Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: SGN

Niespełniony talent. Premiera „Mojej spowiedzi” Dawida Janczyka

Autor: Redakcja
2018-09-22 10:04:56

„Moja spowiedź” Dawida Janczyka i Piotra Dobrowolskiego to opowieść o samotności, niewłaściwym towarzystwie, wizytach w najlepszych nocnych klubach, łatwych pieniądzach, braku cierpliwości. Autobiografia piłkarza trafiła właśnie do księgarni w całej Polsce.

Tutaj przeczytasz darmowe fragmenty i zamówisz swój egzemplarz.

 

O książce:

Wielki talent. Rekordowy transfer. Nałóg, który zniszczył wszystko.

Świetny występ w młodzieżowych mistrzostwach świata w Kanadzie w 2007 roku pokazał, jak wielki drzemie w nim talent. Stawiano go w jednym szeregu z Sergio Agüero, chciały go u siebie Inter i Atlético, ale za rekordowe 4,2 miliony euro trafił do CSKA Moskwa. Stolica Rosji miała być trampoliną do wielkiej kariery Dawida Janczyka. Okazała się przekleństwem, które zapoczątkowało jego upadek…

"Moja spowiedź" to rozliczenie się z przeszłością jednego z największych talentów w historii polskiego futbolu. To opowieść o samotności, niewłaściwym towarzystwie, wizytach w najlepszych nocnych klubach, łatwych pieniądzach, braku cierpliwości. I o nałogu, który może rozpocząć się od jednego drinka.

Miał wszystko, by zostać drugim Lewandowskim. Dziś już nawet nie odcina kuponów od dawnej sławy. Walczy o powrót do normalnego życia.

Autorzy: Dawid Janczyk, Piotr Dobrowolski

Data wydania: 19 września 2018

Cena okładkowa: 39,99 zł

Liczba stron: 344.


KOMENTARZE

Stwórz kontoZaloguj się na swoje konto
Nie masz konta? Zarejestruj się