Autor zdjęcia: własne

Program TV wraz z rozpiską komentatorską. Tylko dwa dni bez Ekstraklasy w najbliższym tygodniu!

Autor: Łukasz Kościelniak
2019-04-19 10:06:55

W najbliższy weekend czekają nas Święta Wielkanocne, ale to bynajmniej nie oznacza przerwy od rozgrywek piłkarskich. Wręcz przeciwnie - meczów znów będzie multum. Ekstraklasa w nadchodzącym tygodniu nie będzie grała tylko w piątek i niedzielę, ale i w te dni nie zabraknie ciekawych spotkań - toczyć się będą spotkania chociażby w I lidze czy w lidze hiszpańskiej.

Piątek, 19 kwietnia:
(20:30) ŁKS Łódź – Sandecja Nowy Sącz (Polsat Sport ; Cezary Kowalski – Janusz Kudyba)
(20:45) Norwich City – Sheffield Wednesday (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)
(21:00) Deportivo Alaves – Real Valladolid (C+ Sport ; Piotr Laboga – Tomasz Ćwiąkała)

Sobota, 20 kwietnia:
(12:30) Parma FC – AC Milan (Eleven Sports 1 ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)
(13:00) Celta Vigo – Girona FC (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Marcin Pawłowski – Michał Świerżyński)
(13:00) SpVgg Greuther Furth – 1.FC Union Berlin (Eleven Sports 3 ; Michał Mitrut – Tomasz Urban)
(13:05) Radomiak Radom – Elana Toruń (TVP 3 ; Sławomir Kwiatkowski – Tomasz Kłos)
(13:30) Manchester City – Tottenham Hotspur (C+ Sport 2, C+ 4K Ultra HD ; Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny)
(15:00) Bologna FC – Sampdoria Genua (Eleven Sports 1 ; Mateusz Święcicki – Filip Kapica)
(15:00) Lazio Rzym – Chievo Verona (Eleven Sports 4 ; Julian Kowalski – Piotr Czachowski)
(15:30) Lechia Gdańsk – Piast Gliwice (C+ Sport, TVP Sport ; Adam Marchliński, Tomasz Wieszczycki / Maciej Iwański – Marcin Żewłakow)
(15:30) Bayern Monachium – Werder Brema (C+ ; Bartosz Gleń – Tomasz Ćwiąkała)
(15:30) 1.FSV Mainz – Fortuna Dusseldorf (Eleven Sports 3 ; Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak)
(16:00) West Ham United – Leicester City (C+ Sport 2 ; Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki)
(16:15) SD Eibar – Atletico Madryt (Eleven Sports 2 ; Marcin Pawłowski – Marcin Gazda)
(17:45) Stal Mielec – Chojniczanka Chojnice (Polsat Sport ; Szymon Rojek – Grzegorz Lato)
(18:00) Jagiellonia Białystok – Lech Poznań (C+ Sport ; Rafał Dębiński – Wojciech Jagoda)
(18:00) KGHM Zagłębie Lubin – Pogoń Szczecin (nSport+ ; Cezary Olbrycht – Maciej Murawski)
(18:00) Juventus Turyn – AC Fiorentina (Eleven Sports 1 ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)
(18:30) Newcastle United – Southampton FC (C+ Sport 2 ; Marcin Rosłoń – Michał Gutka)
(18:30) Borussia Monchengladbach – RB Lipsk (Eleven Sports 2 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)
(18:30) Rayo Vallecano – SD Huesca (Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 ; Michał Mitrut)
(19:00) Chicago Fire – Colorado Rapids (Polsat Sport News ; Robert Zieliński)
(20:30) Legia Warszawa – Cracovia (C+ Sport, C+ 4K Ultra HD ; Rafał Wolski – Kazimierz Węgrzyn)
(20:30) Schalke 04 Gelsenkirchen – TSG 1899 Hoffenheim (C+ Sport 2 ; Edward Durda – Leszek Orłowski)
(20:30) Inter Mediolan – AS Roma (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Mateusz Święcicki – Filip Kapica)
(20:45) FC Barcelona – Real Sociedad (Eleven Sports 1 ; Sebastian Chabiniak – Marcin Gazda)
(21:40) Feyenoord Rotterdam – AZ Alkmaar (retransmisja) (Polsat Sport News ; Grzegorz Michalewski)

Niedziela, 21 kwietnia:
(12:00) Levante UD – Espanyol Barcelona (C+ Sport, nSport+ ; Piotr Laboga – Leszek Orłowski)
(13:30) Dynamo Drezno – 1.FC Koln (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Patryk Mirosławski – Tomasz Zieliński)
(14:00) Getafe CF – Sevilla FC (C+ Sport 2 ; Adam Marchliński – Tomasz Lipiński)
(14:30) Everton FC – Manchester United (C+ Sport, C+ 4K Ultra HD ; Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki)
(14:30) FC Groningen – Ajax Amsterdam (Polsat Sport News)
(15:30) SC Freiburg – Borussia Dortmund (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak)
(16:15) Real Madryt – Athletic Bilbao (C+ Sport 2 ; Rafał Wolski – Tomasz Ćwiąkała)
(16:45) PSV Eindhoven – ADO Den Haag (Polsat Sport News ; Mariusz Hawryszczuk)
(17:00) Cardiff City – Liverpool FC (C+ Sport ; Piotr Domagała – Rafał Nahorny)
(17:00) Sparta Praga – MFK Karwina (Polsat Sport Extra ; Grzegorz Michalewski – Marcin Kalita)
(18:00) Hertha Berlin – Hannover 96 (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Patryk Mirosławski – Mateusz Majak)
(18:30) Villarreal CF – CD Leganes (C+ Sport 2 ; Piotr Laboga – Wojciech Jagoda)
(20:45) Real Betis – Valencia CF (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Michał Mitrut – Marcin Gazda)
(22:00) D.C. United – New York City FC (Polsat Sport Extra ; Paweł Ślęzak)

Poniedziałek, 22 kwietnia:
(15:30) Miedź Legnica – Zagłębie Sosnowiec (C+ Sport ; Robert Skrzyński – Remigiusz Jezierski)
(15:30) Wisła Kraków – Wisła Płock (Eurosport 1 ; Julian Kowalski – Maciej Terlecki)
(18:00) Korona Kielce – Śląsk Wrocław (C+ Sport ; Bartosz Gleń – Kamil Kosowski)
(18:00) Górnik Zabrze – Arka Gdynia (Eurosport 1 ; Edward Durda – Radosław Majdan)
(18:15) Brentford FC – Leeds United (Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)
(19:00) SSC Napoli – Atalanta Bergamo (Eleven Sports 2 ; Mateusz Święcicki – Filip Kapica)
(21:00) Chelsea Londyn – Burnley FC (C+ Sport 2 ; Przemysław Pełka – Rafał Nahorny)

Wtorek, 23 kwietnia:
(18:00) Piast Gliwice – KGHM Zagłębie Lubin (Eurosport 1 ; Tomasz Lach – Maciej Żurawski)
(20:30) Cracovia – Jagiellonia Białystok (C+ Sport, C+ 4K Ultra HD, TVP Sport)
(20:30) Rayo Vallecano – Girona FC (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4)
(20:45) Tottenham Hotspur – Brighton & Hove Albion (C+ Sport 2 ; Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki)
(20:45) HSV Hamburg – RB Lipsk (Eurosport 1 ; Julian Kowalski – Maciej TERLECKI)
(21:30) Deportivo Alaves – FC Barcelona (Eleven Sports 1)

Środa, 24 kwietnia:
(17:30) Raków Częstochowa – Podbeskidzie Bielsko-Biała (Polsat Sport News)
(18:00) Pogoń Szczecin – Lechia Gdańsk (C+ Sport)
(19:05) Widzew Łódź – Radomiak Radom (TVP 3)
(19:30) Atletico Madryt – Valencia CF (C+ Sport 2)
(20:00) GKS Katowice – Stomil Olsztyn (Polsat Sport Extra)
(20:30) Lech Poznań – Legia Warszawa (C+, C+ 4K Ultra HD)
(20:30) Espanyol Barcelona – Celta Vigo (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4)
(20:30) CD Leganes – Athletic Bilbao (nSport+)
(20:45) Werder Brema – Bayern Monachium (Eurosport 1 ; Michał Zawacki – Sławomir Chałaśkiewicz)
(20:45) Ajax Amsterdam – Vitesse Arnhem (Polsat Sport News)
(20:45) AC Milan – Lazio Rzym (TVP 1, TVP Sport)
(21:00) Manchester United – Manchester City (C+, C+ 4K Ultra HD ; Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny)
(21:30) Levante UD – Real Betis (C+ Sport 2)

Czwartek, 25 kwietnia:
(18:00) Wisła Płock – Korona Kielce (C+ Sport)
(18:00) Arka Gdynia – Miedź Legnica (Eurosport 1 ; Julian Kowalski – Sławomir Chałaśkiewicz)
(19:30) Sevilla FC – Rayo Vallecano (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4)
(20:30) Zagłębie Sosnowiec – Wisła Kraków (C+ Sport)
(20:30) Śląsk Wrocław – Górnik Zabrze (Eurosport 2 ; Tomasz Lach – Radosław Majdan)
(20:30) Real Sociedad – Villarreal CF (Eleven Sports 2)
(20:45) Willem II Tilburg – PSV Eindhoven (Polsat Sport Extra)
(20:45) Atalanta Bergamo – AC Fiorentina (TVP Sport)
(21:30) Getafe CF – Real Madryt (C+ Sport 2)


KOMENTARZE

Stwórz konto



Zaloguj się na swoje konto




Nie masz konta? Zarejestruj się