Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: Ole Magazyn

#wOlepomagać – akcja charytatywna ¡Olé! Magazynu. Pomóż potrzebującym i otrzymaj Przewodnik La Liga 2020/21!

Autor: Ole Magazyn
2020-10-28 11:15:18

Wesprzyj dowolną akcję charytatywną i ciesz się lekturą Przewodnika La Liga 2020/21!

Czas pandemii to okres niepewności i strachu. Wiele osób znajduje się w niezwykle trudnej sytuacji materialnej, niektórzy z dnia na dzień stracili swoich najbliższych, a naszego wsparcia potrzebuje w tym czasie też wielu cierpiących, chorych czy głodujących. To właśnie dlatego ruszyliśmy z akcją charytatywną #wOlepomagać. 

Stworzyliśmy dla was wyjątkowe, cyfrowe wydanie naszego PRZEWODNIKA LA LIGA, w którego powstanie zaangażowali się nasi byli i obecni redaktorzy, a także piłkarscy eksperci z Polski i Półwyspu Iberyjskiego. Dbając o aktualność danych i statystyk publikujemy go po zamknięciu okna transferowego. 

Pozycja na sezon 2020/21 już na was czeka. Wystarczy tylko dokonać wpłaty dowolnej kwoty na wybrany przez siebie cel charytatywny, następnie pokazać nam dowód wpłaty w wiadomości prywatnej na Twitterze lub Facebooku, a najnowszy numer zostanie przesłany darczyńcy w wersji elektronicznej. Zachęcamy też gorąco do dzielenia się udziałem w akcji  poprzez wrzucenie na social media zdjęcia z hasztagiem #wOlepomagać. 

Teraz wszystko zależy od ciebie. Pomóż nam dać wsparcie potrzebującym. Szczerze wierzymy w to, że dobro wraca i bardzo dziękujemy za każdą pomoc.

Ze sportowym pozdrowieniem i życzeniami zdrowia,

Redakcja ¡Olé! Magazynu

 

 

¡Olé! Magazyn na przestrzeni lat wyrobił sobie na rynku medialnym markę rzetelnego i profesjonalego portalu, nie tylko dla fanów hiszpańskiego futbolu. Na stronie internetowej regularnie pojawiają się najnowsze informacje ze świata Primera División, znakomite reportaże, ekskluzywne wywiady, a ich Przewodniki Kibica La Liga od zawsze cieszyły się uwagą i uznaniem licznego grona odbiorców. W tym roku ¡Olé! Magazyn organizuje niezwykłą akcję charytatywną, w której Ty również możesz mieć swój udział. Wesprzyj dowolną akcję charytatywną  i ciesz się lekturą Przewodnika La Liga 2020/21. 


KOMENTARZE

Stwórz kontoZaloguj się na swoje konto
Nie masz konta? Zarejestruj się