Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: Własne

Program TV: Roma – Juventus i Barcelona – Villareal hitami weekendu. W poniedziałek Arsenal sprawdzi mistrza

Autor: Łukasz Kościelniak
2020-09-25 11:50:17

Najbliższe dni można praktycznie w całości spędzić przed ekranem telewizora i obserwować piłkarskie zmagania. Ekstraklasa, liga angielska, włoska, niemiecka czy hiszpańska – do wyboru, do koloru! W środku tygodnia czekają nas natomiast decydujące starcia o fazę grupową Ligi Mistrzów i Ligi Europy.

Piątek, 25 września:

(14:00) Shanghai SIPG – Beijing Sinobo Guoan (Polsat Sport Extra)

(15:30) Hutnik Kraków - Olimpia Grudziądz (TVCOM)

(16:00) Stal Rzeszów - Olimpia Elbląg (TVCOM)

(17:40) GKS 1962 Jastrzębie – Widzew Łódź (Polsat Sport Extra)

(18:00) Wisła Płock – Warta Poznań (C+ Sport, C+ Sport 3 ; Filip Surma – Wojciech Jagoda)

(18:00) Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Arka Gdynia (Ipla)

(18:30) VfL Osnabruck – Hannover 96 (Eleven Sports 1 ; Julian Kowalski – Mateusz Majak)

(19:00) GKS Tychy - Resovia (Ipla)

(19:30) Motor Lublin – Garbarnia Kraków (TVP Sport ; Tomasz Jasina)

(19:45) Odra Opole - GKS Bełchatów (Ipla)

(19:45) Stomil Olsztyn - Zagłębie Sosnowiec (Ipla)

(20:30) Górnik Zabrze – Wisła Kraków (C+ Sport, C+ Sport 3, C+ 4K Ultra HD ; Adam Marchliński – Kamil Kosowski)

(20:30) Hertha BSC – Eintracht Frankfurt (Eleven Sports 1 ; Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak)

 

Sobota, 26 września:

(12:40) Miedź Legnica – Korona Kielce (Polsat Sport)

(13:00) Deportivo Alaves – Getafe CF (C+ Family, C+ Now ; Piotr Laboga – Tomasz Ćwiąkała)

(13:00) Eintracht Brunszwik – Holstein Kiel (Eleven Sports 2 ; Sebastian Chabiniak – Marcin Gazda)

(13:00) Fortuna Dusseldorf – Wurzburger Kickers (Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 ; Patryk Mirosławski – Tomasz Urban)

(13:00) Lech II Poznań - Górnik Polkowice (Lech TV)

(13:30) Brighton & Hove Albion – Manchester United (C+ Sport 2 ; Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny)

(15:00) Cracovia – Raków Częstochowa (C+ Sport, C+ Sport 3 ; Robert Skrzyński – Grzegorz Mielcarski)

(15:00) Torino FC – Atalanta Bergamo (Eleven Sports 3 ; Michał Mitrut – Piotr Czachowski)

(15:30) FC Augsburg – Borussia Dortmund (C+ ; Mateusz Borek – Tomasz Ćwiąkała)

(15:30) Bayer Leverkusen – RB Lipsk (Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)

(15:30) Borussia Monchengladbach – 1.FC Union Berlin (Eleven Sports 4 ; Michał Wszołek – Michał Świrkula)

(16:00) Crystal Palace – Everton FC (C+ Sport 2 ; Piotr Domagała – Michał Gutka)

(16:00) Valencia CF – SD Huesca (C+ Family, C+ Now ; Rafał Wolski – Leszek Orłowski)

(16:00) Górnik Łęczna - Radomiak Radom (Ipla)

(17:00) Chojniczanka Chojnice - Błękitni Stargard (TVCOM)

(17:30) Lechia Gdańsk – Podbeskidzie Bielsko-Biała (C+ Sport, C+ Sport 3 ; Żelisław Żyżyński – Radosław Majdan)

(17:45) Bytovia Bytów - Skra Częstochowa (TVCOM)

(18:00) Cagliari Calcio – SS Lazio (Eleven Sports 1 ; Julian Kowalski – Mikołaj Kruk)

(18:00) Sokół Ostróda - Znicz Pruszków (TVCOM)

(18:00) UC Sampdoria – Benevento Calcio (Eleven Sports 2 ; Piotr Dumanowski – Piotr Czachowski)

(18:30) Schalke 04 Gelsenkirchen – Werder Brema (C+ ; Edward Durda – Grzegorz Kaczmarczyk)

(18:30) West Bromwich Albion – Chelsea FC (C+ Sport 2 ; Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki)

(18:30) Elche CF – Real Sociedad (Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 ; Michał Mitrut – Marcin Gazda)

(19:00) Slavia Praga – 1.FC Slovacko (Polsat Sport News)

(20:00) Jagiellonia Białystok – KGHM Zagłębie Lubin (C+ Sport, C+ Sport 3, C+ 4K Ultra HD ; Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda)

(20:45) Inter Mediolan – AC Fiorentina (Eleven Sports 2 ; Mateusz Święcicki – Dominik Guziak)

(21:00) Burnley FC – Southampton FC (C+ Sport 2 ; Piotr Glamowski – Filip Surma)

(21:00) Real Betis – Real Madryt (Eleven Sports 1 ; Marcin Pawłowski – Łukasz Wiśniowski)

(21:00) AFC Ajax – SBV Vitesse (Polsat Sport News)

 

Niedziela, 27 września:

(12:00) CA Osasuna – Levante UD (Eleven Sports 2 ; Marcin Pawłowski – Marcin Gazda)

(12:15) Feyenoord Rotterdam – ADO Den Haag (Polsat Sport Premium 1)

(12:30) Spezia Calcio – US Sassuolo (Eleven Sports 3 ; Julian Kowalski – Mikołaj Kruk)

(12:40) ŁKS Łódź – Sandecja Nowy Sącz (Polsat Sport)

(13:00) Sheffield United – Leeds United (C+ Sport 2 ; Rafał Dębiński – Rafał Nahorny)

(13:30) FC St. Pauli – 1.FC Heidenheim (Eleven Sports 4 ; Michał Wszołek – Michał Świrkula)

(14:00) SD Eibar – Athletic Club (Eleven Sports 2 ; Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak)

(15:00) Tottenham Hotspur – Newcastle United (C+ Sport 2 ; Przemysław Rudzki – Michał Gutka)

(15:00) SSC Napoli – Genoa CFC (Eleven Sports 3 ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)

(15:30) TSG 1899 Hoffenheim – Bayern Monachium (Eleven Sports 1 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)

(16:00) Atletico Madryt – Granada CF (C+ Sport 2 ; Adam Marchliński – Leszek Orłowski)

(16:00) Puszcza Niepołomice - Chrobry Głogów (Ipla)

(16:45) Heracles Almelo – PSV Eindhoven (Polsat Sport Premium 1)

(17:30) Manchester City – Leicester City (C+ Sport ; Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki)

(18:00) SC Freiburg – VfL Wolfsburg (Eleven Sports 3 ; Michał Wszołek – Michał Świrkula)

(18:00) Crotone FC – AC Milan (Eleven Sports 1 ; Mateusz Święcicki – Piotr Czachowski)

(18:00) 1.FK Przybram – Sparta Praga (Polsat Sport News)

(18:30) Real Valladolid – Celta Vigo (C+ Sprot 2 ; Cezary Olbrycht – Tomasz Lipiński)

(18:30) Cadiz CF – Sevilla FC (Eleven Sports 4 ; Patryk Mirosławski – Marcin Gazda)

(20:00) West Ham United – Wolverhampton Wanderers (C+ Sport ; Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny)

(20:30) Motherwell FC – Rangers FC (retransmisja) (Polsat Sport News)

(20:45) AS Roma – Juventus FC (Eleven Sports 1 ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)

(21:00) FC Barcelona – Villarreal CF (C+ Sport 2, C+ 4K Ultra HD ; Piotr Laboga – Tomasz Ćwiąkała)

 

Poniedziałek, 28 września:

(1:30) Philadelphia Union – Inter Miami (Polsat Sport News)

(18:00) Stal Mielec – Piast Gliwice (C+ Sport, C+ Sport 3 ; Robert Skrzyński – Grzegorz Mielcarski)

(19:00) Fulham FC – Aston Villa (C+ Sport 2 ; Piotr Domagała – Michał Gutka)

(20:45) Bologna FC – Parma FC (Eleven Sports 2 ; Mateusz Święcicki – Dominik Guziak)

(21:15) Liverpool FC – Arsenal FC (C+ Sport, C+ 4K Ultra HD ; Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny)

 

Wtorek, 29 września:

(17:40) Widzew Łódź – Zagłębie Sosnowiec (Polsat Sport Extra)

(19:00) Real Sociedad - Valencia CF (C+ Sport)

(20:30) Olimpia Elbląg – Sokół Ostróda (TVP Sport)

(20:40) Arka Gdynia – GKS Tychy (Polsat Sport Extra)

(21:00) Dynamo Kijów – KAA Gent (Polsat Sport Premium 1)

(21:00) Ferencvaros Budapeszt – Molde FK (Polsat Sport Premium 2)

(21:00) Omonia Nikozja – Olympiakos SFP (Polsat Sport Premium 3)

(21:30) Getafe CF - Real Betis (Eleven Sports 1)

 

Środa, 30 września:

(12:00) Śląsk II Wrocław - Motor Lublin (Śląsk TV)

(16:00) Sandecja Nowy Sącz - Stomil Olsztyn (Ipla)

(16:00) Błękitni Stargard - Stal Rzeszów (TVCOM)

(18:00) Benevento Calcio - Inter Mediolan (Eleven Sports 1)

(18:00) Udinese Calcio - Spezia Calcio (Eleven Sports 2)

(18:00) Chrobry Głogów - Górnik Łęczna (Ipla)

(18:00) Olimpia Grudziądz - GKS Katowice (TVCOM)

(18:00) KKS 1925 Kalisz - Wigry Suwałki (TVCOM)

(18:00) Pogoń Siedlce - Lech II Poznań (TVCOM)

(18:30) Odra Opole - Resovia (Ipla)

(19:00) SD Huesca - Atletico Madryt (C+ Sport)

(19:00) Villarreal CF - Deportivo Alaves (Eleven Sports 3)

(19:00) GKS Bełchatów - ŁKS Łódź (Ipla)

(19:00) Puszcza Niepołomice - GKS 1962 Jastrzębie (Ipla)

(19:00) Radomiak Radom - Miedź Legnica (Ipla)

(20:30) Bayern Monachium – Borussia Dortmund (Eleven Sports 1)

(20:40) Korona Kielce – Bruk-Bet Termalica Nieciecza (Polsat Sport Extra)

(20:45) SS Lazio - Atalanta Bergamo (Eleven Sports 2)

(21:00) PAOK FC – FK Krasnodar (TVP Sport, Polsat Sport Premium 1)

(21:00) FC Midtjylland – Slavia Praga (Polsat Sport Premium 2)

(21:00) Red Bull Salzburg – Maccabi Tel-Awiw (Polsat Sport Premium 3)

(21:30) Real Madryt - Real Valladolid (C+ Sport)

(21:30) SD Eibar - Elche CF (C+ Sport 2)

 

Czwartek, 1 października:

(19:00) Athletic Club - Cadiz CF (C+ Sport)

(19:00) Sevilla FC - Levante UD (Eleven Sports 1)

(20:00) Legia Warszawa - Qarabag Agdam (TVP Sport)

(21:30) Celta Vigo - FC Barcelona (Eleven Sports 1)


KOMENTARZE

Stwórz konto



Zaloguj się na swoje konto




Nie masz konta? Zarejestruj się