Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: Fanpage "natsu"

ESPORT: „Legionista” tryumfuje w Poznaniu. Znamy wyniki GG League 2018

Autor: Krystian Juźwiak
2018-06-21 23:02:29

Miłosz „milosz93” Bogdanowski został zwycięzcą ostatniej edycji GG League. pucharowej - Zaprezentowałem mistrzowską formę i mogłem cieszyć się z sukcesu na stadionie Lecha w Poznaniu – powiedział zawodnik Legii.

Zgodnie z zapowiedzią organizatorów w miniony weekend INEA Stadion w Poznaniu zamienił się w Mekkę esportu. W stolicy Wielkopolski pojawiła się elita wirtualnych muraw. Bartosz „bejott” Jakubowski, Kamil „Riptorek” Soszyński czy wicemistrz Polski FIFA, Marcin „mRn” Sczes, to tylko część z zaproszonych graczy.

W sumie na GG League zaproszono aż dziesięciu czołowych graczy FIFA. Pozostała szóstka musiała przejść eliminacje. Fanów z pewnością zaskoczyła nieobecność Miłosza „milosza93” Bogdanowskiego w gronie zawodników z dziką kartą. Jednak „Legionista”, jak przystało na jednego z najlepszych zawodników w Polsce, przeszedł jak burza eliminacje i tym samym pojawił się w Poznaniu.

- Po turnieju w Amsterdamie pojawiło się lekkie zwątpienie we własne umiejętności i stąd brak aktywności z mojej stony. W ostatni weekend mimo braku zaproszenia na turniej GG League w Poznaniu, zdecydowałem się pojechać na miejsce na kwalifikacje i spróbować swoich sił w trybie World Cup – tłumaczy Miłosz Bogdanowski

Tak przedstawiały się grupy po losowaniu:

GRUPA A

Michał „Owca” Owczarzak (Arka Gdynia), Bartłomiej „SeVen” Majewski

Marcin „Szumi” Szumilas (GKS Tychy), „Piko”

 

GRUPA B

Marcin „mRn” Sczes (ALSEN-Team), Damian „natsu” Gajewski

Damian „BoGGyS” Boguś (Zagłębie Sosnowiec), Kamil „Riptorek” Soszyński

 

GRUPA C

Miłosz „milosz93” Bogdanowski (Legia Warszawa), Marcin Zieliński

Bartosz „Bartas” Tritt, Mikołaj Czapliński

 

GRUPA D

Krzysztof „RainbowWarrior” Fabiszak (Follow Crew), Bartosz „bejott” Jakubowski (ALSEN-Team)

Michał „Sroka” Srokosz (Legia Warszawa), Cezary „KartekPL” Gontarek (Wisła Płock)

 

Szczególnie naszpikowana gwiazdami okazała się grupa D. „mRn” to wybitny zawodnik, z całą pewnością czołówka polskiej sceny FIFA. Mimo że regularnie ogląda plecy „milosza93”, w każdym turnieju przedstawiany jest jako faworyt.

„Riptorek” to już marka nie tyle polska, ile światowa. Jego transfer do Method.gg odbił się szerokim echem w świecie esportu. Całości dopełniali dwaj młodzi i groźni. „BoGGyS” reprezentujący barwy Zagłębia Sosnowiec i „natsu”, który od niedawna jest liderem nowopowstałej drużyny – Follow Crew.

Także w grupie C mieliśmy interesującą parę. Spotkania pomiędzy „Bartasem” a „miloszem93” rozbudzały fanów. Panowie podzielili się punktami po emocjonującym dwumeczu zakończonym wynikiem 7:7.

Większość z esportowców miała utrudnione zadanie, ponieważ grano na najnowszej aktualizacji FIFY z dodatkiem World Cup. - Zapewne będzie zabawnie, ale na koniec roku fajnie jest pograć coś innego i się pobawić grą – wyrokował przed zawodami Kamil „Riptorek” Soszyński.

W Poznaniu zwyciężył „Legionista”. „Miłosz93” nie tylko przeszedł jak burza przez eliminacje, ale świetnie poradził sobie w fazie pucharowej. W finale zawodnik Legii Warszawa pokonał Damiana „natsu” Gajewskiego. Oprócz zwycięskiego lauru Bogdanowski wygrał 5500 tysiąca złotych. Trzecie miejsce zajął Marcin „mRn” Sczes.

- W fazie pucharowej zaprezentowałem mistrzowską formę, wygrałem nagrodę główną i mogłem cieszyć się z sukcesu na stadionie Lecha w Poznaniu – podsumował „milosz93”.


KOMENTARZE

Stwórz kontoZaloguj się na swoje konto
Nie masz konta? Zarejestruj się