Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: YouTube

Piłkarze Śląska też wyzywają Legię! Stilić zawieszony na sześć meczów, w takim razie co z całym zespołem? (video)

Autor: Przemysław Michalak
2012-05-10 19:45:30

Piłkarze Śląska Wrocław podczas mistrzowskiej fety również wykrzykiwali hasła obraźliwe dla Legii Warszawa. W tym gronie był Piotr Celeban, który ostatnio otrzymał ofertę kontraktu z... Legii.

"Gdzie twoje berło, berło i korona, gdzie twoje mistrzostwo Legio pier*****?" - śpiewali zawodnicy nowego mistrza Polski (na filmiku od 12:00).

Teraz ludzie z Komisji Ligi Ekstraklasy SA mogą mieć duży zgryz. W czwartek Semir Stilić został ukarany przez Komisję Ligi Ekstraklasy SA grzywną w wysokości 20 tys. zł i dyskwalifikacją w sześciu spotkaniach rangi mistrzowskiej za intonowanie "Legia, Legia kur**". Pytanie: co w takim razie zrobić z całą drużyną? Zawiesić wszystkich? Odjąć punkty Śląskowi na starcie nowego sezonu? A może udać, że sprawy nie było?

Gdyby w tym przypadku skończyło się wyłącznie na karze finansowej, każdy mógł zarzucić panom działaczom rażącą niekonsekwencję i w zasadzie miałby rację. Tyle że jakoś trudno przypuszczać, żeby nowemu mistrzowi z takiego powodu zdyskwalifikowano 10-12 piłkarzy. Ot, taka zagwozdka...

Celeban po tym wydarzeniu może już chyba zapomnieć o grze przy Łazienkowskiej. Zostaje mu nowy kontrakt we Wrocławiu lub wyjazd za granicę (Turcja, Niemcy).


KOMENTARZE

Stwórz kontoZaloguj się na swoje konto
Nie masz konta? Zarejestruj się