Autor zdjęcia: Patryk Zajega Images

Podsumowanie not 2x45 polskich zawodników po trzech meczach el. ME: na szczycie Szczęsny i Bednarek, Milik z najgorszą oceną

Autor: Bartosz Adamski
2019-06-09 19:08:26

Po trzech meczach jest już sens robić podsumowania wystawianych przez nas ocen reprezentantom, bo dobrze widać, kto jak rozpoczął te eliminacje do mistrzostw Europy. Bardzo solidnie zaprezentowali się w dwóch spotkaniach Wojciech Szczęsny oraz Jan Bednarek. Z Austrią kiepsko zagrał Arkadiusz Milik, co powoduje, że na razie jest ostatni.

Reprezentacja Polski w trzech pierwszych meczach eliminacji do Euro 2020 odniosła trzy zwycięstwa, ale styl w żadnym z tych spotkań zdecydowanie nie przekonywał. Niemniej, podopieczni Jerzego Brzęczka wygrywali, zatem musiało to znaleźć odzwierciedlenie w naszych notach - kilku zawodników ma średnią powyżej wyjściowej.

Tylko siedmiu graczy zagrało i zostało ocenionych we wszystkich trzech spotkaniach. Na szczycie jednak znaleźli się kadrowicze, którzy wystąpili tylko dwa razy - Wojciech Szczęsny oraz Jan Bednarek. Pretensji jednak żadnych do nich mieć nie można. Warto wyróżnić również Kamila Glika i Roberta Lewandowskiego. Ani razu nie zeszli oni poniżej 3.

Jak zawsze, dopuszczaliśmy możliwość, że najlepszy lub najgorszy w danym spotkaniu nie musi być jeden zawodnik, a może to być kilku graczy. Stąd po pięciu piłkarzy widnieje w rubryce "najlepsi" oraz "najgorsi".

Nasze noty tradycyjnie w skali 1-6 (wyjściowa 2,5).


PODSUMOWANIE NOT

***

NAJLEPSI W DANYM MECZU

***

NAJSŁABSI W DANYM MECZU


KOMENTARZE

Stwórz kontoZaloguj się na swoje konto
Nie masz konta? Zarejestruj się