Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: JohnnyBet

Gracze, którym wirus niestraszny

Autor: redakcja
2020-04-03 15:00:19

W ostatnim czasie, kiedy z powodu pandemii koronawirusa zatrzymał się niemal cały świat, zawieszono też wiele lig i wydarzeń sportowych. Nie oznacza to bynajmniej, że fani sportu muszą czekać z założonymi rękami. Są bowiem rozgrywki, które pandemii się nie boją, a przynajmniej są na nią odporne.

Fani e-sportu nie muszą obawiać się o to, że ich ulubione rozgrywki zatrzymają się ze względu na pandemię. Mało tego - dla spragnionych wrażeń kibiców innych dyscyplin to doskonała okazja, by zaprzyjaźnić się z tą dynamicznie rozwijającą się częścią sportu. A oferta jest naprawdę przebogata, również dla miłośników typowania. E-sport to nie tylko LOL, DOTA2 czy CS:GO, ale całe mnóstwo różnego rodzaju lig i turniejów. Swoje przewidywania można sprawdzać w wielu konkursach typerskich takich, jak na przykład konkurs od JohnnyBet. Możesz typować za darmo i wygrywać realne pieniądze - więc nic nie tracisz. A pula to aż 1400 PLN tygodniowo! Oprócz waloru finansowego jest to świetny sposób na sprawdzenie swoich umiejętności typerskich, bez jakiegokolwiek ryzyka utraty pieniędzy. Jest to również wielka frajda i ciekawa forma rywalizacji z innymi graczami.

Dla koneserów tradycyjnych sportów też coś się znajdzie. Nie da się ukryć - jeśli chodzi o piłkę nożną, to kibicom pozostało na ten moment śledzenie lig z takich krajów, jak Białoruś czy Nikaragua. Jednakże wraz z powrotem rozgrywek piłki nożnej oferta piłkarska w konkursie typerskim będzie się tylko powiększać. Jak widzisz - wcale nie trzeba być maniakiem e-sportowym, aby wygrywać nagrody.

Zatem… pora poznać nowe ligi i nowe sporty!

 


KOMENTARZE

Stwórz kontoZaloguj się na swoje konto
Nie masz konta? Zarejestruj się