Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: własne

Wraca typer Ekstraklasy. Na początek do wygrania książka "Fanatycy"!

Autor: Redakcja
2018-02-07 10:20:22

Wraca runda wiosenna polskiej Ekstraklasy, więc wracamy i my z typerem www.2x45.info. Na początek do wygrania będzie książka "Fanatycy. Futbol na śmierć i życie" wydawnictwa SQN, którą niebawem zrecenzujemy. Przypominamy, że typujemy na Twitterze.

22. kolejkę typujemy TUTAJ

Wszystkie typy zapisujemy rzecz jasna w jednym poście pod linkiem do artykułu na Twitterze. Przykład poprawnie zapisanych typów na 22. kolejkę:   

Arka - Lech 2 1:2
Bruk-Bet - Korona X 1:1
Cracovia - Śląsk X 2:2
Lechia - Wisła Kraków 2 0:2
Piast - Jagiellonia 1 1:0
Pogoń - Sandecja 1 3:1
Wisła Płock - Górnik 2 1:2
Zagłębie - Legia X 1:1


Wszystko jasne, zatem do dzieła! Wszystkie mecze typujemy do piątku 9 lutego do godziny 17:50. Później też można typować, ale już bez meczów trwających lub zakończonych  

Przypominamy dokładne zasady:
1. Żeby wziąć udział w typerze, należy być followersem www.2x45.info na Twitterze i przedstawić swoje typy w komentarzu pod postem zapowiadającym daną kolejkę typera.
2. Typujemy na DWA SPOSOBY
a) rozstrzygnięcie 1, X, 2
b) konkretny wynik bramkowy
A więc np. podajecie Arka - Lech 2 1:2

WAŻNE: Trzeba w obu przypadkach trzymać się jednego rozstrzygnięcia. Jeśli zdecyduje się podać "1" do danego meczu, co oznacza zwycięstwo gospodarzy, przy typowaniu dokładnego wyniku nie możecie podać remisu (np. 0:0) lub zwycięstwa gości (np. 0:2). 

Za poprawne wytypowanie rozstrzygnięcia "1, X, 2" otrzymujecie 1 PUNKT. Za poprawne wytypowanie dokładnego wyniku otrzymujecie kolejne 3 PUNKTY, czyli na jednym meczu można zdobyć nawet 4 PUNKTY. Wygrywa ten, kto po przedstawieniu typów do trzech kolejek zgromadzi największą liczbę punktów. W przypadku równej liczby punktów między dwoma lub więcej startującymi, dogrywka aż do skutku na spotkania z lig europejskich. 

Zwycięzcy wcześniejszych etapów (kolejki 22-24, 25-27 itd.) mogą dalej typować, ale już tylko dla zabawy. Nie mogą też otrzymać nagrody za generalną klasyfikację punktową (otrzyma ją typer z największą ilością punktów, który nie wygrał żadnej edycji). 

Miłej zabawy!  

PS. Ewentualne zastrzeżenia co do obliczeń prosimy zgłaszać w wiadomości prywatnej.


KOMENTARZE

Stwórz kontoZaloguj się na swoje konto
Nie masz konta? Zarejestruj się