Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: fanpage GameOver Esports

ESPORT: „natsu” wraca do GameOver Esports

Autor: Krystian Juźwiak
2018-08-08 09:49:19

Do ciekawego transferu doszło w rodzimej scenie esportu. Damian „natsu” Gajewski powrócił do GameOver Esports. Dołączy do zespołu w Polskiej Lidze Wirtualnych Klubów.

Gajewski, znany w wirtualnym świecie pod pseudonimem „natsu”, już wcześniej bronił barw GameOver Esports, ale nic nie wskazało na jego powrót. Wszystko dlatego, że od maja tego roku Damian jest związany z drużyną Follow Crew.

„Natsu” jest twarzą i liderem zespołu prowadzonego przez Wojciecha „Kinetyka” Wasylkowicza. Jego dorobek – m.in. wicemistrzostwo Euro Series Winter 2013 oraz tryumf w Gfinity rozgrywanym 2 maja – robił wrażenie na tle mniej doświadczonych kolegów z zespołu.

Nowy-stary klub Gajewskiego ogłosił, że porozumiał się z Follow Crew. Damian będzie bronił barw GOE tylko w rozgrywkach Polskiej Ligi Wirtualnych Klubów, w innych zawodach „natsu” wróci pod szyld „Followsów”. Transfer wicemistrza Euro Series’13 sprawił, że GameOver Esports rzutem na taśmę wypełnili obowiązek licencyjny wobec Ligi Wirtualnych Klubów.

PLWK to specyficzna odmiana FIFY, w której każdy gracz steruje jednym zawodnikiem. Esportowcy oprócz niezwykłej obsługi pada muszą też zademonstrować bardzo dobre zgranie oraz wizję taktyczną.

W GOE Gajewski ponownie będzie grać na pozycji ofensywnego pomocnika. W pierwszym meczu GameOversi zmierzą się z jedenastą drużyną poprzedniego sezonu – Paradise.

Skład GameOver na nadchodzący sezon wygląda następująco:

M4v3ricKPL-22 GK
Prezesczm LO
Vip_Zip89 ŚO
PLecyy ŚO
slim151190 DP
norek-prg ŚP
natsu OP
TsubasaOzora PP
Dawid45PL N


KOMENTARZE

Stwórz kontoZaloguj się na swoje konto
Nie masz konta? Zarejestruj się