Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: radiohaifa.mediacast.co.il
$banner.

Izraelski dziennikarz o Eranie Levim: Duże umiejętności, zabójcza lewa noga, ale jest leniem i ma trudny charakter

Autor: Przemysław Michalak
2012-01-28 18:57:02

Jak poinformowaliśmy w piątek, ofensywny pomocnik lub napastnik Eran Levi może zagrać w Lechii Gdańsk. Postanowiliśmy dokładnie wypytać o tego piłkarza naszego izraelskiego kolegę po fachu. Co o nim sądzi?

Info od 2x45.com.pl: Izraelski napastnik rozmawia z Lechią Gdańsk. To 26-letni Eran Levi

 - Bardzo utalentowany zawodnik, dużo potrafi. Jego lewa noga jest zabójcza, strzela nią bardzo mocno i celnie - zaczyna obiecująco redaktor Dror Rosenfeld w rozmowie z 2x45.com.pl.

Od razu jednak dodaje: - Levi jest leniwy, nie lubi ciężko pracować. Ma trudny charakter i czasem zachowuje się w sposób kompletnie szalony.

Dziennikarz portalu one.co.il zapytany o to, czy kandydat do gry w Lechii posiada zbędne kilogramy (takie wrażenie odnosimy po obejrzeniu nagrań video), nie zamierza wyprowadzać nas z błędu: - To możliwe. Nie uznałbym go za wzór profesjonalisty.

Czy w takim razie Levi miałby szansę stać się gwiazdą w średniaku polskiej Ekstraklasy? - Niewykluczone. Wszystko zależałoby od tego, czy udałoby mu się nawiązać dobry kontakt z kolegami z drużyny i trenerem. To piłkarz mogący sprawiać sporo problemów - mówi Rosenfeld.

Okazuje się, że 26-letni zawodnik nie ma zbyt wielu alternatyw dla gry na PGE Arena. Jeśli mówi się o jakimś zainteresowaniu jego osobą, to mało konkretnie. - Wiem, że ostatnio chciał go Beitar Jerozolima, ale tam nie ma pieniędzy na wzmocnienia - zdradza nasz rozmówca.

Zatem jeśli Lechia zatrudni Leviego, powinniśmy spodziewać się wszystkiego. Może to być czołowa postać w zespole Pawła Janasa, której bomb z lewej nogi będą bali się wszyscy bramkarze rywali, ale równie dobrze kompletny niewypał, mogący dodatkowo psuć atmosferę w szatni. Jedno jest pewne: z nim nie będzie nudno!


KOMENTARZE

;