Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: AS Roma Esports

ESPORT: Kolejna bomba transferowa - „damie” w AS Romie!

Autor: Krystian Juźwiak
2018-06-02 22:22:00

Kilka dni temu Kamil „Riptorek” Soszyński zmienił ALSEN-Team na Method, a teraz przyszła pora na kolejny duży transfer Polaka. Od pierwszego czerwca Damian „damie” Augustyniak jest zawodnikiem AS Romy.

Augustyniak przebywa obecnie w Amsterdamie na turnieju EA SPORTS FIFA PS4 Global Playoffs. O transferze poinformowała strona AS Romy, kończąc wcześniejsze spekulacje o transferze Polaka do drużyny Hashtags. Podczas rozgrywanych właśnie play-offów „damie” broni już barw AS Romy. Jego wcześniejszym klubem był norweski Nordavind.


- Duży news na rozpoczęcie EA SPORTS FIFA PS4 Global Playoffs. Damian 'damie' Augustyniak zamienił trykot Nordavind na Roma Esports. Niektórzy myśleli, że idzie do Hashtag United, a tu taka niespodzianka. Jedno jest pewne, już pierwszego dnia w barwach rzymian strzeli więcej bramek niż Zbigniew Boniek w trakcie 76 meczów – pisze dziennikarz esportowy Jarosław „rdk” Radzio.

Warto zaznaczyć, że sekcja esportowa AS Romy kolaboruje z Fnaticiem, czyli jedną z największych marek w branży sportów przyszłości.

W pierwszym meczu Global Playoffs „damie” pokonał Niemca Mariusa Tomatena wynikiem 6:5 (1:2 i 5:3). W drugi spotkaniu turnieju Augustyniak wpadł na Soszyńskiego. W polsko-polskim boju lepszy okazał się „damie”, który zwyciężył 7:5. - Było blisko kompromitacji w drugim meczu, ale na szczęście udało się wygrać! – skomentował nowy nabytek AS Romy.

W kolejnych spotkaniach „damie” przegrał z 5:6 z „Webem11”. - Nie mogłem się dostosować do jego gry skrzydłami. Trzymał tam piłkę godzinami – tłumaczy Augustyniak. W przedostatnim meczu Polak musiał uznać wyższość „NightWatcha”, ale na zakończenie dnia „damie” rozbił Ronniego Yau z Nova eSports aż 8:1.

Oprócz Damiana Augustyniaka i Kamila Soszyńskiego w EA SPORTS FIFA PS4 Global Playoffs bierze udział również Miłosz Bogdanowski z Legii Warszawa.

 

www.2x45.info


KOMENTARZE

Stwórz kontoZaloguj się na swoje konto
Nie masz konta? Zarejestruj się