Autor zdjęcia: Bytovia Bytów

I liga: Nowi zawodnicy w ŁKS-ie i Bytovii. Sołowiej i Piotr Głowacki opuszczają Stomil. Wodecki na wylocie z Odry

Autor: Bartosz Adamski
2018-12-22 16:32:49

Ruszyły na dobre transfery w I lidze. Nowymi zawodnikami wzmocniły się Bytovia Bytów i ŁKS Łódź, młodych graczy wypożyczyły z kolei Stal Mielec oraz Wigry Suwałki. Pojawiły się także pierwsze odejścia - Stomil Olsztyn opuścili Łukasz Sołowiej i Piotr Głowacki, a na wylocie z Odry Opole jest Marcin Wodecki.

"Wodecki na wylocie z Odry"

Marcin Wodecki najprawdopodobniej nie zagra już w Odrze Opole. 30-letni pomocnik otrzymał wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu. W tym sezonie zagrał w dwóch spotkaniach I ligi.

Źródło: Odra Opole

***

"Hiszpański w Bytovii"

Fabian Hiszpański został nowym zawodnikiem Bytovii Bytów. 25-letni pomocnik podpisał półroczny kontrakt. Przez ostatnie półtora roku występował w czwartoligowych rezerwach Wisły Płock.


Źródło: Bytovia Bytów

***

"Klimczak w ŁKS-ie"

Adrian Klimczak został nowym zawodnikiem ŁKS-u Łódź. 21-letni pomocnik podpisał kontrakt obowiązujący do końca 2021 roku. W tym sezonie rozegrał jedno spotkanie w Ekstraklasie w barwach gdyńskiego klubu.


Źródło: ŁKS Łódź

***

"Sołowiej i Głowacki opuszczają Stomil"

Kontrakty Łukasza Sołowieja i Piotra Głowackiego ze Stomilem Olsztyn zostały rozwiązane. 30-letni obrońca wystąpił w tym sezonie w 19 meczach ligowych, a 27-letni pomocnik zagrał w 18 spotkaniach, w których strzelił dwa gole.


Źródło: Stomil Olsztyn

***

"Gojko wypożyczony do Stali"

Stal Mielec wypożyczyła do końca sezonu Emila Gojkę z Piasta Gliwice. 20-letni pomocnik w rundzie jesiennej Ekstraklasy wystąpił w pięciu spotkaniach.


Źródło: Stal Mielec

***

"Bergier wypożyczony do Wigier"

Sebastian Bergier został wypożyczony do końca sezonu ze Śląska Wrocław do Wigier Suwałki. 19-letni napastnik jesienią był wypożyczony do Stali Mielec. Rozegrał w tym czasie 14 ligowych spotkań.

Źródło: Wigry Suwałki

***

"Radwański wraca do Wisły Płock"

Wypożyczenie Adama Radwańskiego z Wisły Płock do Rakowa Częstochowa zostało skrócone za porozumieniem stron. 20-letni pomocnik rozegrał w tym sezonie 17 spotkań w I lidze.

Źródło: Raków Częstochowa

***

"Chorążka odchodzi z Rakowa"

Wisła Kraków podjęła decyzję o skróceniu wypożyczenia Kacpra Chorążki do Rakowa Częstochowa. 19-letni bramkarz w rundzie jesiennej w barwach lidera I ligi nie zagrał w żadnym spotkaniu ligowym.

Źródło: Wisła Kraków


KOMENTARZE

Stwórz kontoZaloguj się na swoje konto
Nie masz konta? Zarejestruj się