Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: Lukasz Sobala / Press Focus

Ekstraklasa: Genoa obserwuje Stipicę. Ivi Lopez trafi do Rakowa? Wisła Kraków chce Młyńskiego. Docekal nie trafi do Stali

Autor: zebrał Marcin Łopienski
2020-08-31 23:30:43

Aktualnie w Ekstraklasie trwa przerwa na mecze reprezentacji, ale na szczęście nie ma nudy, jeżeli chodzi o spekulacje transferowe. Dante Stipica wpadł w oko Genoi, Wisła Kraków chce Mateusza Młyńskiego i na razie nie planuje zwolnienia trenera. Na dniach do Śląska Wrocław powinien dołączyć Bartłomiej Pawłowski. Raków Częstochowa jest natomiast bliski sprowadzenia ciekawego zawodnika z Hiszpanii.

Genoa poszukuje nowego bramkarza i upatrzyła sobie Dante Stipicę. Podczas niedzielnego spotkania Pogoni z Piastem był on obserwowany przez skauta włoskiego klubu. 

 

*** 

Raków Częstochowa jest bliski hitowego transferu. Jak donosi Tomasz Ćwiąkała do ekipy Marka Papszuna może dołączyć Ivi Lopez - była gwiazda rezerw Sevilli, piłkarz z doświadczeniem w LaLiga i Segunda Division. 

 

 

 

***

Według informacji „Przeglądu Sportowego” Wisła Kraków chce sprowadzić Mateusza Młyńskiego. Biała Gwiazda złożyła już za niego pierwszą ofertę, która została odrzucona.

 

 

***

Powoli dobiega końca serial z Bartłomiejem Pawłowskim w Śląsku Wrocław. Jak poinformował Marcin Torz z „Super Expressu” jeśli nie wydarzy się nic nadzwyczajnego, to skrzydłowy jeszcze w tym tygodniu zostanie zawodnikiem wrocławskiej drużyny.

 

 

***

Słaby początek sezonu Wisły Kraków sprawił, że na cenzurowanym znalazł się Artur Skowronek. Jak informuje Paweł Hanejko z transfery.info trener do końca września ma komfort pracy, chociaż pion sportowy wstępnie kontaktował się z Jackiem Zielińskim.

 

 

***

W ubiegłym tygodniu informowaliśmy o możliwym transferze Tomasa Docekala w Stali Mielec. W poniedziałek portal gol24.pl poinformował, że Czech nie trafi do beniaminka Ekstraklasy. 

Dobrą informacją w przypadku klubu jest specjalna dotacja miejska, jaką Stali wypłaci magistrat. Jak informuje gol24.pl mowa o kwocie 350 tys. złotych

***

W sobotnim meczu Legii Warszawa z Jagiellonią Białystok urazu doznał Bartosz Slisz i w drugiej połowie opuścił boisko. Jego kontuzja nie okazała się jednak groźna. 

 

 

***

Tego samego nie można na razie powiedzieć o zdrowiu Jakuba Świerczoka, którego wyniki badań nie są jeszcze znane. 

 

 


KOMENTARZE

Stwórz kontoZaloguj się na swoje konto
Nie masz konta? Zarejestruj się