Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia:

Czym byłby futbol bez energii?

Autor: Artykuł Sponsorowany
2020-05-21 18:10:00

W Football Team podstawowym sposobem zdobywania Energii jest czas. Jej punkty generują się pasywnie co kilka minut i nie trzeba nic robić. W ciągu doby dostaniemy 240 punktów Energii. Posiadanie Energii jest konieczne do trenowania i chodzenia do pracy. 

Każdy zawodnik w pierwszej lidze krajowej otrzymuje 50 Energii niezależnie od tego, czy gra. Za każdy mecz w Turnieju Mistrzów można otrzymać aż 300 punktów Energii. Oprócz tego uczestnictwo w Superlidze daje początkowo 85, a jeśli drużyna się w niej utrzyma - nagroda rośnie. Energię w nagrodę możecie otrzymać także za wykonywanie zadań w kalendarzu. 

Ponadto Energia jest w puli nagród za:

- Miejsca 1-3 w rankingu typerów,
- Miejsca 1-3 w rankingu najlepszych zawodników w pojedynkach na tricki,
- Miejsca 2-3 w rankingu wyklikanych treningów.

To, co odróżnia topowych graczy od tych na dole, to sposób w jaki wydatkują Energię i skąd ją pozyskują, ponieważ rozwój zawodnika nie kończy się na osiągnięciu 100 OVR. 

Im więcej trenujemy, tym więcej będą kosztować kolejne sesje treningowe. 

Trzeba też wziąć poprawkę na Centrum Szkoleniowe. Jest to “usługa”, w której hurtowo możemy wydać Energię na wytrenowanie konkretnej umiejętności. Trzeba jednak pamiętać o tym, że część treningów może zakończyć się niepowodzeniem, oraz nie otrzymujemy nagród dodatkowych. 

Energia zdobywana pasywnie oraz w Stołówce nie wystarczy, by skutecznie piąć się na szczyt. 50 punktów Energii za mecz w pierwszej lidze krajowej to też niewiele, nawet jeśli weźmiemy pod uwagę, że daje to 1500 Energii w perspektywie całego sezonu. Energia to zasób, na który topowi gracze wydają znaczną część Kredytów. Oni wiedzą, że nic nie może blokować im treningów. 

Oprócz treningów Energię zużywamy na pracę. W teorii najefektywniejsze zajęcia to te, które kosztują najmniej Energii i czasu. Zyski będą największe, ale wymaga to dużo uwagi. Faktem jest, że ¾ gracze decyduje się na pracę Eksperta w Studio. Choć kosztuje to najwięcej Energii, bo 48, to daje największą ilość Euro w najkrótszym czasie. Na najwyższym poziomie możemy dostać prawie 400 tysięcy Euro w czasie 6 minut. Zawodnicy z czołowych drużyn w grze nie martwią się o Energię, ale czas to pieniądz. Oni potrzebują najwięcej pieniędzy w jak najkrótszym czasie. 

 


KOMENTARZE

Stwórz kontoZaloguj się na swoje konto
Nie masz konta? Zarejestruj się