Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: Korona Kielce Youtube

Klubowe TV: Nowy sezon Jadymy durś. Sześć lat Badii w Gliwicach. Zając: Robimy wszystko, aby kibice byli spokojniejsi

Autor: zebrał Paweł Łopienski
2020-02-13 19:02:22

Ekstraklasa wróciła, a więc w klubowych telewizjach znajdziemy sporo ciekawych materiałów do obejrzenia. Poza klasycznymi kulisami spotkań, w tym tygodniu otrzymaliśmy kilka ciekawych rozmów oraz możemy sprawdzić, jak wyglądały pierwsze dni nowych zawodników Jagiellonii, Lecha, ŁKS-u, Wisły Kraków i Wisły Płock. Zapraszamy!

Janusz Gol zadzwonił do jednego z karnetowiczów, który rzadziej pojawiał się na stadionie. Kapitan Cracovii osobiście zaprosił na spotkanie z Lechem Poznań. 

W ostatnich dniach odbyła się premiera nowego sezonu "Jadymy durś". 

Jacek Kiełb wystąpił w najnowszym odcinku poświęconym Q&A. Pomocnik powrócił do Korony Kielce i wszedł na murawę z ławki rezerwowych w ostatnim meczu z Górnikiem Zabrze. 32-latek opowiedział o swoich pierwszych chwilach po powrocie, a także o tym, czy już poznał swoich nowych kolegów.

To nie wszystko, co interesującego otrzymaliśmy od Korony. W najnowszym odcinku "Na Koronie" wystąpił sam prezes klubu, czyli Krzysztof Zając.

Pracujemy na to, aby kibice naprawdę cieszyli się z tej piłki i drużyny, żeby też mogli spokojnie spać. Wiadomo, że to jest sport, ale robimy wszystko, aby ta drużyna grała coraz lepiej, a kibice byli coraz bardziej zadowoleni i spokojniejsi - mówił prezes.

Nowy kapitan Lecha Poznań, Thomas Rogne, przekonuje w klubowym materiale, że wie, jak duża odpowiedzialność tkwi w pełnieniu tej funkcji. 

Podczas jednego ze sparingów przypadła pewna rocznica... To już 6 lat Gerarda Badii w Gliwicach!

Teraz czas na przypomnienie, jakich to ekstraklasowe kluby dokonały wzmocnień. Zaczynamy od Daniego Ramireza, którego poznańscy kibice mogli bliżej poznać z poniższego materiału. 

Pierwszy wywiad po podpisaniu umowy udzielił nowy zawodnik Cracovii, Ivan Fiolić.

Maciej Makuszewski powrócił do Jagiellonii Białystok. Jak wyglądał wczorajszy dzień w jego wykonaniu? Prezentują żółto-czerwoni:

Jagiellonia przed wznowieniem rozgrywek ogłosiła również pozyskanie Bogdana Tiru oraz Jakova Puljicia. 

Alon Turgeman ma już na swoim koncie jedno trafienie w barwach Wisły Kraków. Ale zanim cieszył się z premierowej bramki, powiedział kilka słów o Polsce i grze w nowej drużynie.

Kilka słów po podpisaniu umowy powiedział również Alvaro Dominguez z ŁKS-u.

Krzysztof Kamiński opowiada, dlaczego zdecydował się na powrót do Polski.

Z kolei Cillian Sheridan przekonuje, że w najbliższych miesiącach wszystko będzie zależało tylko od niego.

Piast Gliwice pożegnał się z Marcinem Pietrowskim. 

Z kolei Piotr Samiec-Talar podpisał nowy kontrakt ze Śląskiem Wrocław.

InStat bez tajemnic! Marcin Pogorzała wyjaśnia, na czym polega funkcjowanie program i w jaki sposób łódzki klub z niego korzysta.

Śląsk Wrocław w piątkowym spotkaniu z Lechią Gdańsk wystąpił w unikalnych koszulkach, które możecie z bliska zobaczyć w poniższym materiale.

***

***

***

***

***

***

***

***

***

***

***

***

***

***

***

***


KOMENTARZE

Stwórz kontoZaloguj się na swoje konto
Nie masz konta? Zarejestruj się