Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: mondo.ba

ESA: Gytkjaer zagra w Serie B. Lech chce obrońcę Partizana. Bartoszek odejdzie z Korony. Jaga weźmie napastnika z Cagliari?

Autor: zebrał Mariusz Bielski
2020-07-22 00:25:34

Szybko wyjaśniła się przyszłość niejakiego Gavranovicia. Coraz więcej wiemy także o następnym klubie Christiana Gytkjaera. Co poza tym? Pozostałymi bohaterami dzisiejszego przeglądu newsów są między innymi: Slobodan Urosević, Maciej Bartoszek, Jakub Żubrowski czy Maciej Mas. Zapraszamy!

Na początek rozwiejmy wątpliwości – Mario Gavranović, którego łączono z Legią, ostatecznie do niej NIE trafi.

 

 

***

Christian Gytkjaer ma przejść do AC Monza – beniaminka Serie B, którego właścicielem jest Silvio Berlusconi.

„AC Monza to klub z dużymi ambicjami i słynnym właścicielem, którym jest Silvio Berlusconi, znany i kontrowersyjny włoski polityk, były premier i współtwórca potęgi AC Milan w latach 90. Prezesem Monzy jest jego młodszy brat Paolo Berlusconi, a trenerem Cristian Brocchi, były piłkarz i trener Milanu. Silvio przejął klub w 2018 roku. W sezonie 2019/20 Serie C, przedwcześnie przerwanym z powodu pandemii koronawirusa, Monza zajęła 1. miejsce w grupie A z dużą przewagą nad drugim Carrarese i wywalczyła awans do Serie B. Poprzednio występowała na drugim poziomie włoskich rozgrywek w sezonie 2000/01.”

Źródło: Przegląd Sportowy

***

Lech ponoć jest zainteresowany Slobodanem Uroseviciem, lewym obrońcą z Partizana. A przynajmniej tak twierdzą serbskie media.

 

 

***

Na 99,9% Żubrowski zostanie piłkarzem Zagłębia Lubin.

 

 

***

Maciej Mas trafi do Jagiellonii?

„Otwartą kwestią pozostaje piłkarska przyszłość Macieja Masa. Zanim rozgrywki młodzieżowe we Włoszech zostały przerwane, a potem odwołane z powodu pandemii koronawirusa, strzelił 4 gole w 6 meczach Cagliari. Według naszych informacji zainteresowana wykupieniem go z UKS SMS Łódź jest Jagiellonia Białystok i to z tego powodu 19-latek odrzucił możliwość pozostania we Włoszech na stałe. Podstawowym młodzieżowcem Jagiellonii był w tym sezonie jego rówieśnik Bartosz Bida, ale w razie ewentualnej sprzedaży młodzieżowego reprezentanta Polski Mas mógłby liczyć na sporo szans w ekstraklasie.”

Źródło: Przegląd Sportowy

***

Maciej Bartoszek odejdzie z Korony?

„Ostatnie zdanie należało do Łukasza Olkowicza. - Możemy wprost powiedzieć. Trener Bartoszek nie zostanie w Koronie Kielce w takiej sytuacji, jakiej obecnie znajduje się klub - a więc z tymi właścicielami i przy takiej prowizorce, jaka jest do tej pory w Koronie. 30 lipca kończy mu się kontrakt. Jak tak dalej pójdzie, to spakuje walizki i wyjedzie z Kielc – skwitował.”

Źródło: Misja Futbol/Cksport.pl

***

Lukas Haraslin na stałe zawodnikiem Sassuolo!

 

 

***

Bohdan Butko odchodzi z Lecha.

 

 

***

Z kolei Wisła Płock żegna się z Suadem Sahitim. Nie będziemy tęsknić.

 

 

***

Kamil Mazek został piłkarzem Arki.

 

 


KOMENTARZE

Stwórz kontoZaloguj się na swoje konto
Nie masz konta? Zarejestruj się