Peszko grał tylko 17 minut w meczu Koeln - Stuttgart. Polak doznał kontuzji

2011-04-16

Pechowo i bardzo szybko zakończył się dla Sławomira Peszki mecz FC Koeln z VfB Stuttgart. Polski skrzydłowy już w 17. minucie musiał opuścić boisko.

Michał Żewłakow odszedł z Ankaragucu!

2011-04-16

W piątek Michał Żewłakow rozwiązał obowiązującą do końca sezonu 2011-12 umowę z tureckim Ankaragucu i wraz z rodziną wraca w sobotę do kraju.

Grano w Europie: Piękny gol daje wygraną Mainz. Wasilewski i Majewski rezerwowymi. 90 minut Krychowiaka (video)

2011-04-15

W piątek grała nie tylko Ekstraklasa. 30. kolejkę Bundesligi zainaugurował mecz FSV Mainz z Borussią M'gladbach. Walczący o puchary gospodarze wygrali z outsiderem po ładnym golu Andre Schuerrle w końcówce.

Włochy: Rywal Boruca wraca do gry. Glik Kontuzjowany. Salamon wróci do Brescii. Van Bommel i Boateng zostają w Milanie

2011-04-15

Czy Artur Boruc w tym sezonie nie zagra już w Serie A? Tak twierdzą niektóre media w Italii. 11 nowych newsów z włoskiej piłki!

"Wydarzenie" roku! PZPN ma nowe logo. Ile to kosztowało?

2011-04-14

Czasem trzeba coś zmienić, żeby ludzie znów o nas usłyszeli, ale żeby tak naprawdę nic się nie zmieniło. Na przykład można zaprezentować w huczny sposób nowe logo. Tak właśnie w czwartek postanowił zrobić PZPN.

Piłkarze U-17 pokonali Anglię U-18 4:1! Kim są, gdzie grają? Raport 2x45.com.pl

2011-04-14

Nasze młodzieżówki mają ostatnio dobrą passę. Niedawno kadra U-18 rozprawiła się z Holandią, a w środę reprezentacja U-17 pokonała 4:1 reprezentację Anglii do lat 18! Kim są ci piłkarze? Gdzie grają?

Decydujące chwile dla Lewandowskiego? Barrios kontuzjowany, Polak musi coś strzelić!

2011-04-12

Jak już chyba wszyscy wiedzą, Lucas Barrios doznał kontuzji pachwiny w meczu z HSV i nie wystąpi przeciwko Freiburgowi. Jego miejsce w ataku Borussi Dortmund powinien zająć Robert Lewandowski. Może to być dla niego ostatnia szansa!

Grało 15. Polaków w niedzielę. Bezcenna wygrana Brożków i "Głowy", Matusiak spadł z ligi (video)

2011-04-10

W niedzielę żaden z Polaków występujących w ligach zagranicznych nie wpisał się na listę strzelców. Asystę zaliczył Sławomir Peszko, a rzut karny obronił Mateusz Prus. Jak spisali się pozostali? Zapraszamy na raport.

Klęska "Koziołków", ale Peszko znów z asystą. Borussia M'gladbach - FC Koeln 5:1 (video)

2011-04-10

FC Koeln tradycyjnie już zawiódł na wyjeździe i znów zebrał cięgi. "Koziołki" przegrały w Moenchengladbach aż 1:5, ale przynajmniej asystę (piąta w sezonie) przy jedynej bramce dla gości zaliczył Sławomir Peszko.

Mateusz Prus obronił karnego w Eredivisie, ale wyleciał z boiska! Twente - Roda 1:1 (video)

2011-04-10

Bramkarz Rody, Mateusz Prus w swoim trzecim występie w Eredivisie obronił rzut karny! Niestety, zastępca Przemysława Tytonia w 83. minucie sprokurował drugą jedenastkę, za co obejrzał czerwoną kartkę.

Dwa gole Mariusza Lewandowskiego na Ukrainie. PFK Sewastopol - Wołyń Łuck 4:1 (video)

2011-04-09

Mariusz Lewandowski strzelił dwa gole dla PFK Sewastopol w wygranym 4:1 meczu z Wołyniem Łuck. Były reprezentant Polski w tym sezonie ma na koncie już 5 bramek.

Arboleda sam zamyka sobie drzwi do kadry

2011-04-09

Kwestia tego, czy Manuel Arboleda powinien grać w reprezentacji Polski czy też nie, jakoś mało mnie grzeje. Przynajmniej do momentu, w którym o dalszym rozwoju tej sprawy decydować będzie wyłącznie forma sportowa Kolumbijczyka. A ta ostatnio jest coraz gorsza.

Francja. Dudka ratuje punkt! AJ Auxerre - St. Etienne 2:2 (video)

2011-04-09

Dariusz Dudka strzelił swojego drugiego gola w tym sezonie Ligue 1. Piłkarz Auxerre w 80. minucie skutecznie wykonał rzut karny, ratując remis z St. Etienne.

Błaszczykowski ratuje BVB! Wpadka Bayernu, H96 wraca na podium. HSV - Borussia Dortmund 1:1 (video)

2011-04-09

Borussia Dortmund za sprawą Jakuba Błaszczykowskiego rzutem na taśmę wywalczyła remis z Hamburgerem SV. Polak wpisał się na listę strzelców w drugiej minucie doliczonego czasu gry!

poprzednia 1 2 3   ...   555 556 557   ...   577 578 579 nastepna wszystkich aktualności: 8681