Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: Pogoń Szczecin Youtube

Klubowe TV: Dzień ze Stipicą. Stoiczkow i Zieliński, czyli spotkanie po latach. Gytkjaer: Ekstraklasa jest silną ligą

Autor: Paweł Łopienski
2019-11-28 22:07:14

Czwartkowy wieczór to idealny czas na sprawdzenie, co dzieje się w klubowych telewizjach ekstraklasowiczów. Jak co tydzień otrzymaliśmy kilka ciekawych materiałów, jak chociażby dzień z Dante Stipicą czy rozmowa z Christianem Gytkjaerem.

Awans na przyszłoroczne mistrzostwa Europy, dwa gole strzelone w meczu z Piastem Gliwice, przekroczenie 50 bramek dla „Kolejorza”. Ostatnie tygodnie należą zdecydowanie do Christiana Gytkjaera. Klubowa telewizja porozmawiała z duńskim snajperem, a efekty tego możecie obejrzeć poniżej.

Jakie śniadanie preferuje najlepszy piłkarz rundy Ekstraklasy?  Czy lubi gdy mówi się na niego "Ośmiornica"? Kamera Pogoni towarzyszyła Dante Stipicy, by poznać odpowiedzi na te i inne pytania. 

20 lat temu, w czerwcu 1999 roku, reprezentacja Polski wygrała 2:0 z Bułgarią w meczu eliminacji mistrzostw Europy. Mecz odbył się na stadionie Legii Warszawa. Z orzełkiem na piersi wystąpił wtedy Jacek Zieliński, a po drugiej stronie barykady stanął Christo Stoiczkow. Przy okazji premiery biografii legendarnego piłkarza Barcelony panowie mieli okazję spotkać się po latach.

26 listopada legenda Barcelony i zdobywca Złotej Piłki spotkał się również z przedstawicielami Jagiellonii. Przy tej okazji najlepszy bułgarski piłkarz wracał wspomnieniami do meczu z 1988 roku, kiedy to gościł na Stadionie Miejskim w Białymstoku.

Mogłoby się wydawać, że rola chłopców od podawania piłek nie jest wymagająca. Tymczasem mogą oni odmienić nawet losy meczu, o czym przekonywał ostatnio Jose Mourinho.

Zagłębie Lubin opublikowało dwie ostatnie części zabawy związanej z wyborem jedenastki 100-lecia PZPN. Tym razem swoją drużynę wytypowali byli zawodnicy KGHM Zagłębia Lubin - Romuald Kujawa i Andrzej Turkowski, a także trenerzy Akademii Piłkarskiej, Piotr Błauciak oraz Krzysztof Kotlarski. 

Flavio Paixao w miniony weekend został najskuteczniejszym obcokrajowcem w historii Ekstraklasy. Co powiedział po meczu? 

***

***

***

***

***

***

***

***

***

***

***

***

***

***


KOMENTARZE

Stwórz kontoZaloguj się na swoje konto
Nie masz konta? Zarejestruj się