Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: Legia Warszawa/Accredito

Pogoń chce Stolarskiego. Skowronek na wylocie z Wisły. Bohar zagra w NK Osijek. Jablonsky zdyskwalifikowany za korupcję!

Autor: zebrał Mariusz Bielski
2020-09-22 00:15:13

Dokąd może odejść prawy obrońca Legii? Jak dużo cierpliwości w Wiśle mają jeszcze do Artura Skowronka? Ile ma kosztować Parzyszek? Co z tym Boharem? Na ile zdyskwalifikowano Jablonsky’ego i czemu Wdowiak został odsunięty od drużyny? Odpowiedzi na te i inne pytania w dzisiejszym przeglądzie wydarzeń!

To byłby ciekawy ruch, gdyby doszedł do skutki. Stolarski w Legii raczej się nie sprawdza, zaś w Pogoni akurat mógłby być przydatny i wygrać rywalizację z Bartkowskim czy Stecem.

 

 

***

Nareszcie końca dobiega saga transferowa z Boharem w roli głównej. To już praktycznie dogadana sprawa – Słoweniec przeniesie się do NK Osijek.

 

 

***

Wszystko wskazuje na to, że Parzyszek w końcu zdecyduje się na wyjazd do Włoch, a Piast zainkasuje za niego 500 tysięcy Euro.

 

 

***

Jak informuje Paweł Hanejko z portalu transfery.info, Artur Skowronek już może pakować się, ponieważ niebawem zostanie zwolniony z Wisły.

***

Mało przyjemnie dzieje się po drugiej stronie krakowskiej barykady. Zawieszony został David Jablonsky – nie zagra do końca 2021 roku. Chociaż i tak powinien się cieszyć, ponieważ parę dni temu mówiono nawet o 5 latach dyskwalifikacji.

 

 

***

Z kolei Mateusz Wdowiak też ma spore kłopoty. Przypomina to mocno słynny klub kokosa.

„W ostatniej kolejce Cracovia grała z Zagłębiem w Lubinie. Tym razem dla Wdowiaka zabrakło miejsca nawet na ławce rezerwowych. Trener Michał Probierz zostawił 24-latka w Krakowie. Na prawym skrzydle w Lubinie zagrał Sergiu Hanca, a na lewym – Tomas Vestenicky, którego po przerwie zmienił Ivan Fiolić. Mecz zakończył się remisem 1:1.

Wdowiak zobaczył to w telewizji. Dlaczego wypadł ze składu? Podobna niespodzianka spotkała go w czerwcu, wtedy Probierz chciał mu dać impuls do rozwoju, bo Wdowiak miał za sobą słabszy okres. Tym razem powód jest inny. Wedle naszych informacji ma to związek z negocjacjami dotyczącymi nowego kontraktu. Umowa wiążąca Wdowiaka z Cracovią wygasa w czerwcu przyszłego roku. Oznacza to, że już zimą mógłby podpisać kontrakt z nowym klubem, a latem przenieść się tam za darmo. W Krakowie chcą uniknąć tego scenariusza, ale na razie robią to w dość niewybredny sposób.”

Źródło: Sport.tvp.pl

***

Łukasz Łakomy może przejść z rezerw Legii do Zagłębia Lubin.

 

 


KOMENTARZE

Stwórz kontoZaloguj się na swoje konto
Nie masz konta? Zarejestruj się