Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm

Reklama

W sprawie reklamy na portalu www.2x45.info prosimy kontaktować się pod mailem [email protected].

***

Internet z dnia na dzień rozwija się coraz bardziej, a dla wielu firm dotarcie do potencjalnego klienta poprzez sieć staje się priorytetem. My możemy Ci to umożliwić dzięki banerom reklamowym na stronie głównej i wszystkich podstronach.

Oferujemy reklamę na:
a) banerach na samej górze i dole strony o wymiarach 750x100 px lub większych (wymiary do ustalenia indywidualnie)
b) banerze w lewym menu (pod konkursami) o szerokości 170 px, wysokość dowolna
c) banerze  w prawym menu o szerokości 300 px, wysokość dowolna
d) banerze o szerokości 405 px, wysokość dowolna, na środku strony głównej po działem "wideo"
e) banerach po prawej i lewej stronie portalu (z lewej obok newsa głównego, z prawej obok działu "wywiady"), szerokość 135 px, wysokość dowolna

Oferujemy reklamę na konkretny czas (np. miesiąc) lub na określoną liczbę wyświetleń. Pełna dowolność. Możliwe są również dodatkowe formy promocji (reklama w poszczególnych newsach, teksty sponsorowane itd.).

Portal www.2x45.info poszukuje głównego sponsora. Jesteśmy otwarci na różne pomysły i koncepcje. W standardowym ujęciu sponsor otrzymuje do dyspozycji całą przestrzeń reklamową, łącznie z reklamami w tekstach, możliwością zamieszczania tekstów sponsorowanych i tapety w tle portalu.

Jeśli jesteś zainteresowany, napisz, a na pewno osiągniemy porozumienie satysfakcjonujące dla każdej strony: [email protected]. Cennik wysyłamy na życzenie.

Stwórz konto



Zaloguj się na swoje konto




Nie masz konta? Zarejestruj się