Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia:

Piast już wznawia treningi

Autor: Przemysław Michalak
2010-12-20 18:05:40

W poniedziałek, po ponad trzytygodniowej przerwie drużyna Piasta Gliwice wznowiła treningi. Pierwsze zajęcia nie miały jednak zbyt intensywnego charakteru.

Po odprawie trenerzy i zawodnicy pobiegali przez pół godziny wokół boiska. - Spotykamy się tak wcześnie, aby przekazać chłopakom co mają robić w najbliższym czasie, jak ćwiczyć, jak się odżywiać. Chcemy bowiem uniknąć takiej sytuacji, że kiedy już zaczniemy na ostro trenować, to stracimy kilka tygodni na spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej - wyjaśnia drugi trener Piasta Dariusz Dudek.

Marcin Brosz już przed tymi zajęciami informował, że nie wszyscy piłkarze zjawią się na treningu. - Nie muszą przyjeżdżać ci, co mieszkają dalej lub tacy, którzy wcześniej zaplanowali wyjazdy urlopowe - mówił trener Piasta. Mimo to na obiekcie przy ulicy Sokoła zjawili się prawie wszyscy z kadry, włącznie z powracającymi do zdrowia Krzysztofem Kozikiem i Michałem Chałbiński. Zabrakło natomiast Jakuba Biskupa, Pawła Gamli, Maycona i Jakuba Smektały.

- To, że dziś się spotykamy nie oznacza, że zawodnicy nie będą mogli jeszcze troszkę odpocząć. Tak na ostro ćwiczyć zaczniemy od 17 stycznia - tłumaczy Dariusz Dudek.


KOMENTARZE

Stwórz kontoZaloguj się na swoje konto
Nie masz konta? Zarejestruj się