Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: Norbert Barczyk / PressFocus

Czy Angulo w takiej formie dogoni Gytkjaera? Klasyfikacja strzelców, asyst i kanadyjska po 35. kolejce Ekstraklasy

Autor: Marcin Łopienski
2020-07-13 19:00:07

26 bramek oglądaliśmy w ostatniej kolejce na boiskach Ekstraklasy, z czego połowa padła w meczach drużyn z grupy spadkowej, gdzie w zasadzie wszystkie najważniejsze rozstrzygnięcia już poznaliśmy. Ciekawa jest również sytuacja Igora Angulo, który na finiszu postanowił dogonić w klasyfikacji strzelców Christiana Gytkjaera.

GOLE

21 goli:

Christian Gytkjaer (Lech Poznań). 

16 goli:

Igor Angulo (Górnik Zabrze), Jorge Felix (Piast Gliwice), 

15 goli:

Damjan Bohar (Zagłębie Lubin), 

14 goli:

Jarosław Niezgoda (Legia Warszawa), Flavio Paixao (Lechia Gdańsk).

12 goli:

Jesus Jimenez (Górnik Zabrze), Rafa Lopes (Cracovia), Piotr Parzyszek (Piast Gliwice)

11 goli:

Jesus Imaz (Jagiellonia Białystok), 

10 goli:

Jose Kante (Legia Warszawa), Dani Ramirez (ŁKS Łódź/Lech Poznań).

9 goli:

Felicio Brown Forbes (Raków Częstochowa), Sergiu Hanca (Cracovia), 

8 goli:

Bartosz Białek (Zagłębie Lubin), Paweł Brożek (Wisła Kraków), Erik Exposito (Śląsk Wrocław), Walerian Gwilia (Legia Warszawa), Kamil Jóźwiak (Lech Poznań), Przemysław Płacheta (Śląsk Wrocław), Petr Schwarz (Raków Częstochowa), Pelle van Amersfoort (Cracovia), Marko Vejinović (Arka Gdynia), Sasa Zivec (Zagłębie Lubin).

7 goli:

Jakub Błaszczykowski (Wisła Kraków), Adam Buksa (Pogoń Szczecin), Dominik Furman (Wisła Płock), Maciej Jankowski (Arka Gdynia), Patryk Klimala (Jagiellonia Białystok), Michał Nalepa (Arka Gdynia), Robert Pich (Śląsk Wrocław), Łukasz Zwoliński (Lechia Gdańsk)

6 goli:

Darko Jevtić (Lech Poznań),  Tomas Petrasek (Raków Częstochowa), Artur Sobiech (Lechia Gdańsk), Filip Starzyński (Zagłębie Lubin),  Paweł Wszołek (Legia Warszawa).

5 goli:

Bartosz Bida (Jagiellonia Białystok), Michał Chrapek (Śląsk Wrocław), Adnan Kovacević (Korona Kielce), Luquinhas (Legia Warszawa), Jakub Moder (Lech Poznań), Sebastian Musiolik (Raków Częstochowa), Tomas Pekhart (Legia Warszawa), Łukasz Sekulski (ŁKS Łódź), Srdan Spiridonović (Pogoń Szczecin), Alon Turgeman (Wisła Kraków).

4 gole:

Gerard Badia (Piast Gliwice), Aleksander Buksa (Wisła Kraków), Mateusz Cholewiak (Śląsk Wrocław/Legia Warszawa), Petteri Forsell (Korona Kielce), Erik Jirka (Górnik Zabrze), Rafał Kujawa (ŁKS Łódź), Giorgi Merebaszwili (Wisła Płock), Damian Michalski (Wisła Płock), Arvydas Novikovas (Legia Warszawa), Erik Pacinda (Korona Kielce), Jakov Puljić (Jagiellonia Białystok), Ricardinho (Wisła Płock), Vukan Savicevic (Wisła Kraków), Davit Schirtladze (Arka Gdynia), Mateusz Szwoch (Wisła Płock),Dino Stiglec (Śląsk Wrocław), 

 3 gole:

Joao Amaral (Lech Poznań), Domagoj Antolić (Legia Warszawa), Łukasz Broź (Śląsk Wrocław), Paweł Cibicki (Pogoń Szczecin), Adam Frączczak (Pogoń Szczecin), Maciej Gajos (Lechia Gdańsk), Giorgos Giakoumakis (Górnik Zabrze), Jakub Kamiński (Lech Poznań), Kamil Kościelny (Raków Częstochowa), Zvonimir Kożulj (Pogoń Szczecin), Krzysztof Mączyński (Śląsk Wrocław), Michal Papadopulos (Korona Kielce), Sławomir Peszko (Lechia Gdańsk), Tymoteusz Puchacz (Lech Poznań), Cornel Rapa (Cracovia), Maciej Rosołek (Legia Warszawa), Ivan Runje (Jagiellonia Białystok), Patryk Szysz (Zagłębie Lubin), Piotr Tomasik (Wisła Płock), Paweł Tomczyk (Lech Poznań), Alan Uryga (Wisła Płock).

2 gole:

Sasa Balić (Zagłębie Lubin), Daniel Bartl (Raków Częstochowa), Jewgienij Baszkirow (Zagłębie Lubin),Juan Camara (Jagiellonia Białystok), Marcin Cebula (Korona Kielce), Chuca (Wisła Kraków), Adam Danch (Arka Gdynia), Vinicius Da Silva (Arka Gdynia), Dejan Drazić (Zagłębie Lubin), Kamil Drygas (Pogoń Szczecin),  Torgil Gjertsen (Wisła Płock), Guima (ŁKS Łódź), Lukas Haraslin (Lechia Gdańsk), Jarosław Jach (Raków Częstochowa), Sebastian Kowalczyk (Pogoń Szczecin), Jakub Łabojko (Śląsk Wrocław), Piotr Malinowski (Raków Częstochowa), Filip Marchwiński (Lech Poznań), Szymon Matuszek (Górnik Zabrze), Hubert Matynia (Pogoń Szczecin), Jarosław Mihalik (Lechia Gdańsk), Sebastian Milewski (Piast Gliwice), Mateusz Młyński (Arka Gdynia), Carlos Moros (ŁKS Łódź), Michał Nalepa (Lechia Gdańsk), David Niepsuj (Wisła Kraków),  Kamil Pestka (Cracovia), Martin Pospisil (Jagiellonia Białystok), Tomas Prikryl (Jagiellonia Białystok), Israel Puerto (Śląsk Wrocław),Taras Romanczuk (Jagiellonia BIałystok), Jakub Rzeźniczak (Wisła Płock), Igor Sapała (Raków Częstochowa), Cillian Sheridan (Wisła Płock), Bartosz Slisz (Zagłębie Lubin/Legia Warszawa), Stavros Vasilantonopoulos (Górnik Zabrze), Marco Vesović Legia Warszawa), Kamil Wojtkowski (Wisła Kraków), Łukasz Wolsztyński (Górnik Zabrze).

1 gol:

Hubert Adamczyk (Wisła Płock), Błażej Augustyn (Lechia Gdańsk), Vulnet Basha (Wisła Kraków), Paweł Bochniewicz (Górnik Zabrze), Bodvar Bodvarsson (Jagiellonia Białystok), Ariel Borysiuk (Jagiellonia Białystok), Łukasz Burliga (Wisła Krakow), Conrado (Lechia Gdańsk), Samuel Corral (ŁKS), Alan Czerwiński (Zagłębie Lubin), Jakub Czerwiński (Piast Gliwice), Adam Deja (Arka Gdynia), Antonio Dominguez (ŁKS), Ołeksij Dytiatjew (Cracovia), Diego Ferraresso (Cracovia), Janusz Gol (Cracovia), Wojciech Golla (Śląsk Wrocław), Jan Grzesik (ŁKS Łódź), Lubomir Guldan (Zagłębie Lubin), Robert Gumny (Lech Poznań), Tom Hateley (Piast Gliwice),  Omran Haydary (Lechia Gdańsk), Hebert (Wisła Kraków), Michał Helik (Cracovia), Santeri Hostikka (Pogoń Szczecin), David Jablonsky (Cracovia), Rafał Janicki (Wisła Kraków), Jacek Kiełb (Korona Kielce), Lukas Klemenz (Wisła Kraków), Dawid Kocyła (Wisła Płock), Bartosz Kopacz (Zagłębie Lubin), Piotr Krawczyk (Górnik Zabrze), Sandro Kulenović (Legia Warszawa), Grzegorz Kuświk (Wisła Płock), Bartosz Kwiecień (Jagiellonia Białystok), Mikołaj Kwietniewski (Wisła Płock), Igor Lewczuk (Legia Warszawa), Marcin Listkowski (Pogoń Szczecin), Michał Mak (Wisła Kraków), Maciej Makuszewski (Jagiellonia Białystok), Filip Marković (Ślask Wrocław), Nemanja Mihajlovic (Arka Gdynia), Ognjen Mudrinski (Jagiellonia Białystok), Karlo Muhar (Lech Poznań), Przemysław Mystkowski (Jagiellonia Białystok), Dominik Nagy (Legia Warszawa), Ricardo Nunes (Pogoń Szczecin), Dawid Pakulski (Zagłębie Lubin), Łukasz Piątek (ŁKS), Kamil Piątkowski (Raków Częstochowa), Pirulo (ŁKS), Łukasz Poręba (Zagłębie Lubin), Matej Pućko (Korona Kielce), Piotr Pyrdoł (ŁKS Łódź), Milan Radin (Korona Kielce), Filip Raicević (Śląsk Wrocław), Michał Rakoczy (Cracovia), Adam Ratajczyk (ŁKS), Thomas Rogne (Lech Poznań), Maksymilian Rozwandowicz (ŁKS Łódź), Rubio (Cracovia), Maciej Sadlok (Wisła Kraków), Kenny Saief (Lechia Gdańsk), Vamara Sanogo (Legia Warszawa), Lubomir Satka (Lech Poznań), Fabian Serrarens (Arka Gdynia), Michal Siplak (Cracovia), Michał Skóraś (Raków Częstochowa), Kacper Smoliński (Pogoń Szczecin), Jan Sobociński (ŁKS Łódź), David Stec (Pogoń Szczecin), Daniel Szelągowski (Korona Kielce), Miłosz Szczepański (Raków Częstochowa), Grzegorz Szymusik (Korona Kielce), Pedro Tiba (Lech Poznań), David Tijanic (Raków Częstochowa), Bogdan Tiru (Jagiellonia Białystok), Jakub Tosik (Zagłębie Lubin), Konstantinos Triantafyllopoulos (Pogoń Szczecin), Fran Tudor (Raków Częstochowa), Lubomir Tupta (Wisła Kraków), Patryk Tuszyński (Piast Gliwice), Themistoklis Tzimopoulos (Korona Kielce), Zarko Udovicic (Lechia Gdańsk), Tomas Vestenicky (Cracovia), Mateusz Wdowiak (Cracovia), Mateusz Wieteska (Legia Warszawa), Przemysław Wiśniewski (Górnik Zabrze), Rafał Wolski (Lechia Gdańsk), Kamil Zapolnik (Górnik Zabrze), Ze Gomes (Lechia Gdańsk), Jakub Żubrowski (Korona Kielce).

STRZELCÓW GOLI W MECZACH EKSTRAKLASY, MOŻESZ OBSTAWIAĆ W BETCLIC. ZAREJESTRUJ SIĘ Z KODEM 2X45INFO!

 

ASYSTY (+ wywalczone karne)

10 asyst:

Filip Starzyński (Zagłębie Lubin),

9 asyst:

Petr Schwarz (Raków Częstochowa), 

8 asyst:

Luquinhas (Legia Warszawa), Robert Pich (Śląsk Wrocław), Dani Ramirez (ŁKS Łódź/Lech Poznań), Paweł Wszołek (Legia Warszawa).

7 asyst:

Alan Czerwiński (Zagłębie Lubin), Sergiu Hanca (Cracovia), Erik Janza (Górnik Zabrze), Pedro Tiba (Lech Poznań),

6 asyst:

Igor Angulo (Górnik Zabrze), Conrado (Lechia Gdańsk), Jesus Jimenez (Górnik Zabrze), Michał Karbownik (Legia Warszawa), Jarosław Kubicki (Lechia Gdańsk), Michał Mak (Wisła Kraków), Filip Mladenović (Lechia Gdańsk), Mateusz Wdowiak (Cracovia), Łukasz Wolsztyński (Górnik Zabrze), Sasa Zivec (Zagłębie Lubin).

5 asyst:

Domagoj Antolić (Legia Warszawa), Jakub Błaszczykowski (Wisła Kraków), Damjan Bohar (Zagłębie Lubin), Michał Chrapek (Śląsk Wrocław),  Dominik Furman (Wisła Płock), Walerian Gwilia (Legia Warszawa), Erik Janža (Górnik Zabrze), Darko Jevtić (Lech Poznań), Giorgi Merebaszwili (Wisła Płock), Mateusz Młyński (Arka Gdynia),  Tomas Prikryl (Jagiellonia Białystok), Tymoteusz Puchacz (Lech Poznań), Bartosz Rymaniak (Piast Gliwice), Maciej Sadlok (Wisła Kraków), Dino Stiglec (Śląsk Wrocław), Miłosz Szczepański (Raków Częstochowa).

4 asysty:

Joao Amaral (Lech Poznań), Guilherme (Jagiellonia Białystok), Lukas Haraslin (Lechia Gdańsk), Tom Hateley (Piast Gliwice), Jesus Imaz (Jagiellonia Białystok), Wołodymyr Kostewycz (Lech Poznań), Sebastian Kowalczyk (Pogoń Szczecin), Przemysław Płacheta (Śląsk Wrocław),Matej Pućko (Korona Kielce), Vukan Savicevic (Wisła Kraków), Michal Siplak (Cracovia), David Tijanic (Raków Częstochowa), Patryk Tuszyński (Piast Gliwice), 

3 asysty:

Gerard Badia (Piast Gliwice), Daniel Bartl (Raków Częstochowa), Bartosz Białek (Zagłębie Lubin), Adam Buksa (Pogoń Szczecin), Erik Exposito (Śląsk Wrocław), Jorge Felix (Piast Gliwice), Kamil Jóźwiak (Lech Poznań), Patryk Klimala (Jagiellonia Białystok), Martin Konczkowski (Piast Gliwice), Martin Kostal (Jagiellonia Białystok), Rafa Lopes (Cracovia), Adam Marciniak (Arka Gdynia), Krzysztof Mączyński (Śląsk Wrocław), Sebastian Milewski (Piast Gliwice), Jakub Moder (Lech Poznań), Przemysław Mystkowski (Jagiellonia Białystok), Michał Nalepa (Arka Gdynia), Jarosław Niezgoda (Legia Warszawa), Arvydas Novikovas (Legia Warszawa), Martin Pospisil (Jagiellonia Białystok), Cornel Rapa (Cracovia), Boris Sekulić (Górnik Zabrze), Dawit Schirtladze (Arka Gdynia), Michał Skóraś (Raków Częstochowa), Srdan Spiridonović (Pogoń Szczecin), Fran Tudor (Raków Częstochowa), Maciej Wolski (ŁKS Łódź), Jakub Wójcicki (Jagiellonia Białystok), Pelle van Amersfoort (Cracovia), Marko Vesović (Legia Warszawa).

2 asysty:

Rusłan Babenko (Raków Częstochowa), Jakub Bartkowski (Pogoń Szczecin), Bartosz Bida (Jagiellonia Białystok), Rafał Boguski (Wisła Kraków), Paweł Brożek (Wisła Kraków), Łukasz Burliga (Wisła Krakow), Mateusz Cholewiak (Śląsk Wrocław), Chuca (Wisła Kraków), Karol Fila (Lechia Gdańsk), Michael Gardawski (Korona Kielce), Janusz Gol (Cracovia), Lubomir Guldan (Zagłębie Lubin), Christian Gytkjaer (Lech Poznań), Tomasz Jodłowiec (Piast Gliwice), Jakub Kamiński (Lech Poznań), Jose Kante (Legia Warszawa), Mikkel Kirkeskov (Piast Gliwice), Bartosz Kopacz (Zagłębie Lubin), Marcin Listkowski (Pogoń Szczecin), Florian Loshaj (Cracovia), Michał Marcjanik (Wisła Płock), Hubert Matynia (Pogoń Szczecin), Sebastian Musiolik (Raków Częstochowa), Lubambo Musonda (Śłąsk Wrocław), David Niepsuj (Wisła Kraków), Piotr Parzyszek (Piast Gliwice), Sławomir Peszko (Lechia Gdańsk), Kamil Piątkowski (Raków Częstochowa), Pirulo (ŁKS), Filip Piszczek (Cracovia), Piotr Pyrdoł (ŁKS Łódź), Fabian Serrarens (Arka Gdynia), Cillian Sheridan (Wisła Płock), Bartosz Slisz (Zagłębie Lubin/Legia Warszawa), Artur Sobiech (Lechia Gdańsk), David Stec (Pogoń Szczecin), Mateusz Szwoch (Wisła Płock), Alan Uryga (Wisła Płock), Rafał Wolski (Lechia Gdańsk), Oskar Zawada (Wisła Płock).

1 asysta:

Hubert Adamczyk (Wisła Płock), Tiago Alves (Piast Gliwice), Jakub Apolinarski (Raków Częstochowa), Filip Bainović (Górnik Zabrze), Sasa Balić (Zagłębie Lubin), Jewgienij Baszkirow (Zagłębie Lubin), Bojan Cecarić (Korona Kielce), Paweł Cibicki (Pogoń Szczecin), Adam Deja (Arka Gdynia), Łukasz Broź (Śląsk Wrocław), Patryk Bryła (ŁKS), Marcin Budziński (Arka Gdynia), Azer Busuladzic (Arka Gdynia), Marcin Cebula (Korona Kielce), Adam Danch (Arka Gdynia), Jean Carlos da Silva (Wisła Kraków), Vinicius Da Silva (Arka Gdynia), Milan Dimun (Cracovia), Dejan Drazić (Zagłębie Lubin), Uros Duranović (Korona Kielce), Ołeksij Dytiatjew (Cracovia), Petteri Forsell (Korona Kielce), Adam Frączczak (Pogoń Szczecin), Maciej Gajos (Lechia Gdańsk), Damian Gąska (Śląsk Wrocław), Giorgos Giakoumakis (Górnik Zabrze), Ognjen Gnjatic (Korona Kielce), Wojciech Golla (Śląsk Wrocław), Ze Gomes (Lechia Gdańsk), Jan Grzesik (ŁKS Łódź), Robert Gumny (Lech Poznań), Santeri Hostikka (Pogoń Szczecin), David Jablonsky (Cracovia), Jarosław Jach (Raków Częstochowa), Maciej Jankowski (Arka Gdynia), Artur Jędrzejczyk (Legia Warszawa), Jacek Kiełb (Korona Kielce), David Kopacz (Górnik Zabrze),  Michał Kopczyński (Arka Gdynia), Uros Korun (Piast Gliwice), Adnan Kovacević (Korona Kielce), Zvonimir Kożulj (Pogoń Szczecin), Mikołaj Kwietniewski (Wisła Płock), Juliusz Letniowski (Lech Poznań), Jakub Łabojko (Śląsk Wrocław), Maciej Makuszewski (Jagiellonia Białystok), Piotr Malinowski (Raków Częstochowa), Alasana Manneh (Górnik Zabrze), Filip Marković (Ślask Wrocław), Carlos Moros (ŁKS Łódź), Dominik Nagy (Legia Warszawa), Ricardo Nunes (Pogoń Szczecin), Damian Oko (Zagłębie Lubin), Erik Pacinda (Korona Kielce), Flavio Paixao (Lechia Gdańsk), Damian Pawłowski (Wisła Kraków), Tomas Pekhart (Legia Warszawa),  Tomas Petrasek (Raków Częstochowa), Marcin Pietrowski (Piast Gliwice), Rafał Pietrzak (Lechia Gdańsk), Marko Poletanović (Jagiellonia Białystok), Israel Puerto (Śląsk Wrocław), Jakov Puljić (Jagiellonia Białystok), Milan Radin (Korona Kielce), Filip Raicević (Śląsk Wrocław), Michał Rakoczy (Cracovia), Damian Rasak (Wisła Płock), Ricardinho (Wisła Płock), Ivan Runje (Jagiellonia Białystok), Jakub Rzeźniczak (Wisła Płock), Igor Sapała (Raków Częstochowa), Kenny Saief (Lechia Gdańsk), Lubomir Satka (Lech Poznań), Łukasz Sekulski (ŁKS Łódź), Jan Sobociński (ŁKS Łódź), Dragoljub Srnić (ŁKS), Cezary Stefańczyk (Wisła Płock), Paweł Stolarski (Legia Warszawa), Daniel Ściślak (Górnik Zabrze), Piotr Tomasik (Wisła Płock), Michał Trąbka (ŁKS), Alon Turgeman (Wisła Kraków), Jakub Wawszczyk (Arka Gdynia), Jakub Wróbel (ŁKS), Timur Żamaletdinow (Lech Poznań), Michał Żyro (Korona Kielce).

KLASYFIKACJA KANADYJSKA

23 – Christian Gytkjaer (21 goli + 2 asysty).

22 – Igor Angulo (16+6), 

20 – Damjan Bohar (15+5),

19 – Jorge Felix (16+3),

18 – Jesus Jimenez (12+6), Dani Ramirez (10+8).

17 – Jarosław Niezgoda (14+3), Petr Schwarz (8+9),

16 – Sergiu Hanca (9+7), Filip Starzyński (6+10),

15 – Jesus Imaz (11+4), Rafa Lopes (12+3), Flavio Paixao (14+1), Robert Pich (7+8),

14 – Piotr Parzyszek (12+2), Paweł Wszołek (6+8), Sasa Zivec (8+6).

13 – Walerian Gwilia (8+5), 

12 – Jakub Błaszczykowski (7+5), Dominik Furman (7+5), Jose Kante (10+2), Luquinhas (5+8), Przemysław Płacheta (8+4).

11 – Bartosz Białek (8+3), Erik Exposito (8+3),  Darko Jevtić (6+5), Kamil Jóźwiak (8+3), Pelle van Amersfoort (8+3).

10 – Paweł Brożek (8+2), Adam Buksa (7+3), Michał Chrapek (5+5), Patryk Klimala (7+3), Michał Nalepa (7+3),

9 – Felicio Brown Forbes (9+0), Giorgi Merebaszwili (4+5), Dino Stiglec (4+5).

8 – Alan Czerwiński (1+7), Maciej Jankowski (7+1),Jakub Moder (5+3), Tymoteusz Puchacz (3+5), Vukan Savicevic (4+4), Artur Sobiech (6+2), Srdan Spiridonović (5+3), Pedro Tiba (1+7), Marko Vejinović (8+0), Łukasz Wolsztyński (2+6).

7 – Joao Amaral (3+4), Bartosz Bida (5+2), Domagoj Antolić (3+4), Gerard Badia (4+3), Conrado (1+6), Erik Janza (0+7), Michał Mak (1+6), Mateusz Młyński (2+5), Sebastian Musiolik (5+2), Arvydas Novikovas (4+3), Tomas Petrasek (6+1), Tomas Prikryl (2+5), Dawit Schirtladze (4+3), Mateusz Wdowiak (1+6), Łukasz Zwoliński (7+0).

6 – Lukas Haraslin (2+4),  Michał Karbownik (0+6), Adnan Kovacević (5+1), Sebastian Kowalczyk (2+4), Jarosław Kubicki (0+6), Krzysztof Mączyński (3+3), Filip Mladenović (0+6), Tomas Pekhart (5+1), Cornel Rapa (3+3), Ricardinho (5+1), Maciej Sadlok (1+5), Łukasz Sekulski (5+1), Mateusz Szwoch (4+2), Miłosz Szczepański (1+5), Alon Turgeman (5+1),

5 – Daniel Bartl (2+3), Mateusz Cholewiak (4+1), Petteri Forsell (4+1), Tom Hateley (1+4), Erik Janža (0+5), Jakub Kamiński (3+2), Sebastian Milewski (2+3), Erik Pacinda (4+1), Sławomir Peszko (3+2), Martin Pospisil (2+3), Matej Pućko (1+4), Jakov Puljić (4+1), Bartosz Rymaniak (0+5), Michal Siplak (1+4), David Tijanic (1+4), Patryk Tuszyński (1+4), Alan Uryga (3+2), Marco Vesović (2+3), 

4 – Łukasz Broź (3+1), Aleksander Buksa (4+0), Chuca (2+2), Paweł Cibicki (3+1), Adam Frączczak (3+1), Maciej Gajos (3+1), Giorgos Giakoumakis (3+1), Guilherme (0+4), Erik Jirka (4+0), Wołodymyr Kostewycz (0+4), Zvonimir Kozulj (3+1), Rafał Kujawa (4+0), Hubert Matynia (2+2), Damian Michalski (4+0), Przemysław Mystkowski (1+3), David Niepsuj (2+2), Ivan Runje (3+1), Cillian Sheridan (2+2), Michał Skóraś (1+3), Bartosz Slisz (2+2), Piotr Tomasik (3+1), Fran Tudor (1+3),

3 – Sasa Balić (2+1), Jewgienij Baszkirow (2+1), Łukasz Burliga (1+2), Marcin Cebula (2+1), Adam Danch (2+1), Vinicius Da Silva (2+1), Dejan Drazić (2+1), Janusz Gol (1+2), Lubomir Guldan (1+2), Jarosław Jach (2+1), Martin Konczkowski (0+3), Bartosz Kopacz (1+2), Martin Kostal (0+3), Kamil Kościelny (3+0), Marcin Listkowski (1+2), Jakub Łabojko (2+1), Piotr Malinowski (2+1), Adam Marciniak (0+3), Carlos Moros (2+1), Michal Papadopulos (3+0), Kamil Piątkowski (1+2), Pirulo (1+2), Israel Puerto (2+1), Piotr Pyrdoł (1+2), Maciej Rosołek (3+0), Jakub Rzeźniczak (2+1), Igor Sapała (2+1), Boris Sekulić (0+3), Fabian Serrarens (1+2), David Stec (1+2), Patryk Szysz (3+0), Paweł Tomczyk (3+0), Maciej Wolski (0+3), Rafał Wolski (1+2), Jakub Wójcicki (0+3).

2 – Hubert Adamczyk (1+1), Rusłan Babenko (0+2), Jakub Bartkowski (0+2), Rafał Boguski (0+2), Juan Camara (2+0), Adam Deja (1+1), Kamil Drygas (2+0), Ołeksij Dytiatjew (1+1), Karol Fila (0+2), Michael Gardawski (0+2), Torgil Gjertsen (2+0), Wojciech Golla (1+1), Jan Grzesik (1+1), Guima (2+0), Robert Gumny (1+1), Santeri Hostikka (1+1), David Jablonsky (1+1), Tomasz Jodłowiec (0+2), Jacek Kiełb (1+1), Mikkel Kirkeskov (0+2), Mikołaj Kwietniewski (1+1), Florian Loshaj (0+2), Maciej Makuszewski (1+1), Filip Marchwiński (2+0), Michał Marcjanik (0+2), Filip Marković (1+1), Szymon Matuszek (2+0), Jarosław Mihalik (2+0), Lubambo Musonda (0+2), Dominik Nagy (1+1), Michał Nalepa (2+0), Ricardo Nunes (1+1), Kamil Pestka (2+0), Filip Piszczek (0+2), Milan Radin (1+1), Filip Raicević (1+1), Michał Rakoczy (1+1), Taras Romanczuk (2+0), Kenny Saief (1+1), Lubomir Satka (1+1), Jan Sobociński (1+1), Stavros Vasilantonopoulos (2+0), Kamil Wojtkowski (2+0), Oskar Zawada (0+2), Ze Gomes (1+1).

1 – Tiago Alves (0+1), Jakub Apolinarski (0+1), Błażej Augustyn (1+0), Filip Bainović  (0+1), Vulnet Basha (1+0), Paweł Bochniewicz (1+0), Bodvar Bodvarsson (1+0), Ariel Borysiuk (1+0), Marcin Budziński (0+1), Azer Busuladzic (0+1), Patryk Bryła (0+1), Jean Carlos da Silva (0+1), Bojan Cecarić (0+1), Samuel Corral (1+0), Jakub Czerwiński (1+0), Milan Dimun (0+1), Antonio Dominguez (1+0), Uros Duranović (0+1), Diego Ferraresso (1+0), Damian Gąska (0+1), Ognjen Gnjatic (0+1), Omran Haydary (1+0), Hebert (1+0), Michał Helik (1+0), Rafał Janicki (1+0), Artur Jędrzejczyk (0+1), Lukas Klemenz (1+0), Dawid Kocyła (1+0),  David Kopacz (0+1), Michał Kopczyński (0+1), Martin Kostal (0+1), Uros Korun (0+1), Piotr Krawczyk (1+0), Sandro Kulenović (1+0), Grzegorz Kuświk (1+0), Bartosz Kwiecień (1+0), Juliusz Letniowski (0+1), Igor Lewczuk (1+0), Alasana Manneh (1+0), Nemanja Mihajlovic (1+0), Ognjen Mudrinski (1+0), Karol Muhar (0+1), Damian Oko (0+1), Dawid Pakulski (1+0), Damian Pawłowski (0+1), Łukasz Piątek (1+0), Marcin Pietrowski (0+1), Rafał Pietrzak (0+1), Marko Poletanović (0+1), Łukasz Poręba (1+0), Damian Rasak (0+1), Adam Ratajczyk (1+0), Maksymilian Rozwandowicz (1+0), Bartosz Rymaniak (0+1), Rubio (1+0), Vamara Sanogo (1+0), Kacper Smoliński (1+0), Dragoljub Srnić (0+1), Cezary Stefańczyk (0+1), Paweł Stolarski (0+1), Daniel Szelągowski (1+0), Grzegorz Szymusik (1+0), Daniel Ściślak (0+1), Bogdan Tiru (1+0), Jakub Tosik (1+0), Michał Trąbka (0+1), Konstantinos Triantafyllopoulos (1+0), Lubomir Tupta (1+0), Themistoklis Tzimopoulos (1+0), Zarko Udovicić (1+0), Tomas Vestenicky (1+0), Jakub Wawszczyk (0+1), Mateusz Wieteska (1+0), Przemysław Wiśniewski (1+0), Jakub Wróbel (0+1), Kamil Zapolnik (1+0), Timur Żamaletdinow (0+1), Jakub Żubrowski (1+0), Michał Żyro (0+1).

Źródło: Wyliczenia własne


KOMENTARZE

Stwórz konto



Zaloguj się na swoje konto




Nie masz konta? Zarejestruj się