Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: Krzysztof Dzierzawa / Pressfocus

Nie ma tematu zwolnienia Bredego. AliExpress nowym sponsorem Lecha. Lewandowski pozywa Kucharskiego

Autor: zebrał Marcin Łopienski
2020-10-25 00:27:16

W sobotnim przeglądzie główny temat to posada Krzysztofa Bredego, który na razie ma pewną pozycję w Podbeskidziu Bielsko Biała. Lech natomiast ma ciekawego nowego sponsora, Robert Lewandowski pozywa Cezarego Kucharskiego.

EKSTRAKLASA

Czy Krzysztof Brede musi obawiać się o swoją posadę? Według prezesa klubu, który rozmawiał z „Przeglądem Sportowym”, nie ma tematu zwolnienia szkoleniowca. 

 

 

***

Lech Poznań ma nowego sponsora. Co ciekawe, partnerem tym został AliExpress, czyli globalny lider handlu internetowego. Umowa będzie obowiązywała do 30 czerwca 2021 roku, z możliwością przedłużenia. 

 

 

***

„Brede: Wisła Kraków była spokojnie do ogrania”

Krzysztof Brede w bardzo ciekawych słowach skomentował sobotnią porażkę z Wisłą Kraków. 

„Mojej drużynie na pewno brakuje tych gier, tego obycia z Ekstraklasą. Jesteśmy zespołem pod względem występów w niej, który nie ma ich wiele i każdy taki mecz jest dla naszego zespołu bardzo ważny, bo zbieramy to doświadczenie, aczkolwiek to jest bardzo bolesne, bo przegrywamy mecze. Trzeba dalej pracować nad tymi wszystkimi elementami i wierzyć w to, że będzie dobrze. Jestem bardzo zadowolony z tego, jak graliśmy, ale jestem bardzo zły na to, jak straciliśmy bramki i że dziś z Wisłą, która była spokojnie do ogrania nie zdobyliśmy przynajmniej punktu, a straciliśmy trzy bramki. Taka jest piłka nożna. Wiemy, że wiele takich meczów się zdarza, czy to na poziomie Ekstraklasy, czy europejskich pucharów. Taka jest po prostu piłka”.

 

 

POLACY ZA GRANICĄ

Ważna informacja o stanie zdrowia Piotra Zielińskiego. Reprezentant Polski miał negatywny test na koronawirusa i powoli będzie mógł wrócić do treningów i gry.

 

 

***

Konflikt między Robertem Lewandowskim a Cezarym Kucharskim narasta. Napastnik Bayernu Monachium postanowił pozwać byłego agenta. 

„Robert Lewandowski złożył pozew sądowy przeciwko swojemu byłemu agentowi Cezaremu Kucharskiemu" - informuje niemiecka gazeta "Der Spiegel". Jak wynika z wieści przekazanej przez "Die Welt", pełnomocnik Lewandowskiego prof. Tomasz Siemiątkowski wysłał list do redaktora naczelnego "Der Spiegel" Steffena Klusmanna, w którym wyjaśnił, jak wygląda sytuacja.

Siemiątkowski wyjaśnił, że jego klient był szantażowany przez swojego byłego menedżera Cezarego Kucharskiego. Istnieją również dowody, z których wynikają zarzuty. Siemiątkowski pisze w liście, że w związku z tym złożona została skarga karna do polskich organów śledczych” – czytamy na wp.pl


KOMENTARZE

Stwórz kontoZaloguj się na swoje konto
Nie masz konta? Zarejestruj się