Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: Własne

Program TV z rozpiską komentatorską. Manchester – Tottenham i Juve – Napoli, w środku tygodnia mecze reprezentacji

Autor: zebrał Łukasz Kościelniak
2020-10-02 11:00:31

Europejskie ligi nie zwalniają tempa i rozgrywają kolejne kolejki. W weekend najciekawszymi pojedynkami będą starcia Manchesteru United z Tottenhamem Hotspur oraz Juventusu FC z SSC Napoli. Wiele powinno się też dziać w meczu FC Barcelony z Sevillą FC. W środku tygodnia czekają nas natomiast emocje związane z pojedynkami reprezentacjami. Nasza kadra zagra towarzysko z Finlandią, będą też transmisje ze spotkań barażowych o udział w przyszłorocznym Euro.

Piątek, 2 października:

(18:00) Raków Częstochowa – Wisła Płock (C+ Sport, C+ Sport 3 ; Adam Marchliński – Tomasz Wieszczycki)

(18:30) VfL Bochum – VfL Osnabruck (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4)

(20:30) Śląsk Wrocław – Cracovia (C+ Sport, C+ Sport 3, C+ 4K Ultra HD ; Robert Skrzyński – Grzegorz Mielcarski)

(20:30) 1.FC Union Berlin – 1.FSV Mainz (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4)

(20:45) AC Fiorentina – UC Sampdoria (Eleven Sports 1)

Sobota, 3 października:

(12:40) GKS Tychy – Korona Kielce (Polsat Sport)

(12:40) Zagłębie Sosnowiec – Sandecja Nowy Sącz (Ipla)

(13:00) Real Valladolid – SD Eibar (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4)

(13:30) Chelsea FC – Crystal Palace (C+ Sport 2, C+ 4K Ultra HD ; Andrzej Twarowski – Przemysław Rudzki)

(13:30) Norwich City – Derby County (Eleven Sports 2)

(15:00) Podbeskidzie Bielsko-Biała – Stal Mielec (C+ Sport, C+ Sport 3 ; Rafał Dębiński – Wojciech Jagoda)

(15:00) US Sassuolo – Crotone FC (Eleven Sports 3)

(15:30) Borussia Dortmund – SC Freiburg (C+)

(15:30) 1.FC Koln – Borussia Monchengladbach (Eleven Sports 1)

(15:30) VfB Stuttgart – Bayer Leverkusen (Eleven Sports 4)

(16:00) Everton FC – Brighton & Hove Albion (C+ Sport 2 ; Przemysław Pełka – Michał Gutka)

(16:00) Atletico Madryt – Villarreal CF (Eleven Sports 2)

(16:00) Miedź Legnica – Chrobry Głogów (Ipla)

(16:00) Górnik Polkowice – Pogoń Siedlce (TVCOM)

(17:00) Chojniczanka Chojnice – Garbarnia Kraków (TVCOM)

(17:45) Bytovia Bytów – Śląsk II Wrocław (TVCOM)

(18:00) Genoa CFC – Torino FC (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4)

(18:00) Sokół Ostróda – Błękitni Stargard (TVCOM)

(18:00) Olimpia Elbląg – Hutnik Kraków (TVCOM)

(18:30) Leeds United – Manchester City (C+ Sport 2 ; Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny)

(18:30) RB Lipsk – Schalke 04 Gelsenkirchen (Eleven Sports 1)

(18:30) Real Sociedad – Getafe CF (nSport+, C+ Now)

(19:00) Sparta Praga – FK Jablonec (Polsat Sport News)

(19:00) GKS Katowice – Znicz Pruszków (GKS Katowice TV)

(20:00) KGHM Zagłębie Lubin – Górnik Zabrze (C+ Sport, C+ Sport 3, C+ 4K Ultra HD ; Robert Skrzyński – Remigiusz Jezierski)

(20:45) Udinese Calcio – AS Roma (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4)

(21:00) Newcastle United – Burnley FC (C+ Sport 2 ; Piotr Domagała – Grzegorz Kaczmarczyk)

(21:00) Valencia CF – Real Betis (nSport+)

Niedziela, 4 października:

(5:00) Portland Timbers – Colorado Rapids (Polsat Sport Extra)

(12:00) Lech II Poznań – Olimpia Grudziądz (Lech TV)

(12:15) FC Groningen – AFC Ajax (Polsat Sport Extra)

(12:30) Atalanta Bergamo – Cagliari Calcio (Eleven Sports 2)

(12:40) ŁKS Łódź – Resovia (Polsat Sport)

(12:40) Puszcza Niepołomice – Widzew Łódź (Ipla)

(13:00) Leicester City – West Ham United (C+ ; Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny)

(13:00) Southampton FC – West Bromwich Albion (C+ Sport 2 ; Piotr Glamowski – Michał Gutka)

(13:00) Saint Johnstone FC – Celtic FC (Polsat Sport News)

(13:30) Holstein Kiel – Fortuna Dusseldorf (Eleven Sports 1)

(14:00) Deportivo Alaves – Athletic Club (Eleven Sports 4)

(14:30) Willem II Tilburg – Feyenoord Rotterdam (Polsat Sport Extra)

(15:00) Arsenal FC – Sheffield United (C+ ; Przemysław Rudzki – Kamil Kosowski)

(15:00) Wolverhampton Wanderers – Fulham FC (C+ Now ; Adrian Olek – Wojciech Jagoda)

(15:00) Warta Poznań – Legia Warszawa (C+ Sport, C+ Sport 3 ; Bartosz Gleń – Tomasz Wieszczycki)

(15:00) SS Lazio – Inter Mediolan (Eleven Sports 2)

(15:00) Benevento Calcio – Bologna FC (Eleven Sports 3)

(15:00) Stal Rzeszów – Skra Częstochowa (TVP Sport)

(15:00) Odra Opole – Arka Gdynia (Ipla)

(15:30) VfL Wolfsburg – FC Augsburg (C+ Sport 2)

(16:00) UD Levante – Real Madryt (Eleven Sports 1)

(16:00) Górnik Łęczna – GKS 1962 Jastrzębie (Ipla)

(16:45) PSV Eindhoven – Fortuna Sittard (Polsat Sport News)

(17:00) Stomil Olsztyn – GKS Bełchatów (Ipla)

(17:30) Piast Gliwice – Lech Poznań (C+, C+ Sport 3, C+ 4K Ultra HD ; Rafał Dębiński – Grzegorz Mielcarski)

(17:30) Manchester United – Tottenham Hotspur (C+ Sport ; Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki)

(18:00) Bayern Monachium – Hertha BSC (Eleven Sports 1)

(18:00) AC Milan – Spezia Calcio (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4)

(18:30) CA Osasuna – Celta Vigo (C+ Sport 2)

(19:00) Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Radomiak Radom (Ipla)

(20:45) Juventus FC – SSC Napoli (Eleven Sports 1)

(21:00) Aston Villa – Liverpool FC (C+ Sport ; Michał Gutka – Rafał Nahorny)

(21:00) FC Barcelona – Sevilla FC (C+ Sport 2, C+ 4K Ultra HD)

(23:00) Banik Ostrawa – Slavia Praga (retransmisja) (Polsat Sport Extra)

Poniedziałek, 5 października:

(20:30) 1.FC Nurnberg – SV Darmstadt (Eleven Sports 2)

Wtorek, 6 października:

Brak spotkań. 

Środa, 7 października:

(15:00) Armenia – Albania (Polsat Sport)

(18:00) Cypr – Czechy (Polsat Sport News)

(18:00) Dania – Wyspy Owcze (Polsat Sport Premium 1)

(20:45) Polska – Finlandia (TVP 1, TVP Sport, TVP Polonia, Polsat Sport)

(20:45) Portugalia – Hiszpania (Polsat Sport Extra)

(20:45) Niemcy – Turcja (Polsat Sport News)

(20:45) Szwajcaria – Chorwacja (Polsat Sport Premium 1)

(20:45) Włochy – Mołdawia (Polsat Sport Premium 2)

(23:00) Holandia – Meksyk (retransmisja) (Polsat Sport Extra)

Czwartek, 8 października:

(15:00) Polska U-19 – Dania U-19 (TVP Sport)

(18:00) Gruzja – Białoruś (Polsat Sport News)

(18:30) Szwecja – Rosja (Polsat Sport Premium 1)

(20:45) Bośnia i Hercegowina – Irlandia Północna (Polsat Sport)

(20:45) Słowacja – Irlandia (TVP Sport, Polsat Sport Premium 1)

(20:45) Islandia – Rumunia (Polsat Sport Premium 2)

(21:00) Anglia – Walia (Polsat Sport News)


KOMENTARZE

Stwórz konto



Zaloguj się na swoje konto




Nie masz konta? Zarejestruj się