Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: Tomasz Folta / PressFocus

ESA: Górnik planuje dwa transfery. Pordenone złożyło ofertę za Musiolika. Miakuszko od czwartku w Podbeskidziu

Autor: zebrał Marcin Łopienski
2020-09-30 23:59:13

Kolejne pozytywne testy na obecność koronawirusa to temat numer jeden w Ekstraklasie, w środę złe informacje przyszły do nas z Legii Warszawa i Wisły Kraków. W kwestii transferów natomiast, dwa wzmocnienia planuje Górnik Zabrze, Raków nie jest zadowolony z oferty za Musiolika, a Serhij Miakuszko w czwartek dołączy do Podbeskidzia Bielsko-Biała.

Piotr Koźmiński z „Super Expressu” informuje, że Górnik Zabrze jeszcze w tym oknie transferowym przeprowadzi dwa transfery: chodzi o środkowego obrońcę i gracza ofensywnego. 

 

 

***

Maciej Wąsowski z „Przeglądu Sportowego” zbadał sprawę zainteresowania Pordenone Sebastianem Musiolikiem. Włosi złożyli ofertę wypożyczenia Polaka z opcją pierwokupu, ale według Rakowa nie jest ona zadowalająca. 

 

 

***

Według Dominika Wardzichowskiego ze sport.pl Serhij Miakuszko przeszedł testy medyczne i w czwartek podpisze kontrakt z Podbeskidziem Bielsko-Biała. 

 

 

***

A co z transferem Zahovicia do Pogoni? Według Daniela Trzepacza trwają intensywne rozmowy. 

 

 

***

Cracovia przedłużyła kontrakt z Michałem Probierzem.

 

 

***

Michał Kopczyński nie zagra w Warcie do końca roku. - Po konsultacjach lekarskich, analizie historii urazów i wnikliwej diagnozie obecnego uszkodzenia u Michała, została podjęta decyzja o rekonstrukcji mięśnia dwugłowego uda na poziomie jego rozcięgna, gdzie doszło do rozerwania. Zabieg posłuży wzmocnieniu siły i uniknięciu tym samym nawrotnych urazów tylnej grupy mięśniowej. W tym roku Michała nie zobaczymy już na boisku - przekazał fizjoterapeuta zielonych, Bartłomiej Smuniewski (za WP Sportowe Fakty).

***

Portal mkszaglebie.pl donosi, że policja złożyła do wojewody dolnośląskiego wniosek o zamknięcie stadionu Zagłębia na mecz z Górnikiem Zabrze.

 

 

***

Testy przed czwartkowym meczem w ramach kwalifikacji do Ligi Europy wykazały obecność koronawirusa u członka sztabu Legii Warszawy. 

 

 

***

Przeprowadzone we wtorek testy w Wiśle Kraków wykazały nowe dodatnie wyniki wśród piłkarzy i pionu administracyjnego Białej Gwiazdy. Co ciekawe, Ekstraklasa nie planuje przełożenia najbliższego meczu z Lechią. 

 

 

 

 


KOMENTARZE

Stwórz kontoZaloguj się na swoje konto
Nie masz konta? Zarejestruj się