Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm

$banner.

Były piłkarz Polonii Warszawa w Los Angeles Galaxy! (video)

Autor: Przemysław Michalak
2011-12-09 21:25:22

Pamiętacie Marcelo Sarvasa z Polonii Warszawa? Ładnie zaczął, ale później spuścił z tonu i ogólnie furory na polskich boiskach nie zrobił. Brazylijczyk jednak nie przepadł i właśnie podpisał dwuletni kontrakt ze słynnym Los Angeles Galaxy!

Sarvas rozminie się z Davidem Beckhamem, który żegna się z amerykańskim klubem, ale za partnerów z drużyny będzie miał takich asów jak Robbie Keane czy Landon Donovan. Czy znów okaże się, że w Polsce nie do końca się na kimś poznano i nie wykorzystano jego potencjału?Na razie trudno wyrokować. W każdym razie Sarvas wyjątkowo dobrze musiał prezentować się w barwach kostarykańskiego LD Alajuelense, do którego trafił po odejściu z Ekstraklasy.

30-letni pomocnik spędził w Polonii półtora roku, zagrał 28 meczów ligowych i strzelił dwa gole. Odejść miał już po sezonie 2009-10, ale ostatecznie dostał jeszcze jedną szansę, której nie wykorzystał. Potem testowała go Arka Gdynia, ale trener Dariusz Pasieka uznał, że Latynos nie podniesie poziomu w drużynie. Wcześniej piłkarz ten przez ponad cztery sezony występował w Szwecji.


KOMENTARZE

;