Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: Piotr Matusewicz / PressFocus

ESA: Cernych zagra w Jagiellonii. Skorża przymierzany do Lechii. Marchwiński nie na sprzedaż, Chrapek nie dla Lecha

Autor: zebrał Mariusz Bielski
2020-09-16 01:05:37

Lada moment zostanie dopięty jeden z najważniejszych ekstraklasowych powrotów ostatnich lat! Do tego z intrygującą wizytą w Warszawie pojawił się Maciej Skorża, lecz jego akurat wiąże się z innym klubem niż Legia. Wiemy też jakie plany ma Lech wobec Marchwińskiego oraz Chrapka. Ciekawy transfer przeprowadziła z kolei Warta Poznań.

To będzie jeden z najgłośniejszych powrotów, zwłaszcza że do klubu, w którym grał wcześniej. Milimetry dzielą Fedora Cernycha od ponownego związania się z Jagiellonią.

„Cernych otrzymał ponoć propozycję, by zrezygnował z pośrednictwa menedżera, co pozwoliłoby Jadze zaoszczędzić nieco grosza. Niemal dosłownie grosza, bo w otoczeniu Litwina narzekano, że białostoczanie handryczą się o drobne pieniądze. Diabli wiedzą, czy nie była to gra z strony pomocnika, bo kiedy obrał (podobno) kierunek na Polskę, odebrał dwa telefony od przedstawicieli tureckich klubów – Ankaragucu i Erzurumspor. No i w poniedziałkową noc sprawa z Jagą (chwilowo) się rypła, choć co to za niespodzianka? A ciąg dalszy galimatiasu nastąpił we wtorkowe południe, gdy piłkarski Białystok obiegła informacja: Fiedzia ma wieczorem stawić się w klubie przy ulicy Jurowieckiej! Nasze informację się potwierdziły i ostatecznie orzeł wylądował w Białymstoku.”

Źródło: Przegląd Sportowy

***

Czyżby szykował się wielki powrót Macieja Skorży do Ekstraklasy? Wróbelki ćwierkają o Lechii Gdańśk…

„Biorąc pod uwagę fakt, że za nami już trzy kolejki ligowych zmagań: najwyższy czas rozpocząć prognozy dotyczące pierwszego zwolnienia sezonu 2020/21. Na ten moment jednym z faworytów wydaje się być Piotr Stokowiec. Sternik Lechii Gdańsk znalazł się ostatnimi czasy na cenzurowanym: mimo triumfu na inaugurację w Grodzisku Wielkopolskim przeciwko Warcie, dwie kolejne potyczki odpowiednio z Rakowem (1:3) oraz Górnikiem Zabrze (0:3) obnażyły naprawdę mnóstwo słabości Biało – Zielonych. Szansa na przełamanie w sobotę, choć patrząc na jakość gry Stali Mielec przeciwko Cracovii (1:1), raczej nie jest to dla Stokowca idealny mecz na zdobycie trzech punktów. Dlatego na miejscu Macieja Skorży powoli zaczęlibyśmy już oglądać przewodniki z najciekawszymi miejscami turystycznymi Trójmiasta i okolic.”

Źródło: infosport.pl

***

Lech nie sprzeda Marchwińskiego i nie pozyska Michała Chrapka.

 

 

***

Warta Poznań ściągnęła nowego zawodnika – to Hiszpan, Mario Rodriguez, który ostatnio występował głównie w rezerwach Granady, choć otarł się też o pierwszy zespół. Pomocnik podpisał z Zielonymi dwuletnią umowę.

 

 

***

Tomas Petrasek podpisał nowy kontrakt z Rakowem. Umowa Czecha będzie obowiązywała do 2023 roku.

 

 

***

Jest szansa, że niebawem Pogoń Szczecin będzie miała nowego inwestora. Nie mylić ze sponsorem!

 

 


KOMENTARZE

Stwórz kontoZaloguj się na swoje konto
Nie masz konta? Zarejestruj się