Polacy w Europie: Kuś pokonał Galatasaray! Baszczyński i Saganowski remisują z Panathinaikosem. Tytoń skapitulował (video)

2011-02-26

Przegląd dokonań polskich piłkarzy na europejskich boiskach w sobotę 26 lutego.

Grano na Wyspach: Blackpool - Tottenham 3:1! 90 minut Cywki, Majewski i Białkowski poza kadrą (video)

2011-02-22

We wtorek była Liga Mistrzów, ale to nie przeszkodziło w odrobieniu zaległości w Premier League i rozegraniu następnych kolejek w niższych ligach. Działo się sporo.

Sznaucner poza Ligą Europy! CSKA Moskwa - PAOK Saloniki 1:1 (video)

2011-02-22

We wtorkowy wieczór nastąpiło pierwsze rozstrzygnięcie w 1/16 finału Ligi Europy. CSKA Moskwa zremisowało z PAOK Saloniki 1:1, ale dzięki zwycięstwu w pierwszym meczu, przeszło do kolejnego etapu.

Poważna kontuzja Peszki. Nie zagra kilka tygodni

2011-02-21

Olbrzymi pech Sławomira Peszki. Pomocnik FC Koeln doznał kontuzji mięśnia dwugłowego uda i ominie go między innymi mecz z Borussią Dortmund.

Lider lepszy w "polskim" meczu. Iwański i Głowacki w pierwszym składzie. Manisaspor - Trabzonspor 1:2 (video)

2011-02-21

Dopiero w poniedziałek swój mecz ligowy rozgrywał Trabzonspor, który wygrał 2:1 na stadionie Manisasporu. W tym spotkaniu na boisku pojawiło się trzech Polaków.

Roma prowadziła 3:0 i przegrała! Glik znów z porażką, Boruc z czystym kontem. Milan wymęczył wygraną (video)

2011-02-20

Ależ mecz w Genui! Roma prowadził z Genoą już 3:0, ale nie zdobyła nawet punktu! Rzymian załatwił duet PP, czyli Palacio-Paloschi.

Polacy w Europie: Wasilewski traci lidera. 15 minut Obraniaka. Czerwona kartka Robaka. Asysta Tyrały

2011-02-20

Na bieżąco przyglądamy się poczynaniom polskich piłkarzy na europejskich boiskach.

Zobacz obronionego karnego Tytonia w Holandii i gola Salamona we Włoszech! (video)

2011-02-20

W sobotę błysnęło kilku Polaków. Oprócz gola Ireneusza Jelenia mieliśmy bramkę Bartosza Salamona we Włoszech i kolejny obroniony rzut karny Przemysława Tytonia w Holandii. Zobacz, jak to zrobili!

Polacy w Europie: Tytoń znów broni karnego! Salamon strzela. Dudek tylko na ławce Realu. 73 minuty Peszki

2011-02-19

Łatwe zwycięstwo BVB. Grali Piszczek i Lewandowski. Borussia Dortmund - St. Pauli 2:0 (video)

2011-02-19

Borussia Dortmund lekko, łatwo i przyjemnie ograła 2:0 St. Pauli. Dobry mecz Łukasza Piszczka i Roberta Lewandowskiego. Temu drugiemu do szczęścia zabrakło tylko bramki.

Polacy w piątek: Grosicki 68 minut i porażka. Krychowiak cały mecz i zwycięstwo. Janota wszedł z ławki

2011-02-19

Niewesoło zaczyna wyglądać sytuacja Sivassporu. Drużyna Kamila Grosickiego rozegrała piąty ligowy mecz w tym roku i doznała czwartej porażki. Polak tym razem zagrał przeciętnie.

poprzednia 1 2 3   ...   548 549 550   ...   564 565 566 nastepna wszystkich aktualności: 8485