Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: Własne

Program TV: Ruszają Serie A i Bundesliga, Liverpool gra z Chelsea, Legia podejmie Górnika, gramy derby Poznania

Autor: zebrał Łukasz Kościelniak
2020-09-18 11:23:26

Od ilości piłkarskich transmisji można w tym tygodniu dostać zawrotu głowy. Nowy sezon rozpoczynają dwie czołowe ligi Europy, czyli Bundesliga i Serie A. W Anglii dojdzie do hitowego starcia Liverpoolu z Chelsea, a w Polsce do derbów Poznania, czyli pojedynku Lecha z Wartą. W środku tygodnia europejskie puchary, w tym mecz Legii Warszawa.

Piątek, 18 września:

(17:30) Sevilla FC – Athletic Club (Eleven Sports 3)
(17:40) Arka Gdynia – Miedź Legnica (Polsat Sport)
(18:00) Podbeskidzie Bielsko-Biała – Raków Częstochowa (C+ Sport, C+ Sport 3, nSport+ ; Tomasz Ćwiąkała – Michał Żewłakow)
(18:30) Hamburger SV – Fortuna Dusseldorf (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Julian Kowalski – Dominik Guziak)
(20:30) Wisła Kraków – Wisła Płock (C+ Sport, C+ Sport 3, C+ 4K Ultra HD ; Marcin Rosłoń – Grzegorz Mielcarski)
(20:30) Bayern Monachium – Schalke 04 Gelsenkirchen (Eleven Sports 1 ; Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak)
(20:45) Coventry City – Queens Park Rangers (Eleven Sports 3)
(23:00) Slavia Praga – FK Teplice (retransmisja) (Polsat Sport Extra)

Sobota, 19 września:

(12:40) Widzew Łódź – Stomil Olsztyn (Polsat Sport)
(13:30) Everton FC – West Bromwich Albion (C+ Sport 2 ; Andrzej Twarowski – Przemysław Rudzki)
(13:30) Hannover 96 – Karlsruher S.C. (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Patryk Mirosławski)
(13:30) Nottingham Forest – Cardiff City (Eleven Sports 3)
(15:00) Lechia Gdańsk – Stal Mielec (C+ Sport, C+ Sport 3 ; Robert Skrzyński – Wojciech Jagoda)
(15:00) Błękitni Stargard – Bytovia Bytów (TVCOM)
(15:30) 1.FC Union Berlin – FC Augsburg (C+ ; Bartosz Gleń – Tomasz Ćwiąkała)
(15:30) Werder Brema – Hertha BSC (Eleven Sports 1 ; Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak)
(15:30) VfB Stuttgart – SC Freiburg (Eleven Sports 2 ; Michał Wszołek – Michał Świrkula)
(15:30) Eintracht Frankfurt – DSC Arminia Bielefeld (Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 ; Michał Mitrut – Marcin Gazda)
(15:30) Znicz Pruszków – Stal Rzeszów (TVP Sport)
(16:00) Leeds United – Fulham FC (C+ Sport 2 ; Piotr Domagała – Rafał Nahorny)
(16:00) Villarreal CF – SD Eibar (C+ Family, C+ Now ; Piotr Laboga – Leszek Orłowski)
(16:40) Sandecja Nowy Sącz – Odra Opole (Ipla)
(17:00) Zagłębie Sosnowiec – ŁKS Łódź (Ipla)
(17:00) Olimpia Elbląg – Chojniczanka (TVCOM)
(17:30) Pogoń Szczecin – Śląsk Wrocław (C+ Sport, C+ Sport 3 ; Rafał Dębiński – Maciej Murawski)
(18:00) AC Fiorentina – Torino FC (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)
(18:00) GKS Bełchatów – GKS Tychy (Ipla)
(18:00) Chrobry Głogów – GKS 1962 Jastrzębie (Ipla)
(18:00) Olimpia Grudziądz – Sokół Ostróda (TVCOM)
(18:30) Borussia Dortmund – Borussia Monchengladbach (C+ Sport 2 ; Mateusz Borek – Tomasz Ćwiąkała)
(18:30) Manchester United – Crystal Palace (C+ Family, C+ Now ; Przemysław Pełka – Michał Gutka)
(18:30) Getafe CF – CA Osasuna (Eleven Sports 2 ; Marcin Pawłowski – Marcin Gazda)
(19:00) Pogoń Siedlce – Hutnik Kraków (TVCOM)
(20:00) Legia Warszawa – Górnik Zabrze (C+ Sport, C+ Sport 3 ; Rafał Wolski – Tomasz Wieszczycki)
(20:00) PSV Eindhoven – FC Emmen (Polsat Sport Extra)
(20:00) Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Resovia (Ipla)
(20:45) Hellas Verona – AS Roma (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Mateusz Święcicki – Piotr Czachowski)
(21:00) Arsenal FC – West Ham United (C+ Sport 2 ; Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny)
(21:00) Celta Vigo – Valencia CF (Eleven Sports 2 ; Marcin Pawłowski – Łukasz Wiśniowski)
(22:35) New England Revolution – New York City FC (Polsat Sport Extra)

Niedziela, 20 września:

(1:35) Orlando City SC – Chicago Fire (Polsat Sport Extra)
(12:30) Parma FC – SSC Napoli (Eleven Sports 2 ; Mateusz Święcicki – Mikołaj Kruk)
(12:40) Korona Kielce – Górnik Łęczna (Polsat Sport)
(13:00) Southampotn FC – Tottenham Hotspur (C+ Sport 2 ; Przemysław Rudzki – Michał Gutka)
(13:00) Radomiak Radom – Puszcza Niepołomice (Ipla)
(13:30) Holstein Kiel – SC Paderborn (Eleven Sports 4 ; Patryk Mirosławski)
(15:00) KGHM Zagłębie Lubin – Cracovia (TVP Sport, C+ Sport, C+ Sport 3 ; Michał Zawacki / Bartosz Gleń – Remigiusz Jezierski)
(15:00) Newcastle United – Brighton & Hove Albion (C+ Sport 2 ; Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki)
(15:00) Genoa CFC – Crotone FC (Eleven Sports 3 ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)
(15:30) RB Lipsk – 1.FSV Mainz (Eleven Sports 2 ; Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak)
(15:30) Hibernian FC – Rangers FC (retransmisja) (Polsat Sport News)
(16:00) SD Huesca – Cadiz CF (Eleven Sports 4 ; Michał Mitrut – Łukasz Wiśniowski)
(17:30) Lech Poznań – Warta Poznań (C+, C+ Sport 3, C+ 4K Ultra HD ; Rafał Dębiński – Maciej Murawski)
(17:30) Chelsea FC – Liverpool FC (C+ Sport ; Przemysław Pełka – Rafał Nahorny)
(18:00) VfL Wolfsburg – Bayer Leverkusen (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Michał Wszołek – Michał Świrkula)
(18:00) US Sassuolo – Cagliari Calcio (Eleven Sports 3 ; Mateusz Święcicki – Piotr Czachowski)
(18:30) Real Betis – Real Valladolid (C+ Sport 2 ; Rafał Wolski – Tomasz Lipiński)
(18:30) Granada CF – Deportivo Alaves (C+ Now ; Adam Marchliński – Leszek Orłowski)
(20:00) Leicester City – Burnley FC (C+ Sport ; Piotr Glamowski – Michał Gutka)
(20:00) Feyenoord Rotterdam – Twente Enschede (retransmisja) (Polsat Sport News)
(20:45) Juventus FC – UC Sampdoria (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)
(21:00) Real Sociedad – Real Madryt (Eleven Sports 1 ; Marcin Pawłowski – Marcin Gazda)
(22:00) AFC Ajax – RKC Waalwijk (retransmisja) (Polsat Sport News)

Poniedziałek, 21 września:

(1:05) Montreal Impact – Philadelphia Union (Polsat Sport News)
(11:00) Sparta Praga – FC Fastav Zlin (retransmisja) (Polsat Sport Extra)
(18:00) Piast Gliwice – Jagiellonia Białystok (C+ Sport ; Adam Marchliński – Tomasz Wieszczycki)
(19:00) Aston Villa – Sheffield United (C+ Sport 2 ; Piotr Domagała – Michał Gutka)
(20:30) VfL Bochum – FC St. Pauli (Eleven Sports 3 ; Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak)
(20:45) AC Milan – Bologna FC (Eleven Sports 2 ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)
(21:00) Wolverhampton Wanderers – Manchester City (C+ Sport ; Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki)

Wtorek, 22 września:

(14:00) Shijiazhuang Ever Bright – Shanghai SIPG (Polsat Sport Extra)
(21:00) FK Krasnodar – PAOK FC (Polsat Sport Premium 1)
(21:00) Slavia Praga – FC Midtjylland (Polsat Sport Premium 2)
(21:00) Maccabi Tel-Awiw – Red Bull Salzburg (Polsat Sport Premium 3)

Środa, 23 września:

(21:00) KAA Gent – Dynamo Kijów (Polsat Sport Premium 1)
(21:00) Olympiakos SFP – Omonia Nikozja (Polsat Sport Premium 2)
(21:00) Molde FK – Ferencvaros (Polsat Sport Premium 3)

Czwartek, 24 września:

(12:00) Jiangu Suning – Guangzhou Evergrande (Polsat Sport Extra)
(20:30) Legia Warszawa – Drita Gnjilane (TVP Sport)
(21:00) Bayern Monachium – Sevilla FC (Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Premium 1)


KOMENTARZE

Stwórz konto



Zaloguj się na swoje konto




Nie masz konta? Zarejestruj się