Torresowi nie w(y)pada

2011-04-10

Ray Houghton, dziennikarz angielskiego radia „Talk sport”, w cotygodniowej audycji zaprezentował receptę na trwającą już 648 minut nieskuteczność Fernando Torresa. Proponuje, aby Hiszpan powrócił do dawnej blond-fryzury, a celownik już sam się nastawi na odpowiednie współrzędne.

Bezbłędny Kuszczak, wygrana MU. Chelsea z problemami. Manchester United - Fulham 2:0, Chelsea - Wigan 1:0 (video)

2011-04-09

Mecze 32. kolejki Premier League nie przyniosły niespodzianek, nie licząc występu Tomasza Kuszczaka w podstawowym składzie Manchesteru United. Jego zespół pewnie ograł Fulham 2:0, zaś inna drużyna z wielkiej czwórki, Chelsea skromnie pokonała Wigan Athletic.

Anglia: Chcą wyższej kary dla Rooneya! W maju pożegnalny mecz Neville'a. Znany koszykarz udziałowcem Liverpoolu

2011-04-08

Angielskie media codziennie żyją futbolem, stąd sporo doniesień z Premier League. Bale kandydatem na piłkarza sezonu, Neville zaplanował pożegnalny mecz, a słynny koszykarz ma swoje udziały w Liverpoolu! 11 newsów z ligi angielskiej.

Koniec sezonu dla Gerrarda! Liverpool ma duży problem

2011-04-08

Steven Gerrard w tym sezonie nie wybiegnie już na boisko. Powodem jest odnowiona kontuzja pachwiny. Pomocnika Liverpoolu czeka kilka miesięcy przerwy w grze.

Anglia: Talent z La Masii w Arsenalu? Hiszpania: Guardiola do Interu? Włochy: Dziadki z Milanu nie chcą odejść

2011-04-07

Kolejny dzień i kolejne doniesienia ze świata europejskiej piłki. Najświeższe newsy z Hiszpanii, Anglii i Włoch w jednym miejscu, tylko na 2x45.com.pl!

LM: Wspaniała akcja MU i fatalny błąd arbitra. Chelsea - Manchester United 0:1 (video)

2011-04-06

Chelsea atakowała, atakowała, ale waliła głową w mur. Manchester United natomiast stworzył jedną wyśmienitą okazję, którą wykorzystał, dzięki czemu wygrał na Stamford Bridge 1:0 i jest znacznie bliższy awansu do półfinału Ligi Mistrzów.

Anglia: Koniec sezonu dla obrońcy Liverpoolu. Kluby PL walczą o piłkarza Alkmaar. Ben Arfa wraca po kontuzji!

2011-04-06

W Londynie nie kryją rozczarowania po klęsce na Santiago Bernabeu, w Liverpoolu leczą kontuzje, a w Newcastle cieszą się z powrotu po sześciomiesięcznej przerwie Hatema Ben Arfy. Przegląd wydarzeń z Premier League.

Anglia: Rooney przeklinał do kamery, jest kara. Koniec sezonu dla Gerrarda? Fabregas miał wypadek

2011-04-04

Najnowszy przegląd wydarzeń w angielskiej piłce. 10 newsów.

"The Citizens" bez litości! Powrót na podium. Manchester City - Sunderland 5:0 (video)

2011-04-03

Manchester City nie miał litości dla Sunderlandu, który rozgromił 5:0. Dzięki tej wygranej podopieczni Roberto Manciniego wyprzedzili Chelsea i awansowali na trzecie miejsce.

Najgłupszy przepis świata? Kartka za zdjęcie koszulki!

2011-04-03

W futbolu przepisy ogólnie są dość jasne i klarowne. Raczej nie podlegają negocjacjom i publicznej debacie (może poza technologią video dla sędziów), ale bez kilku zapisów ten sport mógłby być jeszcze piękniejszy.

Arsenal nie sprostał Blackburn, tylko bezbramowy remis

2011-04-02

Arsenalowi Londyn po raz trzeci z rzędu nie udało się wygrać spotkania ligowego. W 31. kolejce "Kanonierzy" nie pokonali przeszkody pod nazwą Blackburn Rovers, remisując 0:0.

Stoke zatrzymało "The Blues", pechowy Kyrgiakos, "Sroki" gromią! Stoke City - Chelsea 1:1 (video)

2011-04-02

31. kolejka Premier League przyniosła niespodzianki, za które należy uznać potknięcia Chelsea i Liverpoolu z teoretycznie niżej notowanymi rywalami. Prawdziwy spektakl urządziły natomiast "Sroki" z Newcastle, które rozgromiły Wolverhampton.

MU z 0:2 na 4:2! 90 minut Tomasza Kuszczaka, hat-trick Rooneya! West Ham - Manchester United 2:4 (video)

2011-04-02

Manchester United po bardzo słabej pierwszej połowie przegrywał 0:2 z West Hamem, ale po przerwie wszystko się zmieniło i goście wygrali 4:2. Niespodziewanie w bramce MU stanął Tomasz Kuszczak!

Anglia: Ciężkie kontuzje Sahy i Boatenga. Hiszpania: Gracz z polskimi korzeniami zagra w La Liga? Włochy: Sahin celem Interu

2011-04-01

Mancini wypowiada się o Balotellim, Guardiola neguje wypowiedź Sandro Rosella, Alvaro Arbeloa i Raul Albiol wspominają Petera Croucha... z PlayStation, czyli przegląd wydarzeń z lig zagranicznych.

Radosław Majewski: Nie powiem, że nigdy nie zagram w Legii

2011-03-31

W środę gruchnęła wieść, że Radosław Majewski będzie transferowym celem Legii przed nowym sezonem. Portal 2x45.com.pl sprawdził, co na ten temat sądzi pomocnik Nottingham. Jego odpowiedzią na tę informację był... śmiech.

poprzednia 1 2 3   ...   639 640 641   ...   673 674 675 nastepna wszystkich aktualności: 10120