Autor zdjęcia: Mateusz Czarnecki

Podsumowanie not 2x45 dla polskich zawodników po czterech meczach el. ME: na szczycie Lewandowski, najsłabszy Frankowski

Autor: Bartosz Adamski
2019-06-11 14:39:30

Reprezentacja Polski zagrała bardzo dobry mecz z Izraelem, dlatego automatycznie praktycznie wszystkim zawodnikom podniosło to średnią wystawianych przez nas not. Powyżej "wyjściówki" jest ponad połowa sklasyfikowanych graczy.

Po trzech kolejkach na szczycie byli ex aequo Wojciech Szczęsny i Jan Bednarek, ale udane spotkanie przeciwko Izraelowi pozwoliło Robertowi Lewandowskiemu ich wyprzedzić i teraz to kapitan naszej kadry okupuje pierwszą pozycję. Średnią przynajmniej 3,00 mają jeszcze oprócz tej trójki Kamil Glik oraz Łukasz Fabiański.

Zwiększyliśmy limit wymaganych do uwzględnienia spotkań do dwóch, aby mieć bardziej rzeczywisty obraz, przez na co na ostatnią lokatę przesunął się Przemysław Frankowski. Arkadiusz Milik z kolei wywindował się na dwunaste miejsce.

Jak zawsze, dopuszczaliśmy możliwość, że najlepszy lub najgorszy w danym spotkaniu nie musi być jeden zawodnik, a może to być kilku graczy. Stąd po sześciu piłkarzy widnieje w rubryce "najlepsi" oraz "najgorsi".

Nasze noty tradycyjnie w skali 1-6 (wyjściowa 2,5).


***

***


KOMENTARZE

Stwórz kontoZaloguj się na swoje konto
Nie masz konta? Zarejestruj się