Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: Własne

TURBOKOPACZ: Jest nowy kandydat do kadry? Dlaczego Lech nie wykupi Ukraińcowi dostępu do Canal+?

Autor: Turbokopacz
2020-06-25 11:00:05

Wszystko się zmienia, tylko nie polska Ekstraklasa. Tu wszyscy nadal zajebiści i zadowoleni z siebie.

Za nami kolejne widowiska Ekstraklasy z dwoma celny strzałami, kolejne narzekania na ten zły terminarz i kolejne zapewnienia o dawaniu z siebie maksa. No, dzieje się. A my wybraliśmy dla Was trzy najbardziej sympatyczne scenki.

1. Bralibyśmy do kadry tego Tomasa Podstawskiego z Pogoni. Wiadomo, ludzie mówią, że z niego to bardziej Portugalczyk, ale po meczu z Lechem udowodnił, że wcale nie. - Cała drużyna jest zadowolona z tego, że robimy postępy i walczyliśmy do końca, by zdobyć trzy punkty - poinformował.

Chłop był pod takim wrażeniem gry swojej drużyny, że nie zauważył, że Pogoń w tym meczu nie oddała ani jednego celnego strzału. Czyli typowa mentalność polskiego piłkarza. Do kadry jak znalazł.

2. Bogdanowi Butce, Ukraińcowi z Lecha, klub wyraźnie nie chce wykupić abonamentu Canal+. Chociaż z drugiej strony facet nawet meczów własnej drużyny chyba specjalnie nie chce śledzić. Oficjalnej stronie klubu oświadczył bowiem tak: - Niektóre drużyny z dołu tabeli w moim rodzimym kraju są nawet gorsze niż te w polskich rozgrywkach. Bardzo mi się podoba to, że tutaj lubi się atakować. Nie ma murowania bramki.

Dokładnie, fajerwerki w każdym meczu. Nawet po herbatę do kuchni nie pójdziesz, bo już kolejny gol.

Na szczęście trafił się też ktoś, kto akurat udzielając wywiadu używał mózgu. Ivan Runje z Jagiellonii, zapytany przez Przegląd Sportowy o ŁKS, powiedział: - Całkiem fajnie prezentowali się w niedawnym meczu z nami, procentowe posiadanie piłki - wzór. A my cyk, cyk, cyk. 3:0 i w drogę do Białego. To jest nasza liga. Oprócz Legii nie ma zespołu, który atakuje, zupełnie się otwiera i przy okazji robi wynik. Doskonale znam te rozgrywki. Nacisk idzie na defensywę, kontry. 

Wszystkie mecze możesz obstawiać na żywo na Betclic.pl. Pierwszy zakład bez ryzyka z cashback do 500 zł z kodem 2X45INFO! Zarejstruj się teraz!

Ciekawe więc, skąd Butko wziął tę swoją opinię. Naszym zdaniem zaczął się przyjaźnić z Carlosem Morosem Gracią z ŁKS-u. Gościem, który od stycznia jest naszym idolem. Wtedy to przecież przywitał się z Polską takim tekstem: - Kiedy dostałem ofertę z ŁKS-u, przyjrzałem się bliżej miastu oraz klubowi. To, co zobaczyłem, wywarło na mnie duży wpływ. Łódź to duże, fajne miasto, które jest podobne do Walencji, z której pochodzę.

Niestety do dziś nie wiemy, która z tych wielu łódzkich plaż przypomina naszemu hiszpańskiemu krejzolowi piaski Walencji.

3. Tymoteusz Klupś z Piasta stwierdził przed meczem z Lechią, że to „silny i dobrze poukładany zespół”. Fajnie, zwłaszcza że Lechia miała wtedy więcej bramek straconych niż zdobytych. I właśnie to w Polsce oznacza „dobrze poukładany zespół”. Ten średnio poukładany po prostu spada z ligi. Słabo poukładanych nie ma wcale. Generalnie wszyscy zajebiści.


KOMENTARZE

Stwórz kontoZaloguj się na swoje konto
Nie masz konta? Zarejestruj się