Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm

O stronie

Portal www.2x45.info jest odpowiedzią na mały wybór ciekawych polskojęzycznych stron ogólnopiłkarskich. Zdecydowana większość witryn jest w dużej mierze podobna - te same newsy z tych samych agencji i niewiele poza tym. Inne portale koncentrują się zaś bardziej na publicystyce i dłuższych materiałach, ale zaniedbują przy tym sferę informacyjną. My chcemy połączyć wszystkie oczekiwania i potrzeby w jedną, spójną całość.

Zamierzamy wyczerpująco informować Was o wydarzeniach w futbolu polskim i zagranicznym, tak, abyście nie pominęli niczego istotnego. W ligach europejskich będziemy uważnie śledzić wydarzenia nie tylko w największych klubach, ale w tych mniejszych również. Niezwykle ważną częścią www.2x45.info będą materiały własne - interesujące wywiady, ciekawa publicystyka i artykuły, czyli materiały, których nie znajdziecie nigdzie indziej.

Możecie spodziewać się wszystkiego. Gdy jest taka potrzeba, obok standardowych newsów i relacji pojawi się ostry, bezpośredni tekst. Jednak nic na siłę. Do niczego nie jesteśmy zobowiązani ze względu na swój styl, do niczego nie musimy się zmuszać. Najprościej rzecz ujmując, jesteśmy czymś pośrodku między "poważnymi" mediami a portalami w stylu Weszło. Nie jesteśmy od nikogo zależni, nikomu nie musimy słodzić i nikogo z urzędu mieszać z błotem. Skwapliwie to wykorzystujemy i nieraz walimy prosto z mostu, na co nie mogą pozwolić sobie ci najwięksi, ale też nie przekraczamy pewnych granic odnośnie kultury wypowiedzi. Niewykropkowanych przekleństw tutaj nie znajdziecie.

Mamy nadzieję, że portal www.2x45.info stanie się ważnym miejscem dla każdego sympatyka najpiękniejszej dyscypliny sportu na świecie. Futbol jest naszą i Waszą pasją, co musi okazać się dobrą mieszanką. Dołącz do nas!

Portal wystartował 10 listopada 2010 roku. Do dnia 11 lutego 2014 roku był dostępny jako 2x45.com.pl.

PS. Strona jest przeznaczona dla osób władających językiem polskim i mieszkających poza Polską, w krajach, w których uczestnictwo w zakładach sportowych online i internetowych kasynach oraz ich reklamowanie jest dozwolone. Jeśli odwiedzasz portal z terytorium Polski, natychmiast go opuść.

Stwórz kontoZaloguj się na swoje konto
Nie masz konta? Zarejestruj się