var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm

Tomasz Cywka. Piłka dzień po dniu, a od święta... wędka

Tomasz Cywka. Piłka dzień po dniu, a od święta... wędka

2010-11-11

Gdyby zapytać przeciętnego kibica w naszym kraju, który polski piłkarz nie przynosi wstydu w ligach zachodnich, niemal na pewno wymieniłby Ireneusza Jelenia i Jakuba Błaszczykowskiego. Być może obu i dodatkowo jakiegoś bramkarza z Wysp Brytyjskich. Dziś jeszcze niewielu wskazałoby na Tomasza Cywkę, jednego z kluczowych zawodników Derby County, obecnie czwartej drużyny angielskiej Championship. Czas 22-letniego pomocnika jednak dopiero nachodzi. Oto wychowanek Polonii Bytom w rozmowie z portalem 2x45.com.pl. Poruszamy temat futbolu i... wędki. Jak widać na zdjęciach, Cywka wie, jak się jej używa.


Kadra WKS na mecz z Polską

Kadra WKS na mecz z Polską

2010-11-10

Selekcjoner Wybrzeża Kości Słoniowej, Fracois Zahoui odkrył karty i ogłosił kadrę na mecz towarzyski z Polską 17 listopada w Poznaniu.


Dwa miesiące przerwy Sznaucnera

2010-11-10

Mirosław Sznaucner w tym roku nie pomoże już PAOK Saloniki. Polski obrońca uszkodził więzadła w lewym kolanie i przez około dwa miesiące nie będzie zdolny do gry.


Dudka strzela w Pucharze Francji

Dudka strzela w Pucharze Francji

2010-11-10

Dariusz Dudka strzelił gola dla Auxerre w meczu ćwierćfinału Pucharu Ligi Francuskiej z St. Etienne.


Kompletna kadra na WKS, są niespodzianki

2010-11-08

Franciszek Smuda już kilka dni temu powołał piłkarzy z klubów zagranicznych na towarzyski mecz z Wybrzeżem Kości Słoniowej. Teraz selekcjoner reprezentacji Polski odkrył karty na krajowym podwórku.


Polska nie zagra ze Słowacją

2010-11-08

Federacja Słowacji, pomimo wcześniejszych deklaracji, wycofała się z meczu z reprezentacją Polski, który miał się odbyć 10 grudnia w Turcji.


Smuda ciepłe krzesełka rozdaje

2010-11-04

Eugen Polanski w rozmowie z niemieckim Kickerem zdradził rzecz niebywałą. Ujawnił, w jaki sposób Franciszek Smuda przekonywał go do gry w naszej reprezentacji.


Pietrasiak: Lepiej ładnie przegrać niż brzydko wygrać

2010-11-04

Towarzyski mecz z Australią zbyt ważny dla historii polskiej piłki nie będzie, ale na pewno do końca życia zapamięta go Dariusz Pietrasiak. Obrońca Polonii Warszawa właśnie wtedy, w wieku 30 lat, zadebiutował w reprezentacji biało-czerwonych. Na boisku przebywał przez 70 minut. W rozmowie z „Tylko Piłką” podzielił się swoimi wrażeniami po tym ważnym dla niego wydarzeniu. Nie zabrakło również pytań o zespół Czarnych Koszul.


Smuda powołał z zagranicy na WKS

2010-11-03

Selekcjoner reprezentacji Polski Franciszek Smuda powołał dziewięciu zawodników grających w zagranicznych klubach na mecz towarzyski z Wybrzeżem Kości Słoniowej. Odbędzie się on 17 listopada w Poznaniu.


poprzednia 1 2 3   ...   600 601 602 wszystkich aktualności: 9024

Stwórz kontoZaloguj się na swoje konto
Nie masz konta? Zarejestruj się