Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: Patryk Zajega Images

Raport z klubów I ligi: Roman odchodzi z Miedzi, Forsell ma zostać. Niciński nowym trenerem Warty? Stal może wypożyczyć Misztę

Autor: Bartosz Adamski
2019-06-02 17:15:09

Ruch w I lidze nie ustaje - Miedź Legnica potwierdziła odejście Joana Romana i pozyskanie młodzieżowego reprezentanta Luksemburga, zaś Stal Mielec ściągnęła Pawła Olszewskiego. Wiele wskazuje na to, że w Miedzi mimo spadku pozostanie Petteri Forsell. Grzegorz Niciński może zaś objąć Wartę Poznań. Zapraszamy na najnowszy raport z klubów zaplecza Ekstraklasy.

"Joan Roman odchodzi z Miedzi"

Joan Roman w przyszłym sezonie nie będzie już reprezentował barw Miedzi Legnica. 26-letni hiszpański pomocnik był piłkarzem Miedzi przez pół roku.

 

 

 

 

 

Źródło: Miedź Legnica

***

"Forsell ma zostać w Miedzi"

Jak informuje Piotr Janas z Gazety Wrocławskiej, powołując się na rozmowę z trenerem Miedzi Legnica Dominikiem Nowakiem, Petteri Forsell ma pozostać w Legnicy mimo spadku do I ligi.

 

 

 

Źródło: Gazeta Wrocławska

***

"Niciński nowym trenerem Warty?"

Według informacji portalu gol24.pl Grzegorz Niciński może zostać nowym trenerem Warty Poznań. Kilka dni temu z tego klubu odszedł Petr Nemec.

Źródło: gol24.pl

***

"Młodzieżowy reprezentant Luksemburga trafił do Miedzi"

Jan Ostrowski został nowym zawodnikiem Miedzi Legnica. To młodzieżowy reprezentant Luksemburga, który posiada również polski paszport. Ostatnio występował w rezerwach Grasshoppers Zurych.

 

 

 

Źródło: Miedź Legnica

***

"Miszta zostanie wypożyczony do Stali lub Zagłębia?"

Jak donosi portal legia.net, Cezary Miszta może podążyć drogą Radosława Majeckiego i przenieść się na wypożyczenie do Stali Mielec. Innym kierunkiem wchodzącym w grę jest Zagłębie Sosnowiec.

Źródło: legia.net

***

"Olszewski wypożyczony do Stali"

Paweł Olszewski został wypożyczony na rok z Jagiellonii Białystok do Stali Mielec. 19-letni obrońca ostatnie dwa sezony spędził w Wigrach Suwałki.

 

 

 

Źródło: Stal Mielec

***

"Skiba na dłużej w Stomilu"

Piotr Skiba przedłużył kontrakt ze Stomilem Olsztyn. 36-letni bramkarz pozostanie przy alei Piłsudskiego co najmniej do końca przyszłego sezonu.

 

 

 

Źródło: Stomil Olsztyn

***

"Tomasz Wichniarek odchodzi z Warty"

Tomasz Wichniarek przestał być dyrektorem zarządzającym Warty Poznań. Sprawował on swoją funkcję od października 2018 roku.

 

 

 

Źródło: Warta Poznań


KOMENTARZE

Stwórz kontoZaloguj się na swoje konto
Nie masz konta? Zarejestruj się